Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Odijela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

Koristan topic za muškarce i uređivanje za dan vjenčanja.

Re: Odijela i ostala oprema - gdje kupiti i po kojoj cijeni

PostPostao/la maja 1984 dana pet stu 05, 2010 1:31 pm

Mi jučer malo zujali po gradu i otišli u staru Vlašku u butik Slaven :D :D prvo nas je oduševila preljubazna prodavaćica za nju samo riječi hvale i našli savršeno odijelo, košulju, prsluk i kravatu za 2900 i na to ide 20 % popusta :D :D odijelo je crno strukirano na crne vertikalne prugice ma predivno :10od10: :10od10: dragi je oduševljen :jig: :jig:
Tople preporuke za salon ko traži odijelo
slika
maja 1984

Marketing:

PostPostao/la dalmašica dana čet sij 13, 2011 3:32 pm

Hm ovo mi se čini povoljno pošto je sve uključeno...mi brzo krećemo u potragu pa bi mogli do tam...thax...e jel ikoja curka zna jel se na sajmu slučajno dobij eneki letak i za popuste na odjela negdje možda? znate kak se ono dobij eza prstenej 10-20 % popusta
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana čet sij 13, 2011 4:13 pm

Ne znam za Zg, ali kod nas u Kc recimo nikad nema za odijela :ne zna:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la dalmašica dana čet sij 13, 2011 4:20 pm

šmrc
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana čet sij 13, 2011 5:30 pm

dalmašica je napisao/la:Hm ovo mi se čini povoljno pošto je sve uključeno...mi brzo krećemo u potragu pa bi mogli do tam...thax...e jel ikoja curka zna jel se na sajmu slučajno dobij eneki letak i za popuste na odjela negdje možda? znate kak se ono dobij eza prstenej 10-20 % popusta

sad su ti odijela na popustima...mislim da veći popusti budu krajem 1.mj.

znam da smo mi prije par godina kupili odijelo koje je koštalo preko 5.000kn za 1.500kn ...i sad čekamo te popuste u dućanima da kupimo jedno odijelo za vjenčanja na koja idemo ove godine...plus budemo odmah pogledali i THE odijelo :lol: makar mislim da to budemo kasnije kupovali...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana čet sij 13, 2011 7:33 pm

uuu dobar popust,....ak saznaš točno neki dućan s popustim javi tu please...
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana čet sij 13, 2011 8:41 pm

dalmašica je napisao/la:uuu dobar popust,....ak saznaš točno neki dućan s popustim javi tu please...

evo mi smo tu bili kupili odijelo za dragoga http://www.herucgaleria.hr/ popust je bio nekih 70% , to je bilo prije 3god. ja mislim :)
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Sue0204 dana sub sij 15, 2011 12:22 am

mi smo dragom prošlu subotu kupili odijelo u varteksu i popust je bio 30% za gotovinu, tako da smo super prošli!
slika
slika
Sue0204
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la toymaker666 dana sub vel 26, 2011 2:38 pm

Ha, vidi vraga našel sam i ja mjesto da nekaj velim. :cagam:
Kaj se mene osobno tiće nisam tip koji prati trendove, niti volim biti "uniformiran" :D
Imal sam 2 dijelno odijelo, roskastu :roll: šulju s kratkim rukavima (bil je Lipanj '04), kravatu u "stilu" i bilo je sasvim cool.
Mislim da ne treba "teške" novce ostavljati za nekaj, " po propisu" a koje se nosi samo jednom.
Ne moram reći da mi je poslije to isto odijelo poslužilo puno puta i u razne svrhe.
No, ponovo naglašavam - to je samo moje malo mišljenje.
Bolje da se novci potroše za nekaj "potrebnije" na svadbi ili za bračno putovanje.

"Please be gentle" !
"Until the day the ocean doesn't touch the
sand
Now and forever
I will be your man"

Richard Marx
toymaker666

PostPostao/la Dina84 dana sub vel 26, 2011 4:00 pm

Joooj totalno se slažem s tobom, no to moj dragi sam nabavlja. Pričali smo i rekao je da će imati fency odijelo ali takvo koje će moći još koji put obući i bez prsluka. Znači svečano crno s onom uskom kravatom koliko sam ja njega skužila. Baš će mi biti nice :cerek:
slika slika
09.07.2011
Dina84

PostPostao/la Isabella dana pon vel 28, 2011 8:54 am

Sue0204 je napisao/la:mi smo dragom prošlu subotu kupili odijelo u varteksu i popust je bio 30% za gotovinu, tako da smo super prošli!

