Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Muško uljepšavanje

Koristan topic za muškarce i uređivanje za dan vjenčanja.

Muško uljepšavanje

PostPostao/la CandyBaby dana sri lip 30, 2010 3:03 pm

Znam da se na forumu (Šminkanje, frizure, dijete, kozmetika lica i tijela) dosta priča o frizurama, kozmetici i uljepšavanju za mladenke.
Ali nismo mi jedine o kojima se tu radi :mig:

:zaljubljeni:
Pa sam mislila da bi se moglo malo pisati o tome što naši muškarci planiraju poduzeti kako bi i oni zajedno s nama zasjali na veliki dan.
Podrazumijeva se da će svaki mladoženja biti čist, uredan, namirisan, podšišan, obrijan...
ali neki će možda poduzeti još neke pripreme, poput npr. manikure itd.

Stoga molim da udavače i udane gospođe ovdje sakupe iskustva koja će pomoći da i naši muškarci zablistaju,
a svakako i dečke koji naiđu na ovu temu - da podijele svoje ideje.
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Muško uljepšavanje

PostPostao/la vucica dana sri lip 30, 2010 4:04 pm

Sumnjam da bi moj išao na manikuru..jedino bi da malo sredi obrve..hahahhah... :rofl: Mislim da bi rekao nisi normalna! :D
slika

Nasmiješite se..jer smijeh je lijek i jer svaki dan bez osmijeha je izgubljen dan.
vucica

PostPostao/la CandyBaby dana sri lip 30, 2010 4:16 pm

Moj ne bi išao na ništa osim na šišanje, ali nemam pojma, možda postoje neke macho metode :mig:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri lip 30, 2010 6:01 pm

manikura :lol: :lol: :lol:
pa, sredio je nokte i tako to :zubo:
al eto, prije svadbe se počeo šišat na irokezu, tako da je promijenio imidž (malčice), cijeli taj tjedan je puštao bradu, tako da kad se u petak na večer obrije da ima kožu ko bebina guza :cerek: :cerek: (inače bi mu bacilo crvenilo da se stalno brijao).
čini mi se da se ošišao (skratio) u subotu za momačku, dakle, tjedan prije, a u subotu za svadbu je otišao na frizuru kod naše frizerke :rofl:

i tako, mislim da je to i previše dovoljno :cerek: :cerek: nema čupanja obrva, depilacije,.. za to samo kaže da sam ja luda :lol: :lol:
tangerina

PostPostao/la ivancica dana čet srp 01, 2010 10:48 am

Ja bi ih utjerala prvenstveno na neku masažu i kompletno opuštanje tijela, u četvrtak negdje pred svadbu.

A ni manikura ih ne bi ubila ja mislim :D

Šišanje ne treba ni naglašavat :D

Malo parfema, lijepo odijelo i po meni dosta :cerek: :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana čet srp 01, 2010 10:54 am

ivancica je napisao/la:Ja bi ih utjerala prvenstveno na neku masažu i kompletno opuštanje tijela, u četvrtak negdje pred svadbu.

A ni manikura ih ne bi ubila ja mislim :D

Šišanje ne treba ni naglašavat :D

Malo parfema, lijepo odijelo i po meni dosta :cerek: :cerek:

slazem se :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mary dana čet srp 01, 2010 11:04 am

Bome niti moj nije imao neko posebno uljepšavanje...nije niti imao love kad je potrošio puno na odijelo.. :D
Uglavnom, šišanje je naravno bilo obavezno...ostatak tijela si je sam uredio... :D
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la vrazichka dana čet srp 01, 2010 11:06 am

evo da se pridruzim.. moj m. koristi masku za lice sad a za svadbu se nadam da cemo otic na masazu i da ce odmah sredit lice..malo peeling i tako :ne zna:
šišanje obavezno.. sad kao pusta kosu da mu bude taman :lol: :lol: manikura..mislim da se nece dat :ne zna:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la CandyBaby dana čet srp 01, 2010 11:14 am

Super, vraže, dobro si ti to u red stjerala :mig:

