Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

vjenčanice iz BIH

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

vjenčanice iz BIH

PostPostao/la maestro992 dana ned vel 27, 2011 1:34 pm

Curke,ima li koja od vas iskustva sa vjenčanicama iz BIH??Čula sam da su ful povoljne,pogotovo ako živimo blizu granice...
maestro992

Marketing:

Re: vjenčanice iz BIH

PostPostao/la tigerin dana ned vel 27, 2011 3:20 pm

ja sam svojevremeno gledala u BIH vjencanice, istina, jesu jeftinije, ali kolekcije su valjda na razini 90-tih. sigurno da u vecim gradovima npr Banja Luka, Prijedor, pogotovo Sarajevo ima i bolji izbor, al ovo sto sam ja vidjela je stvarno bilo otuzno
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana ned vel 27, 2011 5:56 pm

maestro, a di zivis? ima cura koje su uzimale vjencanicu u Širokom i Mostaru, vidim tigerin ima losije iskustvo, pa je mozda s ove strane od Dalmacije bolji izbor :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maestro992 dana ned vel 27, 2011 8:40 pm

U Ogulinu,blzu karlovca...frendica mi je bila uzela u Kladuši haljinu i bila je lijepa,čak su joj ful proširili je radi trudnoće i bila je jeftina,nekih 1000kn,al tko nije znao da ju je uzela u bosni,ne bi bio pogodio...
maestro992

PostPostao/la Oluja dana ned vel 27, 2011 8:55 pm

maestro992 je napisao/la:U Ogulinu,blzu karlovca...frendica mi je bila uzela u Kladuši haljinu i bila je lijepa,čak su joj ful proširili je radi trudnoće i bila je jeftina,nekih 1000kn,al tko nije znao da ju je uzela u bosni,ne bi bio pogodio...

uvik mozes otic pogledat, nista te ne kosta. proguglaj malo, mozda imaju web str, vidi cije vjencanice drze, zovni telefonom, pitaj kako se krecu cijene najma itd
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana ned vel 27, 2011 9:19 pm

da, ne mora biti da je svugdje isto. ja sam konkretno bila u dubici i u kostajnici
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana sri ožu 02, 2011 4:09 pm

:bok: U Banja Luci ima vjenčanica da ti pamet stane....Recimo Pronovias 2011 konkretno ALfil koju ja želim...i naravno San Patrick, Demetrios ma ima svega baš..ja sam se jedva odlučila, a mozda i promijenim mišljenje..vuče me princess kroj... :ne zna: vidjeću...krajem marta idem u Banja Luku...to je cca 1,5 h od mog grada..pa Vam javim konkretno cijene koje su.. :bok:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri ožu 02, 2011 5:09 pm

o da, veci gradovi moraju imati bolji izbor :thumbsup:
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maestro992 dana čet ožu 03, 2011 5:36 pm

Super,čekamo oddgovor!!
maestro992

PostPostao/la prinči dana sub ožu 19, 2011 5:27 pm

:cheer: :cheer: :shock1: :shock1: Ja zaboravih Vama napisati, bila sam u Banja Luci...ima stvarno svega,tko god ode garantujem neće se pokajati i naći će 100% vjenčanicu!!!! Ja sam se ipak odlučila za princess kroj, tj krinolinu, ona je 600 KM, to je 300 eura...a prekrasna je..Također imaju sve nove modele, te starije kolekcije iz 2008 ili ranijih godina..sve marke, tipa san patrick, demetrios, pronovias,maggie soterro.Ja sam bila u 4 salona..i eto izabrala sam tek nakon sto sam probala 10 vjenčanica i kako sam se osjećala prekrasno u toj svojoj izabranoj, znala sam da je to je to..Želim Vam puno sreće u potrazi.( a i teta ljubazna strašno, probala sam kazem oko desetak u sat vremena, nije joj bilo tesko skidati me i oblačiti...i kazu da im često doaze iz Zagreba cure po vjenčanice, pa etoo)) :bok: :bok:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la KAMA dana uto ožu 29, 2011 9:25 am

kako preko granice s vjenčanicom?
KAMA

PostPostao/la tigerin dana uto ožu 29, 2011 11:07 am

ako je za najam onda nikom nista (doduse postoji i tu papirologija kao za privremeni uvoz, ali za privatnu osobu ne bi je trebalo), a ako je kupujes mozes osobno do 1000kn vrijednosti prenijeti. tu se moze dogovoriti i u salonu da napisu manju vrijednost, ali ne pretjerivati jer carina nije blesava - uzmu katalosku trzisnu vrijednost i ocarine prema njoj a to je gotovo uvijek neisplativo.
slika slika

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto ožu 29, 2011 1:44 pm

KAMA je napisao/la:kako preko granice s vjenčanicom?

