Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

A što ispod vjenčanice

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: A što ispod vjenčanice

PostPostao/la arlenna dana ned srp 31, 2011 12:02 pm

dalmašica je napisao/la:Meni su rekli da neću moran timat grudnjak tak da mi je to veliki spas..jer mi je teško nać lijepi grudnjak za moje si..
Al zato ću kupiti neke lijepe gaćice bijele čipkaste il tak neš i samostojeće čarapice

i meni su rekli da mi netreba grudnjak, i isprobala sam vjenčanicu sa grudnjakom i bez, i vidi se razlika koliko god je korzet i stisne, ali nakon što sam vidjela nedavno na jednom vjenčanju da su se mladenki cicke opustile i to se vidjelo na vjenčanici (i na fotkama) makar je bio korzet, ja sam rekla nema šanse, imam grudnjak i niš nebu ispadalo :D ajd da imam manje cicke, al su mi teške nekako i ne želim da mi nešto visi :rofl:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la ivy.poison25 dana ned srp 31, 2011 2:01 pm

i moja vjenčanica je imala ušit grudnjak i sve ali sam ipak imala bez naramenica grudnjak, za sigurnost makar je bio korzet, al dok skačeš i plešeš da nekaj ne izleti :D :D :D
ivy.poison25
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la dalmašica dana ned srp 31, 2011 5:27 pm

A nisam pametna više.moja ima ušivene košarice...i kad sam ju probala siske stvarno dobro izgledaju, ali nisam sad isprobala skakat i sl...ne znam ... :ne zna: :ne zna:
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana ned srp 31, 2011 5:57 pm

ja nisam imala grudnjak, a haljian je imala i dekolte pa nista nije izletilo :ne zna:
dalmasice, ti sama znas jel ti triba grudnjak ispod nje ili ne :thumbsup:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivancica dana ned srp 31, 2011 6:30 pm

arlenna, komplet je :vau: :vau: :vau: :vau: :vau: :vau:

A dragi će bit :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani:

Sad si me navukla na njihovu stranicu na fejsu i ubit ću te ako para potrošim :lol: :lol: :lol:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned srp 31, 2011 7:04 pm

Oluja je napisao/la:ja nisam imala grudnjak, a haljian je imala i dekolte pa nista nije izletilo :ne zna:
dalmasice, ti sama znas jel ti triba grudnjak ispod nje ili ne :thumbsup:

ma niste me dobro shvatile, nebojim se ja da bu mi izletile cicke iz haljine jer je to gotovo nemoguće kad je takva vjenčanica kakva je, ali se opuste cicke pa ne stoje više ako nemaju ušivene košarice i sl. moja je vjenčanica dekoltirana i ima ušivene držače neko ali ne i "grudnjak" ...a velim ovo sve do sad kaj sam probala te grudnjake bez naramenica, nisu mi bili tak čvrsti i dobri kao ovaj... opuste mi se cicke u svakom od onih kojih sam do sad imala, pa imam osjećaj da će mi iskliznuti grudnjak... to nikad niste doživjele? onak da vam "padne" malo grudnjak prema dolje... meni se to dogodi ako nije dobro podstavljen- govorim o grudnjacima bez naramenica :D

ja inače nikam neidem bez grudnjaka, i vjenčanica mi ne stoji tak lijepo u dekolteu kad sam bez grudnjaka i zato sam ga sad i kupila...i to lijepo čvrsti :D
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la arlenna dana ned srp 31, 2011 7:07 pm

ivancica je napisao/la:
A dragi će bit :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani: :dani:

Sad si me navukla na njihovu stranicu na fejsu i ubit ću te ako para potrošim :lol: :lol: :lol:

dragi je bio s menom kad sam to kupovala... i oduševljen je... rekao mi je samo, sad znam kaj bu me dočekalo ispod vjenčanice :lol: :lol:

s time da sam si zapikirala još jedan kompletić, al to nebude vidio...to bu nakon svadbe kupljeno :rofl: a dobila sam i 10% popust na sljedeću kupovinu :lovestruck:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana sub kol 13, 2011 9:25 pm