Za manikuru se svi muški zgražaju, jer valjda prvo pomisle da će im napraviti francusku s gelom :lol:
a trebalo bi samo malo zanoktice urediti itd.
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zagorka dana čet srp 01, 2010 11:30 am

moj se nije nešto posebno uljepšavao, jedino kaj me je veselilo kaj je imao uredne i čiste ruke (inače je automehaničar, a neće radit s rukavicama :izivciran: ) tak da je meni to bilo ko da je ko zna kaj sve na sebi radio :lol: :lol:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la vrazichka dana čet srp 01, 2010 11:32 am

zagorka je napisao/la:moj se nije nešto posebno uljepšavao, jedino kaj me je veselilo kaj je imao uredne i čiste ruke (inače je automehaničar, a neće radit s rukavicama :izivciran: ) tak da je meni to bilo ko da je ko zna kaj sve na sebi radio :lol: :lol:

:svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast: sad si mi dala ideju...moram mu rec da ode zadnji tjedan kad je doma sredit ruke kod kozmeticarke.
on ima tako grube ruke :neznamkakoti: :neznamkakoti: a da budu bar na svadbi fine :raspa: :raspa:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la CandyBaby dana sub srp 03, 2010 9:31 pm

Moj inače jako pazi na sebe, ali nekad ima grozne zanoktice, tako da bi mi bilo drago da barem to sredi.
Da mu ne moram kasnije ja u photoshopu na fotkama :lol:

Možda da ga već sad nagovorim da si to počne mackati s nekim kremicama. Imate koju dobru za preporučiti? Ja nemam problema sa zanokticama pa nemam ni pojma o tome, tako da mu ne znam ništa savjetovati :ne zna:

vrazichka je napisao/la:on ima tako grube ruke :neznamkakoti: :neznamkakoti: a da budu bar na svadbi fine :raspa: :raspa:

Možda bi pomoglo malo obilnije i češće mazanje nekom običnom kremom za ruke?
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la black_magic dana pon srp 12, 2010 7:26 pm

za zanoktice najvise pale ona ulja za zanoktice, ima u dm-u za kupit i nisu bas skupa. a kreme - nema pomoci od tog, ruke budu mekse, al zanoktica i dalje dovoljno za izvoz
slika
black_magic
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Lia dana pon srp 12, 2010 7:43 pm

Moj se inače tracka i pacaka s gelovima, keremicama i sl. Drži dosta do sebe tako da je i pred svadbu to bilo samo njegovo klasično trackanje. A reči ću vam samo da ljudi zavrnu očima kad nas zovu na piće, a ja recem da stižemo cin se on otušira :lol: Svi znaju da će potrajati jer se maže kremicama. Ali inače, ne smatram da bi trebali za vjenčanje ici na masaže, cupat obrve itd. ako to inace ne rade. Eto jedino ako ima nešto što se baš treba sredit kao nokti i ruke kod automehaničara i sl jer je to ipak u prvom planu. Mislim da bi vecini bila muka da dan prije vjenčanje provedu 3 ure na uljepšavanje.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pon srp 19, 2010 9:14 pm

Moj će ići samo na frizuru (šišanje), nokte si sam fino odreže grickalicom, samo posudi moju rašpicu "jer mu je super kako onda budu fino zaobljeni bez oštrih rubova" :D
I da mi da mu iščupam tri obrve koje su toliko dugačke da mu padaju preko oka, ostalo ne smijem dirati.

Tak da sve što bude, osim frizera, bit će kućna radinost. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la CandyBaby dana uto srp 20, 2010 11:33 am

black_magic je napisao/la:za zanoktice najvise pale ona ulja za zanoktice...

to smo sad isprobali - moja mama je kupila sebi i donijela na more pa sam malo dragog namackala :mig:
nije loše - kupujem kad se vratimo.
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la CandyBaby dana sub lis 02, 2010 11:53 am

Po svim check listama i planerima - muško šišanje ide u zadnjem tjednu prije vjenčanja
Moj dragi ide danas na šišanje, malo si je posredio obrve i dec it što se njega tiče.

:idea: Savjet za muške obrve - bolje ne čupati (da ne ostanu rupe), nego začešljati i ono što je predugačko odrezati škarama za šišanje. Pincetom se može srediti ako je neka baš izvan linije obrva.
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana sub lis 02, 2010 12:09 pm

gledala sam na tv-u da bi muski trebali ici barem tjedan dana prije svadbe na sisanje, a ne dan-dva....frizura je onda kao ljepsa... :ne zna:

ova tema me pozaknula na razmisljanje...moj ima grozne zanoktice, koje se gule, pa ih on trga sa zubima, ugl. grozno izgleda....mislim da mozemo zaboraviti na fotkama krupni plan ruku s prstenjem :zubo:
makar, ponekad mi je stanje cisto ok...mozda ce to biti bas za vjencanje... :D
11.06.11.......when love takes over

