Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Punije mladenke

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: Punije mladenke

PostPostao/la tangerina dana sub vel 28, 2009 3:30 pm

:svakacast: dakle, za madonu sve pohvale! slikicu nemaš? da vidimo što te mučilo! vjerujem da ti prelijepo stoji! jer je svaka žena DIVNA u vjenčanici!
tangerina

Marketing:

PostPostao/la ljutka dana sub vel 28, 2009 3:55 pm

blablaca je napisao/la::svakacast: dakle, za madonu sve pohvale! slikicu nemaš? da vidimo što te mučilo! vjerujem da ti prelijepo stoji! jer je svaka žena DIVNA u vjenčanici!

nemam slikicu nažalost
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub vel 28, 2009 3:59 pm

ljutka je napisao/la:evo ja napokon došla doma. bila sam naručena u 9 u Madoni,cure su pripremile vjenčanice i proba je počela.Bile su jako ljubazne, uglavnom našla sam dvije vjenčanice. onda sam otišla u Nikolinu, tamo rade 4 cure koje su skroz neorganizirane, salon pun žena naručenih i nenaručenih. pripremile su mi jednu haljinu uz obrazloženje da nisu stigle više.bilo mi je žao što sam uopće išla tamo, vratila se u Madonu i rezervirala svoju haljinu.Osječala sam se unatoč svojim oblinama prekrasno.

joj neznaš ni sama koliko mi je drago zbog tebe. ljepo smo ti sve govorile da kad obučeš haljinu obuzet će te osjećaj sreće i neče ti biti bitno to što ima koji kg viška.život je predragocjen da bi se oterećivala sa takvim stvarima! baš sam sretna radi tebe :thumbsup:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ljutka dana sub vel 28, 2009 4:23 pm

Plavuša_90 je napisao/la:
ljutka je napisao/la:evo ja napokon došla doma. bila sam naručena u 9 u Madoni,cure su pripremile vjenčanice i proba je počela.Bile su jako ljubazne, uglavnom našla sam dvije vjenčanice. onda sam otišla u Nikolinu, tamo rade 4 cure koje su skroz neorganizirane, salon pun žena naručenih i nenaručenih. pripremile su mi jednu haljinu uz obrazloženje da nisu stigle više.bilo mi je žao što sam uopće išla tamo, vratila se u Madonu i rezervirala svoju haljinu.Osječala sam se unatoč svojim oblinama prekrasno.

joj neznaš ni sama koliko mi je drago zbog tebe. ljepo smo ti sve govorile da kad obučeš haljinu obuzet će te osjećaj sreće i neče ti biti bitno to što ima koji kg viška.život je predragocjen da bi se oterećivala sa takvim stvarima! baš sam sretna radi tebe :thumbsup:

hvala draga, ja sam se stvrano brinula al cure su mi u madoni stvarno pomogle da se osječam posebno.u cijenu najma osim haljine dobijem ogrlicu,naušnice, narukvicu, ukras za kosu i veo.podvezicu i košaru za revere.
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana sub vel 28, 2009 4:42 pm

ljutka, daj nam barem stavi slikicu da vidimo kako haljina uopće izgleda.... :cagam:
kako se zove model haljine?

smo ti rekle da će sve biti u redu?!!!! :cheer:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la bubamara dana sub vel 28, 2009 7:37 pm

ljutka :cheer: :cheer: :cheer: baš mi je drago što si našla vjenčanicu i što si zadovoljna!
Hehe, ti si mislila da nećeš naći vjenčanicu u kojoj ćeš lijepo izgledati, a na kraju si našla vjenčanicu prvi dan, što rijetko koja cura uspije!!!
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ljutka dana sub vel 28, 2009 10:43 pm

ja sam rezervirala haljinu ,ali mi mora taj model naručiti broj veći , imam sliku al mi je bed staviti
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la kabica dana ned ožu 01, 2009 12:15 am

eto vidiš da si to brzo riješila :cheer: , a toliko si pravila problem :nene: ! ako ti je bed staviti sliku sebe u njoj pa daj barem model! a onda ćeš nam kasnije i sebe pokazati :mig:
17.05.:) don't believe me if i tell you
:cerek: *KoKa-handmade* :cerek:
kabica
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Reina dana ned ožu 01, 2009 9:06 am

nešto ti ne štima s linkom. :ne zna:
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana ned ožu 08, 2009 7:29 pm

ljutka, baš mi je drago što si pronašla svoju savršenu vjenčanicu! :cheer: :cheer: :cheer: samo, ja ne vidim slikicu ni link nigdje... :ne zna:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ljutka dana pon ožu 09, 2009 10:03 pm

Katriona je napisao/la:ljutka, baš mi je drago što si pronašla svoju savršenu vjenčanicu! :cheer: :cheer: :cheer: samo, ja ne vidim slikicu ni link nigdje... :ne zna:

preseljena je na moja vjenčanica
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dančibella dana uto ožu 10, 2009 9:56 am

evo drage moje,

nažalost i ja imam traumu od traženja vjenčanice pa iako se udajem za 3 mj( 06.06) upče nisam išla gledat jel se nadam da ću skinit koje kilo ali ona nikako dole :ne zna:
ali kad vidim kako hrabrite jedna drugu nadam se da ću i ja pronači nešto u Splitu, da li je koja od vas iz Splita i imate li koji salon za preporučit koji ima večih brojeva
hvala
dančibella

