Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

presvlačenje nakon ponoći+sličice

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: presvlačenje nakon ponoći+sličice

PostPostao/la ribica08 dana uto stu 30, 2010 4:49 pm

slika

evo moje haljine poslije ponoci... na ovoj slici se najbolje vidi :D :D :D
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la lunna dana uto stu 30, 2010 11:26 pm

ribice :10od10:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Happy Ivy dana sri pro 01, 2010 7:08 am

ribice :cerek: :cerek:
slika slika

12.3.2011.Naš život, naš sav ponos, ljubav naša...
Happy Ivy
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana sri pro 01, 2010 11:49 am

ribice :vau: :vau: :vau:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana sri pro 01, 2010 2:34 pm

ribooooo prekrasna haljina :vau: :vau: :vau:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri pro 01, 2010 3:06 pm

hvala cure... :grli1: :grli1: :grli1: :kiss: :kiss:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana sri pro 01, 2010 6:21 pm

ribice haljina je :vau: i super ti stoji :thumbsup:
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la brineta dana pet pro 03, 2010 7:25 pm

Evo na temo da li se presvući nakon ponoći mislim da je to malo bezveze s obzirom da vjenčanu haljinu imamo priliku nostiti samo jednom u životu i zašto ju onda skidati??? Toliko se namučiš da nađeš savršenu haljinu koja će ti prekrasno stajati i platiš ju pun kufer i onda ju skineš nakon ponoći, nema smisla! Makar ona bila teška 15 kila, taj dan ću ju iznositi do iznemoglosti! A uostalom, kao što kažem haljina( po meni ) mora biti tako savršena i salivena da ju neću imati srca skinuti sljedeća 2 dana,a ne nakon ponoći!
Zadnja izmjena: maybelline; sub pro 04, 2010 9:24 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izmjenjena boja fonta,ruzicasta je rezervirana za administratorske/moderatorske upise !
brineta

PostPostao/la ribica08 dana pet pro 03, 2010 7:45 pm

brineta je napisao/la:Evo na temo da li se presvući nakon ponoći mislim da je to malo bezveze s obzirom da vjenčanu haljinu imamo priliku nostiti samo jednom u životu i zašto ju onda skidati??? Toliko se namučiš da nađeš savršenu haljinu koja će ti prekrasno stajati i platiš ju pun kufer i onda ju skineš nakon ponoći, nema smisla! Makar ona bila teška 15 kila, taj dan ću ju iznositi do iznemoglosti! A uostalom, kao što kažem haljina( po meni ) mora biti tako savršena i salivena da ju neću imati srca skinuti sljedeća 2 dana,a ne nakon ponoći!

svatko ima svoje misljenje i iskreno i ja sam to mislila ali jednostavno moja savrsena haljina u mojim mislima nije to bila i uzivo.. uzivo mi je puno bolje pristajala haljina sa "5km" slepa a uopce ga nisam htjela i zaljubila sam se u haljinu... nije da bi je bila skinula ali mi je jednostavno za radit neke gluposti smetao tj slep i puno mi je ljudi stalo na njega a nisam ju htjela unistiti... tako da haljinu sam presvukla tamo negdje oko 2 ujutro i meni iskreno nije bilo zao :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
edit: a sad zamisli situaciju da se slucajno umrljas necim ili te netko drugi naprimjer prolije necim ti bi cijelu vecer bila s tom mrljom?!? ja ne bi.. a posto sam na to i mislila :idea: haljina je bila u autu za svaki slucaj... :D :D
Zadnja izmjena: maybelline; sub pro 04, 2010 9:25 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izmjenjena boja fonta citiranog posta, ruzicasta je rezervirana za administratorske/moderatorske upise !
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la brineta dana sub pro 04, 2010 9:39 am

Istina, ako se umrljaš, onda je stvarno praktično i pametno imati rezervnu haljinu u autu! Mislim da si se toga super sjetila! ;) Eto, ja se iskreno nadam da se neću umrljati ( napomenuti ću curama da paze na mene ) jer bi mi stvarno bilo žao haljine. Ako mi se slučajno desi neka mala mrljica, onda ću to nekakoto pokriti sa bijelom kredom ( za prvu pomoć ). Inače, nadam se da neću imati takvih problema...
brineta

PostPostao/la Kaliopa dana sub pro 04, 2010 5:49 pm

NI ja bas nemam nameru da se presvlacim. Nesto se svekrvica iscudjava kako necu. Pa posto vec neec da plati vencanicu onda nek kupi haljinu pa cu se rado presvuci :belj:
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la MAŠA dana sub pro 04, 2010 7:24 pm