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sub lis 02, 2010 12:15 pm

tako se i moj ošišao tjedan prije, u slučaju da slučajno frizerki baš taj dan "pobjegne" ruka, da koliko toliko naraste do subote :zubo: nikad se nezna.
na kraju ispalo super, taman mu lijepo narasla u tih 7 dana (jako jaaako brzo raste :neznamkakoti: ) i zurka je bila :10od10: :D

mislim da sam o tome i pisala. a i kako nije niš više radio na sebi, osim brijanja brade :raspa: :raspa: dovoljno :D
tangerina

PostPostao/la CandyBaby dana sub lis 02, 2010 12:17 pm

mala zaggy je napisao/la:gledala sam na tv-u da bi muski trebali ici barem tjedan dana prije svadbe na sisanje, a ne dan-dva....frizura je onda kao ljepsa... :ne zna:

ova tema me pozaknula na razmisljanje...moj ima grozne zanoktice, koje se gule, pa ih on trga sa zubima, ugl. grozno izgleda....mislim da mozemo zaboraviti na fotkama krupni plan ruku s prstenjem :zubo:

pa da, zato je moj dragi otišao sad na šišanje, ima još šest dana do svadbe :cerek:

a ove zanoktice, to je i mojem problem. isto razmišljanje sam imala o krupnom planu s prstenjem :lol:
na kraju nisam kupila ono ulje, drpit ću ga danas mami, ali dragi se nešto buni protiv toga, kao ne treba, ne treba... :roll: namazat ću ga dok bude spavao :idea:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la mala zaggy dana sub lis 02, 2010 12:25 pm

pa da..frizura izgeda prirodnije, a uredna je... :thumbsup:

ma mislim da se moj ne bi bunio kad bi ga ja mazala...ali ocekivati da ce se on sjetiti, bilo bi stvarno previse... :budala:
njega jednostavno boli briga za takve stvari...

najbolji mi je kad mu kazem npr. da mu se nos opet jako ljusti, a on mi odgovori:"pa kad mi ga neces namazati..." i slozi tuznu facu...
sad mi je jos jako sladak kad to napravi, ali mislim da postoji mogucnost da ga zatucem u toj situaciji nakon jedno 15 godina braka... :zubo:

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Rally_MO dana pon lis 04, 2010 6:26 am

Moj dragi se ne šiša, već godinama brije glavu, tako da je se za vjenčanje uredno obrijao... Nije išao na nikakve manikure, masaže ili slično, to je sve sam odradio... I bio mi je :vau: :vau: :vau: :vau: Jedino što je 2-3 mjeseca prije vjenčanja stuko nokat na kažiprstu ruke na kojoj mu prsten stoji... Pa sam ja, svaki put kad su nam išli slikat prstene, svojom rukom sakrila njegov nokat (baš sam grozna :rofl: :rofl: :rofl: )
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana pon lis 11, 2010 9:26 pm

mala zaggy je napisao/la:

te zanoktice se javljaju kod pomanjkanja B vitamina u organizmu - najbolji lijek za to je riblje ulje u kapsulama, pije se jedno dva-tri tjedna i one se više ne javljaju :thumbsup:
Zadnja izmjena: Branči; uto lis 12, 2010 8:41 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: nije roblje nego riblje ulje :))
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mala zaggy dana ned lis 17, 2010 11:12 am

hvala puno :kiss:
samo je pitanje, koliko se to njemu ustvari radi bas zbog toga jer ih trga zubima, reze i sl.. :ne zna:
mislim da bi ih za pocetak trebao pustiti na miru...ali ne mogu mu ja, koja cijeli zivot grizem nokte, prigovarati :o

slika
mala zaggy
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Tyny dana ned pro 05, 2010 6:52 pm

pitanje za cure koje imaju kovrčavu kosu, kad ju ispeglate koliko dugo vam izdrži? naime, moj dragi izgleda ko einstein ako ne stavi brdo gela na kosu, a ni to nije uvijek uspješno jer je kosa do brade pa opet strši. ako bi za vjenčanje ispeglao kosu, jel bi to izdržalo do jutra s obzirom da će bit ljeto i oznojit će se sto puta?
U moru života što vječito kipi, što vječito hlapi, stvaraju se opet, sastaju se opet možda iste kapi. I kad prođe vječnost zvjezdanijim putem, jedna vječnost pusta, mogla bi se opet u poljupcu naći neka ista usta...
Tyny
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Odijela, cipele i sve ostalo za njega

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.