Ja sam si sva jadna..naime ja nosim 95b grudnjak...i mrzim to..i sad nikam nema samostojećeg grudnjaka te velićine, jedino sam ga našla u skyniju međutim cijena mu je 479 kuna...a to mi je malo previše dat za grudnjak..
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana čet kol 18, 2011 11:25 am

lenna, :vau: :vau: :vau: :vau:
odmah idem prouciti njihovu stranicu :D
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la lunna dana čet kol 18, 2011 9:18 pm

lenna ja sam to tila jer sam vidila u casopisu vjencanja al toga nema u ST,bar ja nisam nigdi nasla :tuzna1:
i moje velicine takvih grudnjaka ima samo u Lisce,tako da sam ja imala obican bijeli samostojeci grudnjak i sivo bijele tangice sa volancicima,moram vam ih slikat :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la mirela123 dana uto kol 23, 2011 12:33 pm

Moj savjet je nešto udobno korzet se uglavnom dobije sa vjenčanicom koji dovoljno stišče tijelo tako da... što udobnije to bolje...
mirela123

PostPostao/la Oluja dana uto kol 23, 2011 12:44 pm

ja nisam imala grudnjak jer mi nije tribao, vjencanica je bila dosta cvrsta u gornjem dijelu a i hvala bogu jos mi uvik dobro stoje :cice:
a gacice...imam negdi sliku, tribala bi je iskopat :rofl: :rofl: :rofl: na njima je zelenim slovima (a kojim drugim molim lipo :raspa: ) pisalo gđa A(moje novo prezime) mm je umra od smija kad sam se skinila :cerek:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bird_on_the_wire dana sri lis 05, 2011 9:58 pm

ja ću ispod vjenčanice svakako tribat jako dobar push up da bi to uopće na išta sličilo :rofl: :rofl: nisan još uopće odabrala haljinu, ali nakon 10ak isprobanih modela, stanje je više nego jasno :D
slika
žena, majka, UDAVAČA :raspa: 21.07.2012. :lovestruck:
bird_on_the_wire

PostPostao/la sunqueen dana pon svi 21, 2012 3:06 pm

dakle, ja ću imati ovo iz praktičnih (i onih drugih :mig: ) razloga:

http://www.ebay.com/itm/261006906335?va ... 1497.l2648

haljina nema korzet za stezanje pa s njom mogu i koji centimetar urediti, a s druge strane, vjenčanje je u 4 mjesecu - može pičit sunce, a može i udrit po snijegu
ovo mi je bolje od grudnjaka bez naramenica- više ko potkošulja bez naramenica :cerek:
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la teta iz vrtića dana čet svi 24, 2012 4:31 pm

I ja sam sebi kupila korzet ali ga još uvijek nisam isprobala na haljinu. Jedna cura mi je rekla da to ne navlačim pod haljinu jer ću se živa skuhati u svemu pa si sad gruntam. Al sve u svemu moram najprije probati pa ću onda odlučit.

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la lunna dana čet svi 24, 2012 9:05 pm

ja isto ne bi uzela korzet cisto iz razloga jer vjencanice nisu tako lagane haljine i onda jos korzet-pa to je da prokuhas,pogotovo u toplijim mjesecima :dani:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana čet svi 24, 2012 10:07 pm

ja sam uzela bijeli grudnjak koji se može nositi i bez naramenica i bijele pamučne gaćice :D
za donji veš taj dan mi je bilo bitno da mi je udobno :kava:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la cimetina dana pet svi 25, 2012 8:11 am

slatkica:) je napisao/la:ja sam uzela bijeli grudnjak koji se može nositi i bez naramenica i bijele pamučne gaćice :D

Slažem se. Uzet ću pamučne bijele gaćice s malo čipke sa strane, a grudnjak mi ne treba. Tako da idealna slika mladenke u seksi rublju nije za mene :D
A i čisto sumnjam da će mi trebati seksi rublje nakon cijele noći lumpanja :lol:

Jedino što sam shvatila da mi trebaju najlonke radi klizavih cipela, odnosno znojnih nogu.

