Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

presvlačenje nakon ponoći+sličice

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

presvlačenje nakon ponoći+sličice

PostPostao/la ivanasss dana ned ruj 07, 2008 10:08 am

kako i piše u naslovu,hoćete li se presvlačiti poslje polnoći,ja osobno neću,skupo plaćam vjenčanicu pa zašto bi je i skidala,al ostavljam otvorene opcije još uvjek,tko zna možda nebi bilo loše imat haljinu u pričuvi za svaki slučaj ,inače vjenčanica mi ima tonu pa tko zna ,možda poželim nešto laganije !
Zadnja izmjena: Anonymous; čet kol 20, 2009 7:14 pm; ukupno mijenjano 3 put/a.
Razlog: dorada naslova
slika
ivanasss

Marketing:

Re: hoćete li se presvlačiti poslje polnoći???

PostPostao/la arlenna dana ned ruj 07, 2008 10:18 am

jednog dana...kad ću se udavati...ne mislim se presvlačiti u ponoć...samo jednmom u životu se nosi vjenčanica i taj dan želim biti samo u njoj... imat ću za svaki slučaj nesto u pričuvi ali samo za svaki slučaj ako se nesto dogodi vjenčanici pa da se mogu presvuć...ali inaće ostajem u njoj dan i noć...
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la stepford wife dana ned ruj 07, 2008 3:48 pm

neću se presvlačiti....
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ivancica dana ned ruj 07, 2008 4:24 pm

ne namjeravam se presvlačiti, nema šanse
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la niriana dana ned ruj 07, 2008 5:56 pm

ni ja se ne namjeravam presvlačiti, ali ću si sašiti neku haljinu, kao što arlenna kaže, za slučaj nužde...
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Reina dana ned ruj 07, 2008 7:35 pm

neću se presvlačiti i neću imati rezervnu haljinu. nadam se da se haljini neće ništa strašno dogoditi...
ali isto je dosta skupo plaćam, i to samo najam, ima da budem u njoj od trena kad ju podignem iz spose, a skidat ću se tamo kod njih kad ju budem vraćala... :rofl: :raspa:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ivanasss dana ned ruj 07, 2008 7:55 pm

Reina je napisao/la:neću se presvlačiti i neću imati rezervnu haljinu. nadam se da se haljini neće ništa strašno dogoditi...
ali isto je dosta skupo plaćam, i to samo najam, ima da budem u njoj od trena kad ju podignem iz spose, a skidat ću se tamo kod njih kad ju budem vraćala... :rofl: :raspa:

svaka čast
slika
ivanasss

PostPostao/la mare dana ned ruj 07, 2008 8:20 pm

Reina je napisao/la:neću se presvlačiti i neću imati rezervnu haljinu. nadam se da se haljini neće ništa strašno dogoditi...

:rofl: :rofl: :rofl: Koja si ti kraljica! :svakacast: :svakacast:
(Ni ja se neću presvlačiti.)
25.10.2008.
slika
slika
mare
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana ned ruj 07, 2008 10:59 pm

neću se presvlačiti da mi ne zamre svadba dok me nema (što se često događa) i slažem se u potpunosti da vjenčanicu treba iznositi :cheer:

vjerojatno ću imati neku back up haljinicu koju ak ne obučem na svadbi, obući ću sutradan za ručak, totalno u stilu Jackie O. :jessica:
Branči
Admin
Admin

Re: hoćete li se presvlačiti poslije ponoći???

PostPostao/la Katriona dana sri ruj 10, 2008 9:39 pm

neću se presvlačiti, a neću imati ni rezervnu haljinu..nama je hotel od njegove kuće na par koraka pa se uvijek mogu presvući ako se baš zalijem nečim...(a iskreno se nadam da neću)... :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Tasha dana pet ruj 12, 2008 9:49 am

Ne planiram se presvlaciti iz razloga sto se mislim udati jednom..tako da želim uzivati u toj haljini od do...a ne da se u neko doba odem presvuci, pa mi pol gostiju to jedva doceka i smugne..e nece..ja cu sve njih zeznuti... :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Ness dana pet ruj 12, 2008 10:10 am

ja se nisam presvlačila.... jedva sam čekala da obučem vjenčanicu, bila je dosta lagana (korzet od satena + suknja orgadij, tip i još nešto ali sve iz jednog dijela) i nije mi žao što se nisam presvukla, ma da mi je pred kraj bilo već dosta, svi su me izgazili, poparala sam haljinu na dnu, nisam se ničim zalila, ali me korzet nažuljao na rebrima ispod cicki (poštom imam bujno poprsje, krvnički smo stegnuli korzet...... ) i nije mi žao, opet bi tako :rofl: :D
slika
slika slika
Ness
Senior savjetnica
Senior savjetnica

presvući se iza ponoći ili ne?

PostPostao/la ivonchy dana čet stu 06, 2008 10:01 pm

:bok: zanima me hocete li se presvlaciti poslije ponoci ili ne?

