Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Punije mladenke

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: Punije mladenke

PostPostao/la arlenna dana ned stu 16, 2008 10:59 pm

slikaslikaslika
slikaslikaslika
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la arlenna dana ned stu 16, 2008 11:06 pm

slikaslikaslika
slikaslikaslika
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la gogivtc dana sri pro 10, 2008 2:58 am

reklama uklonjena
Zadnja izmjena: Branči; čet pro 11, 2008 9:40 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: brisanje reklame
gogivtc

PostPostao/la ljutka dana sri sij 07, 2009 6:07 pm

gdje uopće krenuti u potragu za vjenčanicom većeg broja,mjeseci prolaze a mene hvata panika da ću bit najružnija mladenka :shock1:
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 07, 2009 6:16 pm

ma draga, nemoj tako razmišljat! kao prvo, svaka mladenka je lijepa na svoj način! i nebi voljela ulazit u detalje, ali neke štakavice nisu nikako izgledale u svojim izborima, tako da vjerujem da ćeš ti divno izgledat!
ja sam došla u salon i od dviju što su mi se sviđale, jedva sam ih navukla i to preko glave (a ne preko bokova), tako da će meni moju teta naručit! tako možeš i ti doć, probat, vidjet, samo nemoj čekat zadnji trenutak!
ili jednostavno daj si šivati nešto!
najozbiljnije ti govorim, smatram da ćeš bit lijepa i prelijepa u onome što si odabereš, samo čvrsto naprijed!
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub sij 10, 2009 7:28 pm

najozbiljnije ti govorim, smatram da ćeš bit lijepa i prelijepa u onome što si odabereš, samo čvrsto naprijed!

potpisujem!
bit češ prekrasna mladenka baš kao i sve ostale :cerek:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la ljutka dana ned vel 15, 2009 7:59 pm

meni su preostala još 4 mj a nisam još išla u potragu za vjenčanicom,plače mi se od muke :banghead: odustala bih od svega
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana ned vel 15, 2009 8:01 pm

ljutka je napisao/la:meni su preostala još 4 mj a nisam još išla u potragu za vjenčanicom,plače mi se od muke :banghead: odustala bih od svega

Ne odustajati! lijepo sa kumom ili mamom u potragu za vjenčanicom...laganini i naci ces ju sigurna sam...samo glavu gora i lijepo od salona do salona :grli:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ljutka dana ned vel 15, 2009 8:13 pm

arlenna je napisao/la:
ljutka je napisao/la:meni su preostala još 4 mj a nisam još išla u potragu za vjenčanicom,plače mi se od muke :banghead: odustala bih od svega

Ne odustajati! lijepo sa kumom ili mamom u potragu za vjenčanicom...laganini i naci ces ju sigurna sam...samo glavu gora i lijepo od salona do salona :grli:

kad čitam kako vi mršavice imate neugodnosti u salonima, šta če tek biti samnom i mojim oblinama? :shock1:
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana ned vel 15, 2009 8:41 pm

ljutka je napisao/la:kad čitam kako vi mršavice imate neugodnosti u salonima, šta če tek biti samnom i mojim oblinama? :shock1:

ma zasto misliš da bi se prema tebi odnosili drugačije..pa što ako imaš više kilica... nemoj tako razmišljati, nego lijepo sa stavom uđeš u salon i bok... one su prodavačice vjenčanica i ima da se prema tebi odnose kako spada...ako osjetiš nelagodu, izađi i odi u drugi salon... samo izbaci negativne misli! ok??? :buket:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana pon vel 16, 2009 7:10 am

joj, ljutkić... pa i ja sam u "mom" salonu isprobavala famozne vjenčanice i sve od reda su mi bile malene... zato je teta bila dobra i naručila mi par brojeva veću :raspa: samo kreni čim prije, zna se čekat malo više isporuku... ali ne znači da ne možeš uć u bilo koju :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Plavuša_90 dana pon vel 16, 2009 10:05 am

Ljutka,srećo,nemoj se ustručavati radi kila,ma šta te briga uopće ko će šta misliti i reći? to je tvoj dan,i ništa i nitko te nemože spriječiti da budeš u vjenčanici i sa osjehom od uha do uha. zato,uzmi pod ruku nekoga i brzo dogovori posjet salonima pa na probe! nisu prodaviče tamo da bi ismijavale već su one tamo da bi nagovorile kupca na neki proizvod. nemoj čekati,jer ti haljina neće sama doći kući. hrabro glavu viskoko i idi birati svoju haljinu bez iakvih opterećivanja! pa ti si mladenka kao i sve druge što ima veze ako si punija? Nedaj se,budi jaka i vidjet češ,na kraju češ izgledat prekrasno kad se nađaš u haljini!
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la 5rich dana pon vel 16, 2009 3:57 pm

ne se živcirati..vidjet ćeš..na kraju će bit dosta haljina koje će ti trebat suzit.... :mig: :mig: :mig:
5rich
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ljutka dana pon vel 16, 2009 10:04 pm

cure hvala vam na podršci al ja nikako da skupim hrabrost
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana pon vel 16, 2009 10:24 pm