Kaliopa je napisao/la:NI ja bas nemam nameru da se presvlacim. Nesto se svekrvica iscudjava kako necu. Pa posto vec neec da plati vencanicu onda nek kupi haljinu pa cu se rado presvuci :belj:

ta tvoja svekrva očito nije in! :rofl:
šalim se. pa većina mledenki se više uopće ne presvlači iz vjenčanice.
ja ne pamtim kad sam zadnji puta uživo vidjela da se mladenka presvukla..mislim prije nekih 5,6 godina.
meni osobno je bilo žao skidati tu predivnu haljinu. u biti, ja sam svoju jedva skinula! skoro sam zaspala u njoj! :budala:
a da sam se presvlačila, to bi vjerojatno bilo nešto ovako...
slika
...s možda malkoc manji dekolteom, ali definitivno isto nešto u čemu bi se vidjelo da sam ja tu večer GLAVNA MACA! :mig:
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Kaliopa dana sub pro 04, 2010 7:43 pm

Ma ovo ovde je selendra, niko nije in :neznamkakoti: .I vecina se presvlaci u crvene haljine jer je to neki obicaj. A ja i ne volim crvenu boju, i ne volim da se drzim propisa :thumbsdown: Stvarno ne vidim potrebu za presvlacenjem, obuci cu je samo jednom, da ne pricam koliko samo kostaju pa jos da se presvlacim?! Nema sanse!
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la Rally_MO dana sub pro 04, 2010 8:47 pm

Presvlačenje je negdje običaj, negdje nije... U nas npr. nije običaj to presvlačenje (jedino kad sam bila u Varaždinu na piru mlada je se presvlačila u ponoć)...
Ja sam se pred kraj večeri presvukla (tamo negdje oko 4 sata), al zato što me je počelo stezat po stomaku (a trudna sam bila)... E, kad sam skinula vjenčanicu skontala sam da mi ne smeta ona, već guma na podsuknji... Tako da sam mogla samo skinuti podsuknju i ostat u vjenčanici... Al tko nema u glavi...
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana ned pro 05, 2010 1:35 am

Rally_MO je napisao/la: E, kad sam skinula vjenčanicu skontala sam da mi ne smeta ona, već guma na podsuknji... Tako da sam mogla samo skinuti podsuknju i ostat u vjenčanici... Al tko nema u glavi...

To se i mojoj frendici dogodilo ali je na vrijeme skužila pa nije išla skidati vjenčanicu,a trbuh joj je bio crven od te podsuknje.
Ja sam bila skroz do jutra negdje oko pola 9 me dragi skidao u vjenčanici a sad to je bila moja želja a svatko si radi kako hoće.
Meni osobno Ribica je bila prekrasna u vjenčanici a i baš mi je cool izgledala u plavoj haljini,prava gospođa.
Njezino vjenčanje i njezina želja,mi smo tu da ju podupiremo i da se veselimo s njom,kao i ona s nama.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
:cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam: :cagam:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Kaliopa dana ned pro 05, 2010 11:51 am

Naravno Nessa!Ja sam za to da se ljudi ne drze preterano obicaja vec da se drze onoga sto se njima svidja. Jer je ipak taj dan samo za njih. Ako hoces presvuci se, ako neces nemoj!
Moja zaova i dan danas prica kako su jooj njeni svatovi bili grozni jer su joj svi nametali svoje a nju niko nista nije pitao.
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la ribica08 dana sri pro 22, 2010 11:28 am

kod nas nije obicaj presvacenja bar koliko ja znam... i ja haljinu nikad ne bi presvacila niti skidala sa sebe ali jednostavno kad bi bio onaj vlakic mi je slepcina totalno smetala iako bila gore... ali dobro nije mi zao jer je i plava haljinica bila u boji vjencanja pa je sve super ispalo... :cheer: :cheer: :cheer:

kaliopa obicaj ne obicaj ja se ne bi presvlacila u nesto sto ne volim... tako npr. da mi netko nametne da se moram obuci na svojim svatovima u rozu haljinu... nema tih para za koje bih to napravila tako da... ako to nevolis nikako se nemoj presvuci u crvenu haljinu pa obicaj ili ne... a ako ti je vjencanica udobna i ok ne vidim zasto bi se uopce presvlacila :thumbsup:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ribica33 dana čet sij 06, 2011 9:59 am

Ja se ne mislim presvlačiti... stvarno koliko plačamo najam tih haljina zaslužujemo da budemo barem tu cijelu većer u njoj :loveflag:
drugi dan imamo ručak sa bližom rodbinom u istom hotelu tako da ću onda obući kratku haljinu ali isto bijelu i nju sam dala šivati jednoj poznanici.
Ribica33

