Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Muško uljepšavanje

Koristan topic za muškarce i uređivanje za dan vjenčanja.

Re: Muško uljepšavanje

PostPostao/la black_magic dana pon pro 06, 2010 12:24 am

moj prijatelj koji ima bas jako kovrcavu kosu je za maturalnu vecer prvo isfeniro, ondo opeglo i na kraju stavio gela i zavezao u rep. izdrzalo mu je cijelu noc, a plesao je stalno i bilo je dosta toplo (5.mj.)
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PostPostao/la Tyny dana pon pro 06, 2010 6:00 pm

black_magic je napisao/la:moj prijatelj koji ima bas jako kovrcavu kosu je za maturalnu vecer prvo isfeniro, ondo opeglo i na kraju stavio gela i zavezao u rep. izdrzalo mu je cijelu noc, a plesao je stalno i bilo je dosta toplo (5.mj.)

u rep mu baš i ne bi stala, jedino ako će puštat kosu do tada. kovrče su mu lijepo oblikovane samo kad je kosa mokra, a poslije :shock1: morat ćemo probat ispeglat pa da vidimo koliko će izdržat i kako će izgledat
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto pro 07, 2010 10:47 am

Tyny je napisao/la:
black_magic je napisao/la:moj prijatelj koji ima bas jako kovrcavu kosu je za maturalnu vecer prvo isfeniro, ondo opeglo i na kraju stavio gela i zavezao u rep. izdrzalo mu je cijelu noc, a plesao je stalno i bilo je dosta toplo (5.mj.)

u rep mu baš i ne bi stala, jedino ako će puštat kosu do tada. kovrče su mu lijepo oblikovane samo kad je kosa mokra, a poslije :shock1: morat ćemo probat ispeglat pa da vidimo koliko će izdržat i kako će izgledat

A zar nece to izgledati malo smjesno? Mislim, ja imam frenda koji ima tak frckavu kosu i da ga vidim ispeglanog, crkla bi od smjeha :o Druga stvar da ide u rep al ovak samo ispeglat :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto pro 07, 2010 12:04 pm

slažem se s dani.
a što se tiče peglanja, nije bit do kose toliko (iako je i to). ali, ako pegla nije vrela i kvalitetna, đabe da išta radiš oko kose, a po meni, gel ju samo usere (da mi prostiš) :ne zna:
ja sam prirodno kovrčava i prije sam imala neku slabiju peglu. i samo bi me malo napravila blaže valovitom. dok nisam uzela neki bosh ili roventu u ruke. to su pegle koje peglaju što god im daš :thumbsup: i ravnaju samo tako
tangerina

PostPostao/la ivy.poison25 dana uto pro 07, 2010 3:11 pm

slažem se s curkama, i moj muž ima kovrčavu kosu, doduše kratku, ali kad bi ispeglal, omg! nekak glasujem za prirodno! :thumbsup:
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana uto pro 07, 2010 3:26 pm

ja glasam da se ošiša i točka :D :D :D
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Branči dana ned sij 09, 2011 7:36 pm

ja mislim da on nije našao dobru frizerku koja će mu napraviti dobru formu frizure.
jer kosa se može stanjiti i dobro ošišati da ne izgleda prečupavo ili prebujno.

kaj se tiče peglanja i ravnanja kose, možda bolje da ode kod frizerke da mu to napravi, ak mu dobro istegne jedino će se kosa nafčkati je kad bude potpuno mokra. :mig: znam da će zvučati glupo ovo sad :D , al nek ode na probnu frizuru :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Tyny dana ned sij 09, 2011 8:21 pm

Meni se sviđa ovako kad mu je, al rijetki su dani da to baš bude lijepo, a da ne strši uvijek negdje. Neznam dal bi mi se i sviđalo kad bi izravnao. Još on to sve izrezucka kad mu pukne pa nije ujednačeno. Izgleda da će ipak morat na puno probnih frizura :lol:
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana uto ožu 12, 2013 12:27 pm

mislim da bi uz svu ovu muku popizdio da jos mora i na uljepsavanje :rofl: no to mu ni ne treba, lijep je on i ovako :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la sunqueen dana uto ožu 12, 2013 7:03 pm

kak je ovaj moj onda jednostavan, što se frizure tiče barem - on bu otišal kod svog lokalnog brice i rekal bu da mu treba ljetna verzija - 3 sa 1...prijevod, za one koji ne kuže : 3 gore, 1 sa strane i to je to :ne zna:
:cagam:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la JelenaZG dana sri ožu 13, 2013 6:09 pm

lilica je napisao/la:mislim da bi uz svu ovu muku popizdio da jos mora i na uljepsavanje :rofl: no to mu ni ne treba, lijep je on i ovako :cerek:

potpisujem :D
JelenaZG

Marketing:

Prethodna

Natrag na Odijela, cipele i sve ostalo za njega

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.