Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

izbjeljivanje zubi

Sve o frizurama, šminkanju, vizažistima, frizerima, solariju, depilaciji, dijetama, vježbanju i ostalim temama uljepšavanja lica i tijela.

Re: izbjeljivanje zubi

PostPostao/la Annie_S dana pon ožu 28, 2011 6:34 pm

Kaliopa, nismo slikali i možda čak i ima nekog malog efekta (nekad kad gledam dragog mi se učini da je ipak bolje, ovisi o svjetlu), ali ako moramo toliko proučavati jel ima ili nema, onda znači da nema dovoljno za ono kaj se obećava. A možda jednostavno nemamo sreće jer net je stvarno prepun ljudi koji su oduševljeni. :ne zna: A dragi definitivno treba na poliranje, ali on ti je onaj tip koji 5 godina ne servisira bojler, dok ja to ne riješim, a nažalost je takav i s tim vražjim poliranjem. :D
slika
Annie_S

Marketing:

PostPostao/la Dani 26 dana pon ožu 28, 2011 9:22 pm

Annie_S je napisao/la:Kaliopa, nismo slikali i možda čak i ima nekog malog efekta (nekad kad gledam dragog mi se učini da je ipak bolje, ovisi o svjetlu), ali ako moramo toliko proučavati jel ima ili nema, onda znači da nema dovoljno za ono kaj se obećava. A možda jednostavno nemamo sreće jer net je stvarno prepun ljudi koji su oduševljeni. :ne zna: A dragi definitivno treba na poliranje, ali on ti je onaj tip koji 5 godina ne servisira bojler, dok ja to ne riješim, a nažalost je takav i s tim vražjim poliranjem. :D

Pa ja mislim da ni nemogu svi ljudi imat biserno bijele zube :ne zna: Valjda ovisi i koja je nijansa tvojih prirodnih zubi :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lunna dana uto ožu 29, 2011 8:23 am

Dani 26 je napisao/la:Pa ja mislim da ni nemogu svi ljudi imat biserno bijele zube :ne zna: Valjda ovisi i koja je nijansa tvojih prirodnih zubi :ne zna:

ne mogu :nene: mom bratu je zubarica rekla da moze biserno bijele imat jedino ako stavi porculansu navlaku preko svojih :lol:
jer on prirodno ima zuckaste zube i rekla mu je da niti jedno izbjeljivanje mu ne bi pomoglo,samo bi mu ostetilo zube...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto ožu 29, 2011 12:41 pm

lunna je napisao/la:
Dani 26 je napisao/la:Pa ja mislim da ni nemogu svi ljudi imat biserno bijele zube :ne zna: Valjda ovisi i koja je nijansa tvojih prirodnih zubi :ne zna:

ne mogu :nene: mom bratu je zubarica rekla da moze biserno bijele imat jedino ako stavi porculansu navlaku preko svojih :lol:
jer on prirodno ima zuckaste zube i rekla mu je da niti jedno izbjeljivanje mu ne bi pomoglo,samo bi mu ostetilo zube...

Pa koliko se sjecam, tako je i meni moj zubar rekao. Ustvari, ja sam cijelo vrijeme mislila kako imam jako tamne zube al kad mi je on stavio onu traku, ja ustvari imam poprilicno bijele zube :zube: I rekao mi je odmah da mi nikakvo izbjeljivanje nece dati neke rezultate jer je razlika jako mala :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Kaliopa dana uto ožu 29, 2011 5:04 pm

Nisam ja ni mislila da su mi zubi beli ko na reklami. Ali sve te naslage sto se stvore od hrane pice, a ne skidaju se pranjem i poliranjem, to mi sve trakica ukloni.
Ja ne pusim, i ne pijem crnu kafu, a opet imam neke naslage na donjim zubima. To verujem da cu opet resiti kao i prethodni put.
slika
slika
Kaliopa

Našla: Osvojite izbjeljivanje zubi

PostPostao/la ladybubblepop dana uto tra 19, 2011 11:44 am

Našla sam nagradu igru koja vas možda zanima!!!

Glavne Nagrade su :
1 mjesto: ZOOM 2 advanced izbjeljivanje + pjeskarenje

2. mjesto: opalescence boost + pjeskarenje

3. mjesto: pjeskarenje

Traje od 15.04.2011 do 1.05.2011

Požurite se :D

Taman da izbjelite zube za vjenčanje

Detalje: http://www.smashinbeauty.com/2011/04/nagradna-igra-make-me-smile-samo-za.html
Zadnja izmjena: maybelline; uto tra 19, 2011 5:22 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!Prije otvaranja nove teme,molim provjeriti dali ista vec postoji!
ladybubblepop

PostPostao/la lilica dana uto sij 22, 2013 11:14 am

ma moje osobno misljenje je da to stvarno nije potrebno, puno kosta a ionako nije to efekt ko kod ovih zvijezda. mislim da je sasvim dovoljna neka pasta za izbjeljivanje i to je to :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la DaliborkaSN dana uto stu 03, 2015 12:36 pm

Netko od vas bio za Izbjeljivanje zubi kod Dentoriuma? Kakva su iskustva? Dojam, misljenje?
DaliborkaSN

PostPostao/la MarkoSobar dana sri stu 11, 2015 8:33 am

ali prvo ide ljecenje zuba onda izbjeljivanje :)
MarkoSobar

PostPostao/la Lorena55 dana pon sij 18, 2016 3:51 pm

Ja sam na izbjeljivanje zubi išla kod zubara, nekako mi se to činilo da daje najbolje rezultate. Postupak mi je trajao nekih sat vremena sve skupa, i trebala sam samo jednom otići. Kod nekih ljudi je potrebno više tretmana, sve to ovisi o prirodnoj boji zuba. Za sada sam zadovoljna rezultatima, razlika je stvarno vidljiva. :thumbsup:
Lorena55

PostPostao/la DinoSnow dana čet sij 21, 2016 11:30 am

Pjeskarenje zubi koje ne boli i ima odlicne rezultate.. Slazete se? Mislim na one koji su vec bili ucinili to ;)
DinoSnow

PostPostao/la Daky dana sri ožu 02, 2016 3:17 pm

Ja sam probala sve moguće metode izbjeljivanja zubi, a na kraju sam otišla kod stomatologa i prezadovoljna sam, toplo preporučam, :thumbsup: mada su rezultati individualni pa sve ovisi od čovjeka do čovjeka.
Daky

PostPostao/la Alenka dana uto ožu 22, 2016 11:11 am

Prem amom iskustvo, prvo se radi čišćenje zuba, a onda izbjeljivanje. Bio kod Katidentala, Stomatološka ordinacija Sesvete, prije godinu dana i još uvijek svijetle :D haha Odličan zubar u Sesvetama :)
Alenka

PostPostao/la Naurry dana čet lip 02, 2016 10:47 am

Moja osobna preporuka je kod mog zubara u zagrebu, istoku (Dentolab).. Rade odlicne usluge i cijene su sasvim oke :) Nedavno bio da mi sredili navlake za zube, ujedno mi sredi boju zuba sa digitalnim određivanejm.
Naurry

PostPostao/la mamemo25 dana sri stu 02, 2016 10:21 am

Ovih dana je izasla akcija u Požegi kod Dental Čulo, izbjeljivanje zubi laserom gotovo u 20 min za 1000kn, a rezultati su odlični. Ima na facebooku objava i na http://dental-culo.hr/akcija-izbjeljivanje-zubi/
mamemo25

Marketing:

Prethodna

Natrag na Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.