Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Šivanje vjenčanice (savjeti, preporuke, pitanja...)

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: Šivanje vjenčanice (savjeti, preporuke, pitanja...)

PostPostao/la malena 4 dana pet vel 15, 2013 9:43 pm

putovala sam u zagreb,u maksimirsku ulicu u salon kontesa nera iz varaždina radi šivanja svoje vjenčanice w.wang ,jako sam se bojala jer je vjenčanica komplicirana,no ispala je predobro ,a došla sam po preporuci da imaju odlične krojačice i zaista mi nije žao što sam putovala,trebale su im samo dvije probe, a ja mala debeljuca u vjenčanici izgledam vitko i nekako viša iako je prava krinolina,stvar je u korzetu koji te super oblikuje,toplo ih preporučam a i cijena je zaista dostupna svima.
malena 4

Marketing:

PostPostao/la Vilili dana sri tra 10, 2013 8:11 pm

Pozdrav cure! Evo uključujem se na forum dva mjeseca prije vjenčanja...do sada sam ga povremeno čitala, a iako nisam baš sigurno koliko ću biti aktivna u sudjelovanju odlučila sam podijeliti svoja iskustva o svakoj "stavci" organizacije.
Dakle, počinjem s haljinom koja mi je zadala najviše muke i potrošila najviše živaca. Nakon traženja i traženja i traženja odlučila sam se za šivanje, a pošto je sve odlučeno u zadnji čas, nisam previše mozgala gdje ću. Naime, jedna krojačica me odbila zbog kratkog vremenskog roka, tako da sam otišla u Katjushu. Tete se čine super, bila sam na izmjeri i odabrala materijale i veselim se probici kroz koji tjedan!
Vilili

PostPostao/la lilica dana pet stu 22, 2013 9:24 pm

ja se nadovezujem na svoj predhodni post, anna rizzo je stvarno najbolja krojacica i jako sam sretna sto sam bas nju odabrala. napravila mi je tolik savrsenu vjencanicu, stoput bolju nego sto sam ocekivala. svi su odusevljeni (cak i oni koji ne vole aj tip vjencanice priznali su da je to odlicno skrojila) zahvalna sam joj sto nisam imala stresove ni nezadovoljstva kao mnoge mladenke :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Prethodna

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.