Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

A što ispod vjenčanice

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: A što ispod vjenčanice

PostPostao/la sunqueen dana čet svi 31, 2012 7:44 pm

teta iz vrtića je napisao/la:I ja sam sebi kupila korzet ali ga još uvijek nisam isprobala na haljinu. Jedna cura mi je rekla da to ne navlačim pod haljinu jer ću se živa skuhati u svemu pa si sad gruntam. Al sve u svemu moram najprije probati pa ću onda odlučit.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

i ja sam taj gledala, ali sam ustanovila da bi mi sve te mašne mogle poremetiti kak mi haljina stoji :izivciran:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

Marketing:

PostPostao/la cimetina dana pet lip 01, 2012 9:00 am

Na kraju sam uzela puder roze prozirne gaćice u H&M- u. Sad još tražim pamučne s čipkom, ako mi se dogode oni dani u mjesecu.
slika
cimetina

PostPostao/la anaooo dana pet srp 06, 2012 4:41 pm

ja san uzela samostojeći u h&m-a, veličina 85C i čvrsto drži, ništa se ne miče, ne spada, nosila sam ga cili dan i probala vjenčanicu u njemu i sve super, briga manje :)) a platila ga biće 90-100kn
anaooo

PostPostao/la sunqueen dana pon srp 09, 2012 7:34 am

ja na kraju odustala od korzeta - obući ću ga samo u slučaju HITNO (čitaj - snijeg, hladno, led, al valjda ne bu...)
kupila obični bijeli glatki samostojeći u tezenisu, malo mi je pofutran, iako mi to zapravo ne treba, al sad mi one zgledaju ko da tanjur mogu staviti na njih i pojesti obrok :lol: :lol: :lol: :lol: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
lijepo stoji, ima onu silikonsku traku skroz okolo, dolje i gore (jedino ne na gornjem dijelu košarica) i ja se u njemu dobro osjećam
kupila i crni jer mi se svidio, nosila ga pola dana i bilo mi okej :ne zna:
i najbolja stvar - 2 samostojeća grudnjaka su me koštala 150kn :cerek: :cerek:
obožavam tezenis :cerek: :cerek: :cerek:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la sunqueen dana pon srp 09, 2012 7:36 am

cimetina je napisao/la:Na kraju sam uzela puder roze prozirne gaćice u H&M- u. Sad još tražim pamučne s čipkom, ako mi se dogode oni dani u mjesecu.

benetton zna imati takve kombinacije :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la Jogrovan dana uto srp 10, 2012 5:20 pm

Jooooj, lako meni za dole , a kako gore nac??? Imam problem jer jedna sisa mi je manaj od druge (ali za broj ipol :neznamkakoti: :neznamkakoti: ) , al sve kontala da cu nes jednostavno ipak citav dan treba izdrzati, pa navece nes sexy, al opet sta ako me skine prije nego se ja uspijem presvuci ?? :shock1:
Jogrovan

PostPostao/la wedding.dress dana uto srp 10, 2012 9:39 pm

Jogrovan je napisao/la: al opet sta ako me skine prije nego se ja uspijem presvuci ?? :shock1:

ne razumijem zašto bi to bila tragedija :roll:
barem ćeš prije biti bez ičega :lol:

ja sam kupila samostojeći grudnjak u H&M, model kakav i inače nosim, a gaćice ću sad na sniženju neke odabrat, bez nekih komplikacija :cerek:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la sunqueen dana sri srp 11, 2012 6:28 am

Jogrovan je napisao/la:Jooooj, lako meni za dole , a kako gore nac??? Imam problem jer jedna sisa mi je manaj od druge (ali za broj ipol :neznamkakoti: :neznamkakoti: ) , al sve kontala da cu nes jednostavno ipak citav dan treba izdrzati, pa navece nes sexy, al opet sta ako me skine prije nego se ja uspijem presvuci ?? :shock1:

u tezenisu imaš one silikone koje možeš nagurati u košarice, ili u jednu košaricu, po potrebi - mislim da su namjenjeni baš za ovakve situacije :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la 03hasovi dana pet kol 03, 2012 2:51 pm

Drage forumasice,
u pomoc! Kupila sam super vjencanicu ali sada imam problem sta da kupim ispod. Haljina je od svile i iako ima postavu providna je. Molim Vas za vase savjete i iskustva gdje da pogledam i sta. evo linka vjencanice: http://shop.mango.com/BA/p0/mango/dress ... 4002158909
Hvala puno...
Zadnja izmjena: 03hasovi; pet kol 03, 2012 2:59 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
03hasovi