ja šnjofala u varteksu u petak, imaju neka odjela na 20%, a još ako platiš kešom dobiješ 20% ekstra.
neka odjela su po 700kn. di caprio oko 1800.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana pon vel 28, 2011 12:51 pm

ah sad kad gledam sve ove popuste meni se čini da smo mi mom dragom preplatiti odijelo...još se šiva...cijena mu je 2900...uključeno je u to i košulja, kravata i prsluk.
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vedra_Ella dana pon vel 28, 2011 8:37 pm

čitam ovdje što pišete i glava me boli od svih tih cijena.... ja sam očito živjela u nekoj iluziji kada sam pomislila da ćemo s njegovim odjelom proći jeftino.... na kraju će ispast da će se on obuć za 3 put više novaca nego ja...
u potragu za odjelom nismo još krenuli ali se spremamo sad svaki dan... problem je u tome što sam u gradu u kojem se ne može ama baš ništa naći jer nema takvih trgovina, a da su cijene koliko toliko normalne ( a grad je kao centar županije (moš mislit)... zanima me da li je netko od vas kupovao odijelo u bihaću? rekli su mi da su tamo odijela duplo jeftinija nego ovdje kod nas....
Vedra_Ella

PostPostao/la maybelline dana uto ožu 01, 2011 10:12 am

ja sam bas nedavno cula da imaju boss odijela u Travniku,tj. tamo se proizvode ili tako nesto :misli:
i to za jako male novce,nesto oko 100eura,znam 2 osobe koje imaju ta odijela i definitivno sam uvjerena da su odijela dobre kvalitete, jer te 2 osobe nebi nikad kupile lose :thumbsup:

Vedra Ela koliko jos imate do vjencanja? ako imate vremena pricekajte ljetna snizenja :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Vedra_Ella dana uto ožu 01, 2011 11:57 am

maybelline je napisao/la:ja sam bas nedavno cula da imaju boss odijela u Travniku,tj. tamo se proizvode ili tako nesto :misli:
i to za jako male novce,nesto oko 100eura,znam 2 osobe koje imaju ta odijela i definitivno sam uvjerena da su odijela dobre kvalitete, jer te 2 osobe nebi nikad kupile lose :thumbsup:

Vedra Ela koliko jos imate do vjencanja? ako imate vremena pricekajte ljetna snizenja :thumbsup:

vjenčanje nam je 4.6. tako da debelo kasnimo sa sniženjima
Vedra_Ella

PostPostao/la theonly dana sri ožu 02, 2011 9:42 am

ne znam za Bihać, al u Zari, a i Varteksu (u Vž ima naravno i outlet) imaju odjela ispod 1000kn, mm ima jedno iz Zare, platio ga 130€ i :svakacast: :svakacast:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana sri ožu 02, 2011 9:49 am

theonlyfuse je napisao/la:ne znam za Bihać, al u Zari, a i Varteksu (u Vž ima naravno i outlet) imaju odjela ispod 1000kn, mm ima jedno iz Zare, platio ga 130€ i :svakacast: :svakacast:

i S'Oliver ima super odijela po ok cijenama :thumbsup: moj dragi ima njihovo neko ljetno,ful je tanko da se ne znoji,a bas fino :10od10:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Isabella dana sri ožu 02, 2011 10:28 am

u zari se moglo naći odjelo ispod 500kn sad poslije božića, donji dio za 99 a gornji za 299, samo mom dragom nisu odgovarali brojevi. nije bilo međubroja. a odjela su mi bila mrak.
Isabella
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana sri ožu 02, 2011 2:17 pm

Cure imate u Muri outletu u zagrebačkoj ulici odijela muška po 60% sniženjima i sl. mi smo gledali neki dan nešto za tatu al nije bilo broja... da se naći sve i svašta...

i Kotka u svom dućanu ima najnovije linije vjenčanih i svečanijih odijela po čak 1500kn ja mislim da sam vidjela i 1400 čak, a imaju i ona sa laganim sjajem kao što ima Arbanas...
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la maybelline dana uto ožu 15, 2011 4:14 pm

trenutno vam je u bossu, u zagrebu i splitu, veliko snizenje do 70%
mogu se kupiti odijela od 1500kn,kosulje od 250,isto tako kravate za 100-150 kn
pa eto mislim da je ovo super prilika :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la prinči dana uto ožu 15, 2011 9:52 pm

Vedra_Ella je napisao/la:čitam ovdje što pišete i glava me boli od svih tih cijena.... ja sam očito živjela u nekoj iluziji kada sam pomislila da ćemo s njegovim odjelom proći jeftino.... na kraju će ispast da će se on obuć za 3 put više novaca nego ja...
u potragu za odjelom nismo još krenuli ali se spremamo sad svaki dan... problem je u tome što sam u gradu u kojem se ne može ama baš ništa naći jer nema takvih trgovina, a da su cijene koliko toliko normalne ( a grad je kao centar županije (moš mislit)... zanima me da li je netko od vas kupovao odijelo u bihaću? rekli su mi da su tamo odijela duplo jeftinija nego ovdje kod nas....