Gdje naći svilene bijele najlonke?
slika
cimetina

PostPostao/la lunna dana pet svi 25, 2012 9:30 am

cimetina je napisao/la:
slatkica:) je napisao/la:ja sam uzela bijeli grudnjak koji se može nositi i bez naramenica i bijele pamučne gaćice :D

Slažem se. Uzet ću pamučne bijele gaćice s malo čipke sa strane, a grudnjak mi ne treba. Tako da idealna slika mladenke u seksi rublju nije za mene :D
A i čisto sumnjam da će mi trebati seksi rublje nakon cijele noći lumpanja :lol:

Jedino što sam shvatila da mi trebaju najlonke radi klizavih cipela, odnosno znojnih nogu.

ne znam gdje naci,al ces prokuhati u njima...aako ti se noga klize u cipeli bolje ti je uzeti one silikonske jastucice u dm-a da se noga ne klize :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la slatkica:) dana pet svi 25, 2012 10:57 am

lunna je napisao/la:
cimetina je napisao/la:

ne znam gdje naci,al ces prokuhati u njima...aako ti se noga klize u cipeli bolje ti je uzeti one silikonske jastucice u dm-a da se noga ne klize :thumbsup:

:thumbsup:
te jastučiće sam si i ja uzela.
mislim da su oko 15kn :D
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la cimetina dana pet svi 25, 2012 12:15 pm

Da, i meni je prokuhavanje problem. probat ću s jastučićima. ali hoće li me onda nažuljati?
slika
cimetina

PostPostao/la lunna dana pet svi 25, 2012 2:32 pm

cimetina je napisao/la:Da, i meni je prokuhavanje problem. probat ću s jastučićima. ali hoće li me onda nažuljati?

imas u dm-a gel protiv zuljeva :svakacast: :svakacast: :svakacast:
imas od hansaplasta on je oko 30-ak kn i balea oko 10kn,ja imam Balea i stvarno su :svakacast: :svakacast:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la sunqueen dana ned svi 27, 2012 9:57 pm

lunna je napisao/la:ja isto ne bi uzela korzet cisto iz razloga jer vjencanice nisu tako lagane haljine i onda jos korzet-pa to je da prokuhas,pogotovo u toplijim mjesecima :dani:

moja vjenčanica nije preteška, ne znojim se skoro uopće, a i ja sam ionako nekak zimogrozna u zadnje vrijeme i još bu svadba sredinom 4.mjeseca, moguća :kisa: , možda :sunce:, ko će ga znat...ja spremna na sve :rofl: :rofl: :rofl:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la sunqueen dana ned svi 27, 2012 10:01 pm

lunna je napisao/la:
cimetina je napisao/la:Da, i meni je prokuhavanje problem. probat ću s jastučićima. ali hoće li me onda nažuljati?

imas u dm-a gel protiv zuljeva :svakacast: :svakacast: :svakacast:
imas od hansaplasta on je oko 30-ak kn i balea oko 10kn,ja imam Balea i stvarno su :svakacast: :svakacast:

ti jastučići fakat jesu :svakacast: :svakacast: :svakacast: :svakacast:
imam ih u par cipela i sandala
osim kaj sprečavaju žuljeve, oni kaj stavljaš na dno cipele ili sandale ublažavaju udarce ili bilokakav sprisak pa ti noge poslije nisu tak umorne :bravo: :bravo: :bravo: ...u moje vjenčane cipele sigurno ide sve za ublažavanje boli u nogama jer ja mislim :ples: i :cagica: i :pajdasi: i :zivili: i :hopa: cijelu noć :rofl: :rofl: :rofl:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la maybelline dana pon svi 28, 2012 9:02 am

Curke,molim vas drzite se teme, sto ispod vjencanice, a ne o cipelama :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.