PostPostao/la Kaliopa dana uto vel 08, 2011 1:22 pm

Mozda je off, a da li vam se i maldozenje presvlace?
Ovde se i oni poceli presvlaciti :ne zna: , samo cekam jos da naprave neku pauzu za presvlacenje gostiju :D
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la Lia dana uto vel 08, 2011 1:29 pm

Ja sam baš nedavno gledala slike s jednog vjenčanja na kojem je bila prijateljica i mlada se nakon ponoći presvukla ni više ni manje nego drug vjenčanicu. Kao, nije se mogla odlučiti koja joj je vjenčanica lijepša pa je jedn nosila prije, a drugu poslije ponoći. A da vidite vjenčanice :roll: :roll: :roll: Moram priznat da sam rijetko kada vidila tako ružne vjenčanice.
A šta se mladođenje tice, ja sam bila samo na jednom vjenčanju na kojem se zajedno s mladom i mladoženja presvukao. U biti je samo promjenio boju košulje da budu u tonu i nakon ponoći. To mi je onako slatko bilo :D
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 08, 2011 1:33 pm

Kaliopa je napisao/la:Mozda je off, a da li vam se i maldozenje presvlace?
Ovde se i oni poceli presvlaciti :ne zna: , samo cekam jos da naprave neku pauzu za presvlacenje gostiju :D

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
moj se recimo prisvuka :lol: :lol: :lol: cili dan je ima ispod sakoa zelenu kosulju kratkih rukava, priko đilet i kravatu, naravno i sako. nakon prvog plesa je skinuo sako pa se prisvuka u bijelu kosulju dugih rukava jer nije tio bit u kratkima (ruzno je na đilet izgledalo) a nismo nasli zelenu kosulju dugih rukava nigdi :roll: e da, i cipele je skinio nakon prvog plesa i obuka patike (bilo mu je lakse za hodat jer je 5 tjedana prije vjencanja zeznio nogu pa je bio na stakama :neznamkakoti: :neznamkakoti: :neznamkakoti: vec sam mislila kako ce i na vjencanje morat sa stakama, cak smo ih i nosili sa sobom)
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la vrazichka dana uto vel 08, 2011 2:16 pm

moj se presvlacio ali iz duge bijele u zelenu kratku.. suprotno od olujinog :D :D :D presvlacio se zbog znojenja. sve mu se poznalo cak i preko potkosulje :thumbsdown:
slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lunna dana uto vel 08, 2011 2:41 pm

moj ce se isto presvlaciti,ali samo radi znojenja..on se inace jako znoji,a vjencanje je 30.7. tako da cemo za njega imati bar 3 kosulje sa strane :zubo:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Nessa87 dana čet vel 10, 2011 3:21 am

moj se isto presvlačio,pripremili smo tri košulje a on je samo jednu iskoristio,nije mu se dalo više presvlačiti jer je rekao da nema smisla kad je za 15 min opet mokar sav.znači samo je dugu košulju skinuo u kraću a odjelo,prsluk i kravata su ostali isti,a ta kraća košulja je bila i istoj boji.
A ovo za presvlačenje gostiju,mislim da se kod mene bar njih 50 presvuklo koliko sam vidjela po dvd-u. :lol: :lol: :lol: a bilo je jakoooo vruće taj dan.

Lorelai je napisao/la:Ja sam baš nedavno gledala slike s jednog vjenčanja na kojem je bila prijateljica i mlada se nakon ponoći presvukla ni više ni manje nego drug vjenčanicu. Kao, nije se mogla odlučiti koja joj je vjenčanica lijepša pa je jedn nosila prije, a drugu poslije ponoći. A da vidite vjenčanice :roll: :roll: :roll: Moram priznat da sam rijetko kada vidila tako ružne vjenčanice.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mercedes dana sri lip 01, 2011 6:33 pm

bila sam gotovo uvjerena da se iz vjenčanice neću micati od jutra do sutra ali nakon probavanja tih silnih vjenčanica odlučila sam da hoću... :)
dati ću si sašiti satenski kombinezon ivory boje u koji ću se presvući iza ponoći. i to jer želim nesmetano skakutati uokolo na vlastitoj svadbi :cheer:

imala sam na umu ravan kroj nogavica, da pada preko cipela, onaj tzv američki dekolte i gola leđa, bit će početak 9 mjeseca i jako vruće :)

dosada su svi oduševljeni sa idejom, ja najviše, pa eto..ako se kome svidi i pomogne ideja bit će mi drago!! :thumbsup:
ljubav se zove tvojim imenom...
mercedes

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.