dobijes ugovor o izjamljivanju u salonu. :thumbsup: i tribas ga imat sa sobom i kad vracas vjencanicu, ja sam ga zaboravila ponit kad smo je vracali pa su me zadrzali na granici :pop: :pop: :pop: :pop: malo su me driblali al na kraju su nas ipak pustili :kava:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ester28 dana uto tra 19, 2011 7:03 pm

Cure, ne znam vam puno za ostale gradove u BiH, ali u Mostaru i Širokom stvarno ima odličan izbor haljina...
Ja koliko sam uspjela vidjeti u St i u Zg po boljim salonima nije mi ni upola kao ovdje, iskreno..evo vam i linkovi glavnih salona ovdje..
Povoljnije su nego u HR, koliko sam mogla steći uvida u cijene kod vas..

http://www.laperla-vjencanice.com/kolekcije.htm
http://www.paulina-sposa.com/
http://vjencanice-mia.com/index.php?opt ... a-trebinje
Ester28

PostPostao/la suzica dana pet tra 29, 2011 8:09 pm

Principessa25 je napisao/la::cheer: :cheer: :shock1: :shock1: Ja zaboravih Vama napisati, bila sam u Banja Luci...ima stvarno svega,tko god ode garantujem neće se pokajati i naći će 100% vjenčanicu!!!! Ja sam se ipak odlučila za princess kroj, tj krinolinu, ona je 600 KM, to je 300 eura...a prekrasna je..Također imaju sve nove modele, te starije kolekcije iz 2008 ili ranijih godina..sve marke, tipa san patrick, demetrios, pronovias,maggie soterro.Ja sam bila u 4 salona..i eto izabrala sam tek nakon sto sam probala 10 vjenčanica i kako sam se osjećala prekrasno u toj svojoj izabranoj, znala sam da je to je to..Želim Vam puno sreće u potrazi.( a i teta ljubazna strašno, probala sam kazem oko desetak u sat vremena, nije joj bilo tesko skidati me i oblačiti...i kazu da im često doaze iz Zagreba cure po vjenčanice, pa etoo)) :bok: :bok:

Hej Principessa25 !

De napiši molim te u kojem salonu je bila tetica ljubazna?:)
Imali kakve razlike u cenama među salonima?

Hvala! :kiss:
suzica

PostPostao/la suzica dana pet tra 29, 2011 8:15 pm

Aha još jedno pitanje:) Treba li se za salon prije naručivati? Tnx!!
suzica

PostPostao/la prinči dana sub tra 30, 2011 8:50 am

suzica je napisao/la:
Principessa25 je napisao/la::cheer: :cheer: :shock1: :shock1: Ja zaboravih Vama napisati, bila sam u Banja Luci...ima stvarno svega,tko god ode garantujem neće se pokajati i naći će 100% vjenčanicu!!!! Ja sam se ipak odlučila za princess kroj, tj krinolinu, ona je 600 KM, to je 300 eura...a prekrasna je..Također imaju sve nove modele, te starije kolekcije iz 2008 ili ranijih godina..sve marke, tipa san patrick, demetrios, pronovias,maggie soterro.Ja sam bila u 4 salona..i eto izabrala sam tek nakon sto sam probala 10 vjenčanica i kako sam se osjećala prekrasno u toj svojoj izabranoj, znala sam da je to je to..Želim Vam puno sreće u potrazi.( a i teta ljubazna strašno, probala sam kazem oko desetak u sat vremena, nije joj bilo tesko skidati me i oblačiti...i kazu da im često doaze iz Zagreba cure po vjenčanice, pa etoo)) :bok: :bok:

Hej Principessa25 !

De napiši molim te u kojem salonu je bila tetica ljubazna?:)
Imali kakve razlike u cenama među salonima?

Hvala! :kiss:

U salonu "VERICA" sve pohvale za salon :svakacast: :svakacast:
naravno da ima razlike u cijenama od salona do salona.Ova moja je tu recimo 600 ,a jako slična haman identična u drugom salonu 800 itd...sretno!!!
nne treba se nqaručivati, ja sam upala kao grom iz vedra neba... :lol: :lol:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la surval dana sri ruj 28, 2011 12:30 pm

obrisana reklama
Zadnja izmjena: maybelline; sri ruj 28, 2011 12:38 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama,korisniku izdano upozorenje!
surval

PostPostao/la bubamara2345 dana sri pro 20, 2017 12:48 am

Moje iskustvo iz Sarajeva - salon vjenčanica Paris - www.vjencaniceparis.com valjda je novi salon pa daju popuste. Cijene za iznajmljivanje su im od 100 do 300e, a imaju i sve novije modele, pogledajte na sajtu. :loveflag:
bubamara2345

Marketing:

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.