Moj dragi je iz Bihaća, međutim još nismo/nije krenuli/o u potragu za odijelom, koje ću ja naravno odobriti ako mi se svidi :lol:
znam da imaju Varteks, s tim da ne znam još koliko šta košta..javim cijene čim odemo..Što se tiče drugih butika, imaju naravno ali ne znam koliko su kvalitetna... :ne zna: Ali svako ima svoje, al stava sam ako već kupuje neka kupi kvalitetno i nešto što će moći kasnije iskoristiti.. :bok: :bok:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vedra_Ella dana čet ožu 17, 2011 6:49 pm

Principessa25, hvala ti puno.... Mi sutra idemo u Bihać Dragome pogledati odijelo i ja sebi da nađem vjenčanicu (bar se nadam da ću je naći)... Žena iz salona koji sam zvala je bila veoma ljubazna i rekla da kad dođemo uputit će nas gdje da Dragi pogleda odijela, tako da se nadam da će to bezbolno proć :)
Vedra_Ella

PostPostao/la prinči dana čet ožu 17, 2011 9:56 pm

Vedra_Ella je napisao/la:Principessa25, hvala ti puno.... Mi sutra idemo u Bihać Dragome pogledati odijelo i ja sebi da nađem vjenčanicu (bar se nadam da ću je naći)... Žena iz salona koji sam zvala je bila veoma ljubazna i rekla da kad dođemo uputit će nas gdje da Dragi pogleda odijela, tako da se nadam da će to bezbolno proć :)

Hhihiihihii možda se i sretnemo sutra..A gdje ćeš gledati vjenčanice? U Bihaću? Ja niti jedne nisam pogledala ,jer znam da nemaju ono što sam ja željela i našla u Banja Luci, hvala Bogu.... :cheer: :cheer: :cheer: Banja Luka rules!!! :10od10:
za odijela ne znam, izgleda da ćeš ti meni reći za cijene ,a ne ja tebi kako sam rekla :rofl: :rofl: :rofl: pošto dragi neće još odijelo kupovati..tek u maju ja mislim
Kad je vaše vjenčanje?Pozz :bok: :bok:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Vedra_Ella dana pet ožu 18, 2011 4:27 pm

Naše vjenčanje je 4.6.
Upravo smo se vratili iz Bihaća i prepreprezadovoljni smo i Dragi i ja!!!! Pronašla sam vjenčanicu u salonu MM (najam uz sve dodatke je 110 eura), a Dragi si je kupio odijelo, prsluk, remen, košulju i kravatu za 130 eura, sve na jednom mjestu. Preporučam vam butik Galerija, odijela ima kao u priči i sve možete kupiti tamo. Ako treba hlače od odijela skratiti isto vam mogu napraviti ondje. Odijelo je jako dobro i kvalitetno, tako da smo super prošli. Bojala sam se koliko će na kraju koštati sve za njega, ali iznenadila sam se i cijenama, i izborom i kvalitetom, što odjeće što usluge. Prodavačice su preljubazne. Svaka im čast!
Vedra_Ella

PostPostao/la Branči dana ned tra 03, 2011 11:40 am

Sad sam tek vidjela da nisam tu napisala za odijelo. :budala:

Kad sam birala vjenčanicu odlučila sam šivati u Banovcu, a u Vlaškoj su vam zajedno Banovec vjenčanice i Moxl odijela pa sam pitala dobije li se neki popust ako se i jedno, i drugo uzima kod njih i odgovor je bio potvrdan. :thumbsup:
Imaju gotova odijela - no mi smo se odlučili na šivanje po mjeri jer moj picek ima 104 kile, malo jače batake i trbuh, pa mu onda ove standardne veličine baš ne odgovaraju (npr. nogavice su mu uske, a ako se uzme broj veće onda su mu hlače široke na drugim dijelovima).
Odabrao je klasično crno odijelo koje će moći nositi i kasnije, bez ikakvog sjaja i sl., a sve će to podići s malo svečanijim prslukom i plastron kravatom. :thumbsup:
Branči
Admin
Admin

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Odijela, cipele i sve ostalo za njega

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.