Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

A što ispod vjenčanice

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: A što ispod vjenčanice

PostPostao/la lunna dana uto kol 17, 2010 2:48 pm

ja isto mislim da ih imas u trgovinama donjim rubljem..a imas sigurno u "Jadran" carape...u Splitu imaju jos i neki ducani carapa Fili..imaju svasta,pa ako triba posaljem ti ja :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

Marketing:

PostPostao/la CandyBaby dana uto kol 17, 2010 2:58 pm

ma sigurno ću naći u ZG, ima sto dućana. ali sam mislila ako s nekom određenom markom imate dobrih iskustava...
ja imam jedne polzela koje su mi super, i jedne nekakve calzificio koje su 4-L ali me stisnu gore, izgleda mi bedro kriminalno :roll:
a mrežaste crne su mislim bile jadran ili tako nešto, nosila sam ih sto godina dok se nisu raspale... ali onda sam imala mršavije noge pa je sve izgledalo dobro :izivciran:
Zadnja izmjena: CandyBaby; uto kol 17, 2010 2:58 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto kol 17, 2010 2:58 pm

eto i one koja ih je imala... :D :D

doduše...moje su bile u boji kože... al bila sam prezadovoljna... imala sam ih na nogama cijeli dan, i cipele su me manje žuljale (mene znaju nažuljat oni remenčići, pošto sam imala sandalice)... skinula sam ih u sali, jer sam se toliko potila da su mi se zaljepile za noge... hehehehhe... a onda sam se i preobula tako da mi je bilo super...

al u svakom slučaju, preporučam... ja nikad nebi stavila obične najlonke, ili čak ni obične samostojeće... meni je nekako čudno u tome, kao da nemogu disat, al ove mrežaste su mi bile zakon... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto kol 17, 2010 2:59 pm

meni su najdraze Pompea.......
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la CandyBaby dana uto kol 17, 2010 3:01 pm

mrežaste su genijalne, mislim da će i meni biti užasno vruće u punima...
malo ću po dućanima prošvrljati pa se nadam uspjehu....
želim i neke nove gaćice za svadbu (mislila sam neke plave jer nemam podvezicu da na njoj bude "something blue" - ima jako slakih po gradu) - pa se nadam da ću kupiti sve na istom mjestu :cerek:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 17, 2010 3:06 pm

neznam koliko ti je vjenčanica prozirnkasta, pa si pazi na to plavo, probaj najprije doma na neke gaće :D
ja sam imala narančaste, al i dosta slojeva na vjenčanici, pa se to nije vidjelo

meni su samostojeće bile ok, nit su padale, nit niš. i nije mi bilo žao, al samo tog dana. svaki put kad sam ih kasnije uzimala, il su padale ili ili :ne zna:
a mrežaste inače ne volim na sandale, finije su mi obične, tako da drugo kad je cipela zatvorena :ne zna:
tangerina

PostPostao/la CandyBaby dana uto kol 17, 2010 3:11 pm

ja imam skroz zatvorene cipele, tako da nije bed s mrežastima...
danas sam imala crne gaće kad sam bila u salonu da me teta mjeri za skraćivanje - malo su se vidjele... tako da neka svijetla plavičasta ne bi trebala biti problem

evo, našla sam ovo:
http://www.pompea.com/en/woman/basic-so ... shion.html
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 17, 2010 3:23 pm

na danjem svijetlu se još i više vidi, tako da računaj i na to :thumbsup: ako ne, uzmi bijele ili krem i lijepo plavu mašnicu, pa si mirna :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la CandyBaby dana uto kol 17, 2010 3:26 pm

krem su mi uvijek draža varijanta od bijelih...
možda svijetlo plave mrežaste čarape... ove koje sam vidjela u dućanu stvarno izgledaju kao bijele dok se ne zabuljiš, a po nogama nije haljina tako pripijena kao daprostite na dupetu :mig:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 17, 2010 3:27 pm

možda bolje nemoj čarape svijetloplave, da se ipak to ne primjeti, pa da budeš off skroz :neznamkakoti:
a i nije toliko da ti je bitno imati nešto plavo. rađe si napravi mašnicu mini mini ili nešto tako. ili masnicu, pa bude oriđiđi plava. :lol:
u svakom slučaju, što god uzmeš, računaj da kad je jako sunce, da se full primjeti i na to razmišljaj :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la CandyBaby dana uto kol 17, 2010 3:43 pm

blablaca je napisao/la:ili masnicu, pa bude oriđiđi plava. :lol:

to budi bez brige, imam stalno neku pa se neću ni na svadbi sigurno odreći tog užitka :lol:
sad sam na moru imala na nozi 5 cm jer sam zveknula u otvorenu ladicu dok sam vješala veš :roll:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana uto kol 17, 2010 3:45 pm

u svakom slučaju, obavezno javi što si našla :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la arlenna dana uto kol 17, 2010 10:41 pm

ja imam takve kakve ti želiš, samo crne... znam da ih je bilo i u boji kože i bijele još...