Ljutka prvo dodji po porciju :tuc: Kakve su to bedastoce?! Svaka od nas ima svoje nedostatke i mane ali isto tako vrline! Zasto bi se uopce ljepota mjerila kilama?! Netko ima manje, netko taman, netko vise i kaj onda? Ja npr. imam ogromna ramena i debele ruke (imala sam i kad sam imala 43 kg a imam ih i sad) i vjeruj mi, to mi je uvijek predstvljalo problem. Uvijek sam pokusavala sakriti svoja ramena a to je bilo tesko jer sam imala iznimno mali struk pa su se ona jos vise isticala. Kada sam obukla jednu vjencanicu koja mi je bila prekrasna, zgledala sam ko Arni u najnabildaniim danima :roll: Ali kada sam obukla svoju vjencanicu, ja sam bila najljepsa mlada na svijetu koliko god tko mislio drugacije! Meni tog dana to nije bilo vazno! Ja sam se osjecala lijepom! Stovise, na slikama se uopce nevidi da ja imam trokut na kojem bi pozavidjeli mnogi muskarci :lol:
Uostalom, kaj ti msilis da sve cure koje se udaju zgledaju kao da su s plakata sisle?! Ma kaj god! Vise je cura koje imaju kaj pokazati i takvima bolje stoji nego onima bez cice i guzice. Samo cice izbaci, guzu naprci, glavu digni i nema ti ravne!
Zato draga, kreni hrabro u potragu i vjeruj mi, nitko se tebi nece smijati niti misliti ista lose jer je to sve u tvojoj glavi. A tek toliko da znas, s onakvim licem (kakvo sam vijdela na onoj slici) ti moras izgledati bozanstveno! :grli: :grli: :grli: :grli: I hocu sliku tebe u vjencanici pod hitno! :grli: :grli: :grli: :grli: :grli:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Linda dana uto vel 17, 2009 8:32 am

Eh da mi je sad jedna slika sa zahvalnice koju sam vidjela kod neke rodbine... Mladenka je bila punija, ali je bila prekrasna, ali to stvarno nema nikakve veze, bila je predivna mladenka, kao i svaka na svoj način... :vau:
To je apsolutno dan tvojih snova i samo takav treba i biti i uživaj u svakom trenutku svoje sreće jer će ti poslije biti žao... :loveflag:
Jedva čekam 1.8.2009..... I found someone to take away the heartache, to take away the lonely nights....
slika
Linda

PostPostao/la ljutka dana uto vel 17, 2009 9:28 pm

sad sam došla doma i čitam, cure sve ste tako divne, riječ utjehe puno zanči i hvala Vam na tome.
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Dani 26 dana uto vel 17, 2009 9:34 pm

ljutka je napisao/la:sad sam došla doma i čitam, cure sve ste tako divne, riječ utjehe puno zanči i hvala Vam na tome.

:grli:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la ljutka dana uto vel 17, 2009 10:13 pm

evo definitivno krečem u potragu sljedeći tjedan s svojom kumicom.Nadam se da će to uspješno završiti :kiss:
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la arlenna dana uto vel 17, 2009 10:22 pm

ljutka je napisao/la:evo definitivno krečem u potragu sljedeći tjedan s svojom kumicom.Nadam se da će to uspješno završiti :kiss:

tak treba :thumbsup:

naravno želimo detaljan izvještaj i vjeruj mi sam pozitivu nabaci :grli:
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mia_m dana pon vel 23, 2009 2:09 pm

ljutka ja sam prvo par mjeseci plakala da ce mi sve vjencanice biti malene itd itd pa sam otisla i probala jednu koja nije mogla ni blizu, ali ono nema sanse ni preko grudi ni preko bokova...e zeni u ducanu bilo vise neugodno nego meni pa mi odmah komentirala da ona ne zna zasto uopce sivaju tako malene brojeve i super je zena bila. pa sam onda otisla nakon par mjeseci u neki drugi salon i iz prve nasla svoju haljinu, i super sto iza na vezivanje pa se siri i siri i siri..i sigurna sam da ces izgledati predivno i da samo treabas krenuti u potragu jer ja sam sigurna da su i mrsave cure probale haljine koje im nisu dobro stajale i da to nema veze ako si punija..
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ljutka dana pon vel 23, 2009 11:05 pm

cure šta bih ja bez Vas? Vi ste mi stvarno potpora u svemu , evo ja krečem u subotu s kumom u potragu i nadam se da neču doživjeti puno neugodnosti zbog svojih oblina. ja sam sretna što sam okružena s ljudima oko sebe koji me vole takvu kakva jesam.
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ljutka dana pet vel 27, 2009 9:20 pm

cure , evo ja sutra idem na probu u Madonu i Nikolinu, nadam se da se neću zbrukati ....jel če inače biti :banghead: :bleso:
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la bubamara dana pet vel 27, 2009 9:53 pm

Ljutka, sretno u potrazi i jedva čekamo detaljan izvještaj! Nemoj se brinuti, sigurno postoji model vjenčanice u kojem ćeš izgledati predivno!!!
I ja sam mislila da neće biti kroja za mene, pa sam našla!
slikaslika
bubamara
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ljutka dana sub vel 28, 2009 3:17 pm

evo ja napokon došla doma. bila sam naručena u 9 u Madoni,cure su pripremile vjenčanice i proba je počela.Bile su jako ljubazne, uglavnom našla sam dvije vjenčanice. onda sam otišla u Nikolinu, tamo rade 4 cure koje su skroz neorganizirane, salon pun žena naručenih i nenaručenih. pripremile su mi jednu haljinu uz obrazloženje da nisu stigle više.bilo mi je žao što sam uopće išla tamo, vratila se u Madonu i rezervirala svoju haljinu.Osječala sam se unatoč svojim oblinama prekrasno.
slikaslika
ljutka
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.