PostPostao/la tangerina dana uto ožu 10, 2009 9:58 am

draga dančibela, možda biš trebala čim prije krenut u potragu, na kraju krajeva, uvijek se može naručit veći broj. no ako čekaš zadnji trenutak bit ćeš u još većim problemima. zato je moja preporuka da kreneš već danas po salonima, pa makar ih bilo i samo 2 i raspitaš se.
ne znači ako imaš višak kilograma da ne postoji ona savršena za tebe! :grli: sretno
tangerina

PostPostao/la mia_m dana uto ožu 10, 2009 9:59 am

ma dancibella, sigurna sam da samo trebas otici i probati, i ne treba ti hrabrenje jer to je super iskustvo kad probas te haljine i osjecas se predivno! prema tome, prijateljicu pod ruku i pravac saloni! ja nisam iz st pa ti nazalost ne mogu pomoci sa savjetima za salone, ali vjerujem da mozes otici u bilo koji, i nemoj da ti bude bed, jer te zene su tamo da tebi pomognu naci pravi haljinu za tebe!!
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Reina dana uto ožu 10, 2009 10:16 am

danči, ja sam sigurna da te kile vidiš samo ti, a ne ostali. :thumbsup:
tako je kod svih žena. :o
nemoj se bojati, samo hrabro kreni u potragu.
ja sam svoju vjenčanicu našla 4 mjeseca prije svadbe, a isto sam malo jača, pa sam ipak sve to preživjela.

uživaj u svakom trenutku!!!!!
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto ožu 10, 2009 5:23 pm

dančibella je napisao/la:evo drage moje,

nažalost i ja imam traumu od traženja vjenčanice pa iako se udajem za 3 mj( 06.06) upče nisam išla gledat jel se nadam da ću skinit koje kilo ali ona nikako dole :ne zna:
ali kad vidim kako hrabrite jedna drugu nadam se da ću i ja pronači nešto u Splitu, da li je koja od vas iz Splita i imate li koji salon za preporučit koji ima večih brojeva
hvala

ajme,pa nemoj se tako ograđivati. to ti nije nikako dobro! moraš glavu visoko i hrabro po salonima.tete prodavačice će ti uvjek izić u susret i pomoć će ti da izabereš svoju haljinu. ako kreneš prekasno,dok ti se haljina prepavi ko zna dal će bit gotova za tvoj dan! ako ništa drugo,potraži nekoga da ti sašije haljinu,sigurno imaš viziju kako bi ta haljina trebala izgledati ! samo hrabro naprijed :mig:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la bubamara dana uto ožu 10, 2009 5:45 pm

danči, moraš otići do salona i isprobati vjenčanicu da bi znala di ima tvoja veličina i model koji ti stoji. Vidjet ćeš da ćeš u vjenčanici izgledati jako lijepo, jer ipak su to haljine koje su krojene za naš poseban dan i napravljene su tako da u njima izgledaš najljepše što možeš. jedino moraš isprobati nekoliko modela da vidiš koji ti najbolje stoji. Dakle, pod hitno nekoga pod ruku (mamu, kumu frendicu...) i u potragu! I naravno, očekujemo slikice!
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dančibella dana uto ožu 10, 2009 7:53 pm

curke hvala krećem u petak , a kao šta ste i napisale uvijek postoji i varijanta šivanja, thanks
dančibella

PostPostao/la 5rich dana uto ožu 10, 2009 8:34 pm

dančibella je napisao/la:curke hvala krećem u petak , a kao šta ste i napisale uvijek postoji i varijanta šivanja, thanks

vjeruj mi...dok nađeš svoju,ne buš se dala van..
ja sam u svojoj izgčledala ko top model,a ima me..puuunooo
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ljutka dana uto ožu 10, 2009 9:12 pm

evo da ti i ja napišem koju riječ , ja sam puno pisala na ovoj temi i cure su mi stvarno puno pomogle,i ja sam našla svoju haljinu unatoč oblinama
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Satine dana uto ožu 10, 2009 9:20 pm

Ma kad obučeš haljinu iznenadiš se, barem ja...nisam baš mršavica, imam 75 kila a u svojoj vjenčanici izgledam kao da imam 55-60 kg...opet, ovisi kakvu haljinu tražiš ali iskreno meni su sve mladenke uvijek prelijepe i nedostaci se ni ne primjete...jer taj dan je tvoj! :cheer: :cheer:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dančibella dana čet ožu 19, 2009 7:11 pm

iako nije počelo krasno ( teta je rekla da ću teško nać haljinu i da je bolje da šijem) njeno proročanstvo se nije pokazalo točnim i ipak sam isprobala u raznim salonima oko desetak haljina sve osim prve već spomenute tete su bile ljubazne i sada se dvoumim između dvije ali mislim da sam već odlučila jer jedna je prkrasna ali malo teška i mislim da će me sputavat. tako za sve buduće mladenke koje budu ovo čitale a imaju viška kila jer ja ih imam 25 viška ( ali stvarno ne umišeljeno ) ima nade i za nas da ne izgledamo ko kugla sladoleda od vanilije

pusa svimadančibella

Pošalji privatnu porukuE-mail
dančibella

PostPostao/la ljutka dana čet ožu 19, 2009 8:49 pm

dančibela di si probala haljinu?
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dančibella dana sub ožu 28, 2009 10:21 am

isprobala sam u la perle, casablanca, nikolina i u ana marije u brnazama na kraju sam tamo i odabrala
dančibella

PostPostao/la amorfia dana čet svi 28, 2009 10:51 am

i ja sam punija, nosim broj 44 (naš 44, ne talijanski :lol: )...kako inače jako teško nalazim hlače i traperice, o haljinama da ne pričam, tako sam odlučila dati šivati vjenčanicu i skratiti si muke. svejedno ću obići par salona da vidim kako mi stoj kroj koji sam si zamislila.
slika
amorfia

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.