PostPostao/la osma putnica dana pet kol 03, 2012 2:56 pm

sta se tice gacica imas kupiti bez ruba..ja sam nosila takve..nisu sexy,obicne jednobojne..a gore sam imala obicni samostojeci grudnjak.
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la 03hasovi dana pet kol 03, 2012 3:02 pm

Dodatni problem je sto se i obrisi grudnjaka vide na svili jer je kroj takav da nemam izreza :(, tako da se ocrtaju rubovi grudnjaka. :budala:
03hasovi

PostPostao/la teta iz vrtića dana pet kol 03, 2012 6:19 pm

Moj savjet ti je onda da kupiš onaj grudnjak što se samo zaljepi za sise s prednje strane. To mi se vidi kao najbolja varijanta u tvom slučaju. :cagam:
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la 03hasovi dana pet kol 03, 2012 11:21 pm

Hvala na odgovorima. Znate li gdje se moze kupiti taj samostojeci grudnjak? Pitam se da li je neudoban i hoce li spadati? Ja sam razmisljala mozda o nekom korzetu al nisam sigurna da to ima kupiti kod nas. U americi savjetuju steznjake kao solucijz za providnu robu :ne zna:
03hasovi

PostPostao/la teta iz vrtića dana ned kol 05, 2012 12:30 am

Ne znam odakle si, al vjerujem da ćeš na tako nešto naići u bilo kojem dućanu sa intimnim rubljem. Ja sam sebi kupila korzet za ispod haljine međutim ipak sam na kraju odustala od njega jel mi je haljina također imala korzet pa nije bilo smisla usred ljeta i velikih temp. nositi 2 korzeta. Na kraju sam kupila samostojeći grudnjak u H&M za manje od 100 kn... ništa ti se to ne miče, nemaš brige s time.
Al imam kod kuće i ovakav, mislim da bi tebi tako nešto dobro došlo
http://www.njuskalo.hr/image-big/ostala ... 768677.jpg
također se dobro drži i nije mi nikad ispao. N e znam kakva iskustva imaju druge curke s njima, al ja sam u glavnom zadovoljna.
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la teta iz vrtića dana ned kol 05, 2012 12:34 am

P.S. Imaš po Zg specijalizirane dućane s korzetima... Ako te još što zanima,možeš mi se javiti preko poruke i sve ti lijepo objasnim i uputim te. pozz :bok:
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la 03hasovi dana ned kol 05, 2012 11:38 am

Super, hvala na savjetu. Ja sam iz Sarajeva tako da nema puno svrhe da idem u Zagreb po rublje al pregledat cu u radnjama kod nas i nadam se da cu naci ovaj samoljepljivi grudnjak. Hvala jos jednom :grli:
03hasovi

PostPostao/la mackica dana sri ruj 05, 2012 6:19 pm

Ja sam negdje vidjela smiješne gaće široke,kakve su nosile bake, a sad više neznam gdje.
mackica

PostPostao/la lilica dana sri stu 28, 2012 5:56 pm

ma na to donje rublje ne mislim trositi puno. nesto najjeftinije a da mi je ugodno i lijepo, ali ne mora biti nista ekstra kad tako i tako nece dugo ostat na meni :cerek:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ina1011 dana sri stu 28, 2012 7:09 pm

Vjenčanica mi je imala ušivene košarice pa grudnjak nisam imala i normalno sam plesala i skakala, a sve se držalo na mjestu :cerek:

Što se tiče gaćica, uzela sam iz ladice prve koje sam dohvatila :lol: Jedino što sam kupila su bile bijele samostojeće čarape... koje su se isto super držale i nisu mi trebali halteri.

Zavodnička varijanta je izostala :jessica: jer se dogodilo onako kako sam i pretpostavila da će biti.. kad smo došli u sobu, dragi se išao tuširati... ja sam u međuvremenu skinula haljinu.. pa mi je on skidao milijun ukosnica iz kose, išla sam se i ja istuširati i poslije smo legli i zaspali. :spavam:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lilica dana sub vel 02, 2013 12:13 pm

hm cure ja sam se ipak predomislila, htjela bi bijele haltere cipkaste pa ako znate di ima jeftinih a lijepih, javite :D
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.