***tema spojena sa već postojećom
ivonchy

PostPostao/la Iva dana pon stu 10, 2008 10:43 pm

slažem se sa branči, a i ja mislim da se jednom udaješ i to je jedina prilika za nošenjem vjenčanice, ali ja još nisam odlučila :ne zna:
slika
Iva
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto stu 11, 2008 12:40 pm

imate vi sve pravo, al ja ipak hocu :rofl:
kod nas je to neka tradicija, mladenac odnese mladenku poslje ponocnog plesa mladenke (di ona sat vremena il duze plese s gostima), pa da odmore malo nogice i kaj ti ja znam kaj rade :D
pa se vrate otusirani, svjezi, u novoj obleki, koja je opet WOW za goste, te im onda mladenci podjele fotke-zahvale..
A onda se i moze profestati onak za prav, obuces balerinke il nest i deriii :jig: :cagam:
Jest da je jednom u zivotu, al isto mi je dal je nosim do 1h il do 5h u jutro, sve je to pre pre kratko. Uostalom, neke cure imaju svadbe od 13h (kao sto cu ja), a neke od 20h, pa opet imam tu haljinu duze na sebi. :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Principessa dana uto stu 11, 2008 1:03 pm

Kratko i jasno:NE!!! :D
slika
slika
Principessa

PostPostao/la princessmo dana sri stu 12, 2008 9:57 am

theonlyfuse je napisao/la:...kod nas je to neka tradicija, mladenac odnese mladenku poslje ponocnog plesa mladenke (di ona sat vremena il duze plese s gostima), pa da odmore malo nogice i kaj ti ja znam kaj rade :D .....

šališ se?!?! sat vremena?! theonly....svaka čast!!!! :svakacast: ima mi logike to presvlačenje...a kaj ćete vi raditi? :rofl:
ja se neću presvlačiti jer nam vjenčanje počinje tek u 18.30, a haljina mi mora biti najugodnija na svijetu.... :mig:
W day 2.5.2009. Bilo je čarobno....
slika slika slika
princessmo
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri stu 12, 2008 10:25 am

princessmo je napisao/la:
šališ se?!?! sat vremena?! theonly....svaka čast!!!! :svakacast: ima mi logike to presvlačenje...a kaj ćete vi raditi? :rofl:
ja se neću presvlačiti jer nam vjenčanje počinje tek u 18.30, a haljina mi mora biti najugodnija na svijetu.... :mig:

ma da, znas kod nas je ples mladenke, koji se placa, to sam vec ispricala na obicajima u Medjimurju, ples mladenke je dio poklona za mladence, daje se od 50kn na dalje, pa sad neki plesu 1x, neki 5x, i sto duze, to bolje :D
Tu te najkasnije vec sve pocne zuljati, pa sve mladenke jedva cekaju da dragi prekine ples, digne je i odnese van uz pljesak gostiju i da se mogu prsvuci u nest (malo)komotnije :cheer:
ode se do sobe, otusira, malo se skace po madracu :rofl: pa se odmara..
najcesce se tu onda dogovori s fotografom da donese fotke (koje su mladenci prije odabrali) za zahvalnice, pa kad si presvucen i friski dodjes natrag i dijelis gostima slike (i eventualno neki dodatni pokloncek).
Tak da bu vjencanica na meni minimalno 12h, a to je vise neg kod nekih koje budu se presvlacile..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana sri stu 12, 2008 12:42 pm

na meni je vjenčanica bila od kojih pola 1 popodne do 10 sati ujutro drugo jutro... :cheer: :cheer:
nisam se presvlačila,niti se ne bi..
preveć sam ja platila tu haljinu :raspa: :raspa:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana ned stu 30, 2008 12:12 am

vidim da sve imamo (više manje) isto mišljenje... preskupo se plaća da bi se skidala... haha...

također! i ja ostajem cijelu noć u istoj!
tangerina

PostPostao/la miga24 dana ned stu 30, 2008 4:02 pm

Ja ću se vjerovatno presvlačiti! :belj:
I vjenčanica i haljina će biti poklon mojih roditelja pa ja to onda gledam ovako - inače baš i nemam previše prilika za nositi haljine, pa zašto onda ne bi nosila dvije prekrasne haljine u jednom danu ako već mogu?! :cheer: :cheer: :cheer:
Ako se slučajno u toku večeri odlučim ne skidati iz svoje vjenčanice,opet ništa zato jer ću haljinu onda obući kad bum kuma svojoj budućoj kumi,a ona se udaje godinu dana poslije mene. Tako da sam zapravo na konju u bilo kojem slučaju. :cagam:
27.06.2009. -The day I married my best friend!
miga24

PostPostao/la mia_m dana pon pro 01, 2008 11:56 am

ja sam kupila haljinu za slucaj da se odlucim presvuci ili da me ne daj boze netko prolije pa se moram presvuci( sto mi je najveeeeca panika trenutno). crno bijela je pa ako je ne obucem na svadbi, moci cu je obuci u nekoj drugoj prilici
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Linda dana pon pro 01, 2008 5:09 pm

Ja se ne skidam ni pod koju cijenu, želim uživati cijelu noć (i jutro i dan) u svojoj vjenčanici.. :jig:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la Studentica24 dana pon pro 01, 2008 5:18 pm

Ni ja se ne presvlačim, ne dam je sa sebe - čak razmišljam da je nosim par dana :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Što se tiče plaćanja plesa s mladom, meni se to ne sviđa i komentirala sam kako smo svi ostali zgroženi na to - prvi put smo to vidjeli... :shock1: :shock1: :shock1: :shock1:
Predugo traje i izgleda kao mamipara (to je samo moje mišljenje, ja sam inače protiv svih plaćanja - osim "poklona" mladencima) :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:

*offtpopic postovi koji se nadovezuju su brisani, tema je "hoćete li se presvlačiti poslije ponoći", a ne plaćanje plesa s mladenkom.
o plaćanju pričajte na toj temi!!!
Zadnja izmjena: Branči; sri sij 28, 2009 9:00 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: offtopic
slika
[/url]
Studentica24
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ana_Split dana čet sij 22, 2009 8:30 pm

Hahahhaha :thumbsup: Ja sam to isto rekla oblacim je od trenutka kada stigne u split i skinucu je na autobuskom kolodvoru kada je budem slala nazad
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.