kupljene su u Jadranu prije nekih 6 godina :D i još ih uvijek imam...nisu pukle nigdje :thumbsup:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la zagorka dana sri kol 18, 2010 8:17 am

meni su jadranove zakon... imam i obične i mrežaste samostojeće i super su... a za vjenčanje sam kupila samostojeće najlonke u calzedoniji i izdržale su cijeli dan bez frke, nisu mi padale niti se podrapale :ne zna:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la CandyBaby dana sri ruj 08, 2010 3:02 pm

samo da se pohvalim da sam opet napravila sasvim suprotno nego što sam planirala :oops:
do sad sam kupila tri vrste čarapa i nisu mi odgovarale - među njima i super samostojeće jadran, probala ih i ustanovila da mi idu nesnosno na živce i da ću stalno paničariti i misliti da mi padaju :roll:

i danas sam definitvno odlučila - kupila dva para (prave i rezervne) običnih najlonki s lycrom, boja puder, 17den/19dtex (ne znam šta to znači), s dubokim čvrstim gaćicama - nadam se da će izdržati :cerek:
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Oluja dana čet ruj 09, 2010 8:30 am

ja volim samostojece i nisu mi nikad padale :ne zna: moram si kupit carape. podvezica i bokse spremne, uslikala sam vam jucer al laptop mi je u mame pa nemam di pribacit slike. jos ne znam sto cu sa grudnjakom - imati ili nemati? :misli: uopce se ne sicam ima li moja vjencanica gore pojacanje ikakvo. moram to izvidit najprije (radije bi bez njega :ne zna: )
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana ned ruj 19, 2010 3:21 pm

ja cu bez grudnjaka,osim ak se ne predomislim :lol:
uzet cu su samostojece i imat cu ih samo ako bude hladno,podvezicu jos nisam nabavila al budem,a po svim proracunima M cu dobit u subotu pa nemrem bit bez gaca il u tangama,tak da cu garant nosit dvoje boxse jer stoj sigurno sigurno je :lol: :lol:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Ina1011 dana čet ožu 24, 2011 11:09 am

Kupila grudnjak u Lisci kojemu se skidaju naramenice.. super drži (ima silikonske trake po rubovima, a još će ga i haljina stisnuti tako da nema šanse da se miče), cijena 230 kn

http://www.lisca.com/index.php?page=balkonet-nedrcek-s-penasto-kosarico-joanne&lang=hr_HR&local=hr

također u Lisci kupila i samostojeće (2 para, za svaki slučaj - jedne 15den, druge 20den) - jedne su oko 60 kn, druge 70.. ali su stvarno predivne i dovoljno tanke da ne budu intenzivno bijele :thumbsup:

kupila sam i tange slične grudnjaku po materijalu u New Yorkeru (oko 40 kn), koje imaju neki viseći ukras naprijed, i iza na trokutiću je srce :cerek:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Nera M dana sri ožu 30, 2011 12:11 pm

Ina1011 je napisao/la:Kupila grudnjak u Lisci kojemu se skidaju naramenice.. super drži (ima silikonske trake po rubovima, a još će ga i haljina stisnuti tako da nema šanse da se miče), cijena 230 kn

http://www.lisca.com/index.php?page=balkonet-nedrcek-s-penasto-kosarico-joanne&lang=hr_HR&local=hr

također u Lisci kupila i samostojeće (2 para, za svaki slučaj - jedne 15den, druge 20den) - jedne su oko 60 kn, druge 70.. ali su stvarno predivne i dovoljno tanke da ne budu intenzivno bijele :thumbsup:

kupila sam i tange slične grudnjaku po materijalu u New Yorkeru (oko 40 kn), koje imaju neki viseći ukras naprijed, i iza na trokutiću je srce :cerek:

Ja sam sebi kupila u Lisci slićan http://www.lisca.com/index.php?page=balkonet-nedrcek-dalia&lang=hr_HR&local=hr već odavno imam takav crni i super sam zadovoljna, sad sam si uzela bijeli... Još jedino moram vidjeti kakve ću gaćice/tangice/hipserice.. vjerovatno nešto iz Benettona jer većinom nosim njihovo rublje :)
slika slika
Nera M

PostPostao/la lunna dana sri ožu 30, 2011 12:41 pm

Nera M je napisao/la:
Ja sam sebi kupila u Lisci slićan http://www.lisca.com/index.php?page=balkonet-nedrcek-dalia&lang=hr_HR&local=hr već odavno imam takav crni i super sam zadovoljna, sad sam si uzela bijeli... Još jedino moram vidjeti kakve ću gaćice/tangice/hipserice.. vjerovatno nešto iz Benettona jer većinom nosim njihovo rublje :)

ja isto imam takav :D
i to bas bijeli jer imam bijele ljetne haljinice pa mi super odgovara :10od10: a ja cu vidit kakav cu sad kupit jer ovakav tip grudnjaka naci 70C je koma :roll: to cu pogledat kad budem u Becu jer mi je gore jednostavnije za naci :kava:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Branči dana ned tra 03, 2011 12:27 pm

Ja sam imala iz Lisce fantastičan samostojeći grudnjak (oni su jedni od rijetkih koji silikonsku traku provlače skroz naprijed, a ne samo da je otraga na ttrakama) i sad se više ne proizvodi!
Imaju sličan, ali je bez spužvice unutra, meni recimo uopće ne stoji taj tip grudnjaka jer mi cicke skoro propadnu pa mi gore košarice plešu, a kad je bila ta spužvica onda mi je stajao super.
Našla sam nešto slično u Leonardu, iako nema silikonsku traku skroz provučenu naprijed, al valjda će biti dobar. :D
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Nera M dana pon tra 04, 2011 12:45 pm

Branči je napisao/la:Ja sam imala iz Lisce fantastičan samostojeći grudnjak (oni su jedni od rijetkih koji silikonsku traku provlače skroz naprijed, a ne samo da je otraga na ttrakama) i sad se više ne proizvodi!
Imaju sličan, ali je bez spužvice unutra, meni recimo uopće ne stoji taj tip grudnjaka jer mi cicke skoro propadnu pa mi gore košarice plešu, a kad je bila ta spužvica onda mi je stajao super.
Našla sam nešto slično u Leonardu, iako nema silikonsku traku skroz provučenu naprijed, al valjda će biti dobar. :D

Ovaj iz Lisce, što sam stavila link, je samostojeći sa silikonnom naprijed i nazad... stvarno nećeš pogriješiti.. I ja sam ga uspijel naći u 70 C iako je ta veličina jaaako rijetka... (kupljen prije par dana, naišla na internetu na neki kupon sa 20% popusta..)
Šta je nas mršavica tako malo koje imamo finu trojku ?? :D
slika slika
Nera M

PostPostao/la arlenna dana ned srp 31, 2011 8:01 am

Prije mjesec dana sam u Požegi sasvim slučajno ušla u dućan Orange tree, i vidjela sam da imaju dosta grudnjaka koji su za ispod vjenčanice... imaju baš i liniju "vjenčanja"

Sve što mi se tada svidjelo nisu imali u mojoj veličini , ali su rekli da ima u Zagrebu, ja skakala od sreće :D

jučer konačno otišla u taj dućan i kupila ovaj desni kompletić http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

grudnjak odlično stoji, nemam onaj osjećaj padanja jer inače kod većine samostojećih grudnjaka imam osjećaj da će mi svakog trena ispasti...

Grudnjak je lijepo podstavljen pa drži, a gaćice su iza na guzi od čipke sa istom mašnicom koja je i na grudnjaku!

boja je Ivory više nego šampanj, baš je identična boja kao i moja vjenčanica :lovestruck:

ako neka od vas treba donji veš za vjenčanje, isplati se tamo pogledati, ima predivnih kombinacija :lovestruck: :lovestruck:
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Nessa87 dana ned srp 31, 2011 9:35 am

Lenna prekrasno je :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la dalmašica dana ned srp 31, 2011 10:59 am

Meni su rekli da neću moran timat grudnjak tak da mi je to veliki spas..jer mi je teško nać lijepi grudnjak za moje si..
Al zato ću kupiti neke lijepe gaćice bijele čipkaste il tak neš i samostojeće čarapice
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.