Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Traženje vjenčanice s dragim

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: Traženje vjenčanice s dragim

PostPostao/la CandyBaby dana ned svi 09, 2010 5:11 pm

Naravno da je moj dragi vidio haljinu čim je stigla :lovestruck:
On me podržao u naručivanju s neta kad su svi govorili da je to bedasto, sa mnom se veselio kad je putovala...
Osim toga, ja sam je prvo probala na brzinu i gornji dio mi je stajao nekako čudno. Kad sam mu pokazala haljinu, skužio je unutra neke kukice kroz koje se provuku trake i sve se savršeno drži na mjestu. Ja to ne bih nikad sama vidjela.
Već prije je znao kakvu haljinu otprilike tražim, ali nije utjecao na izbor. Kad sam mu pokazala koju naručujem, bila mu je jako lijepa.
A sad kad je stigla - još više mu se sviđa, oduševljen je kako je dobro ispala :kiss:

I naravno da je odmah bilo kometara tipa "Budući muž te vidio u haljini!! Aaaa grozno, to je nesreća!" Ali to me uopće ne dira, pogotovo zato što nas dvoje nikad ništa ne radimo po pravilima :mig:
Uostalom - kako bih vam postala fotke da me nije on slikao?!

Kaže da će sad na silu sve zaboraviti da se može jako iznenaditi kad me vidi na dan vjenčanja :cerek:
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

PostPostao/la ivanino dana pet kol 20, 2010 2:47 pm

hmmm, meni malo malo dode kako bi mu pokazala vjencanicu...ali onda se opet suzdrzim, jer kao sto ste i vi rekle..zelim taj dan da se iznenadi (ugodno ili ne ugodno)... :ne zna:
cak sam dosla u napast da mu pokazem vise vjencanica pa da mi kaze sto misli,ali sad kad sam vidjela kako je to ispalo kod nje, definitivno odustajem i strpit cu se do 30.10. da vidim kakav ce biti efekt! :) :vjencanje1:
slika
ivanino

PostPostao/la >Ivy< dana sri ruj 22, 2010 6:14 pm

Lorelai je napisao/la: Želim da zine :zubo:

Točno to! Moj možda zna otprilike sta smo gledali na internetu, ali nema sanse da bi mu je pri vrimena pokazala!
Ja ocu da padne na guzicu kad me vidi! U shopping vodim kumu, i seku, a mozda se i mama bude tila pridruzit, i to
je to.. joooj, jedva mu cekam vidit lice kad me vidi, nebi to unistila sa prijasnjim pokazivanjem!
Ja znan da ce se njemu svidit sta god ja izaberem! :crvenise: :vau: :vau:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la plava_mlada dana čet vel 17, 2011 10:20 am

moj dragi je bio kao skroz cool i rekao da si izaberem haljinu kakvu god želim i u kojoj se osjećam mrak!
i onda mu ja pokažem fotku haljine prema kojoj ću šivati a on: "kaj će te pustit u crkvu u tome???" :rofl: :rofl: :rofl:
slika
plava_mlada

PostPostao/la Cunce dana pet vel 18, 2011 11:45 pm

moj nema sanse da ide s menom gledat vjencanice, niti zajedno gledamo slike :nene: .... jednostavno zelim da me taj dana prvi put vidi u tom izdanju..... sam taj trenutak kad me prvi put ugleda je za mene nesto posebno
slika
[/url]
Cunce

PostPostao/la Kaliopa dana sub vel 19, 2011 12:33 am

Moj je moju video na slici,nije mogao ici sa mnom jer je radio.
A prepravljenu cu je dobiti tek dan-dva ranije, tako da nece bas ni biti u prilici da je vidi.
Puno mi je vaznije sto on misli da sam lepa u kucnoj varijanti, pa i sa starom trenerkom i masnom kosom, i prehladjena i sredjena i svakakva.
A sad taj momenat kada ce me videti u vencanici ne dozivljavam kao nesto preterano posebno. Vise mi je naduvano filmovima i pricom. Pa i on ce biti u odelu, pa ne dramatizuje to i ne sakriva ga od mene :ne zna:
slika
slika
Kaliopa

PostPostao/la >Ivy< dana pon vel 21, 2011 1:26 pm

Kaliopa je napisao/la:Moj je moju video na slici,nije mogao ici sa mnom jer je radio.
A prepravljenu cu je dobiti tek dan-dva ranije, tako da nece bas ni biti u prilici da je vidi.
Puno mi je vaznije sto on misli da sam lepa u kucnoj varijanti, pa i sa starom trenerkom i masnom kosom, i prehladjena i sredjena i svakakva.
A sad taj momenat kada ce me videti u vencanici ne dozivljavam kao nesto preterano posebno. Vise mi je naduvano filmovima i pricom. Pa i on ce biti u odelu, pa ne dramatizuje to i ne sakriva ga od mene :ne zna:

Dobro receno, al stas kad ja volim dramatiku :cerek: :cerek:
tam tam tataaaaam

slika
>Ivy<

PostPostao/la pale dana uto vel 22, 2011 6:36 pm

plava_mlada je napisao/la:moj dragi je bio kao skroz cool i rekao da si izaberem haljinu kakvu god želim i u kojoj se osjećam mrak!
i onda mu ja pokažem fotku haljine prema kojoj ću šivati a on: "kaj će te pustit u crkvu u tome???" :rofl: :rofl: :rofl:

hahahaha,ovo mi je zakon izjava :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
pa ja svom dragom sam pokazivala vjenčanice iz spose,svoj uži izbor i rekao mi je da koju god da obućem da zna da ću biti savršena :crvenise:
ali na kraju sam uzela u drugom salonu i malo drugačiju.no ja neću da me vidi,tj.da vidi vjenčanicu prije reda.nek se strpi još malo :belj:
slika
10.06.2011 the wedding day
pale

PostPostao/la Ancebance dana uto vel 22, 2011 8:46 pm

I nas dvoje smo na pocetku trazili i gledali zajedno po netu slikica 10000000......
Ali kad sam trazila po trgovinama nisam ga ni vodila, ni pitala dali bi samnom. Evo dok ovo citam, upitala ga ja onako demokratski, jel ga zanima kako haljina izgleda i jel bi ju htio vidjeti?
A on kaze, naravno da ga zanima, ali da me zeli tek na vjencanju vidjeti u njoj :grli:
Ovisi kako cemo to srediti sa slikicama... ali ja taj trenutak kad ce me vidjeti ne povezujem s vjencanjem, vec stvarno kad se (ako bude fotkanje prije) spremim za to.
U jednu ruku mi je i draze da to bude prije vjencanja, jer tako je trenutak intimniji, gdje nemamo toliko publike koja samo gleda kako tko reagira,
ovako :horor: ili ovako :crvenise:, a i ovo je moguce :point: :tuzna1: :ljubav1: :klap: :bravo1:
Pa kakva god reakcija bila, bit ce za nas dvoje i one najblize koji su tu. Mada sam uvjerena stvarno, ma kakva vjencanica bila, oni vide samo nas i to je najvaznije :thumbsup: :cerek:
A na vjencanje cu iznenaditi sve ostale goste, jer stvarno nitko nece vidjeti vjencanicu do tada, bar je tako u planu :lol:
Ancebance

PostPostao/la satea dana uto srp 19, 2011 7:13 pm

Ja sam prvo bila u salonu sa svojim legicama,ali jednostavno mi to nije bio taj osjećaj :neznamkakoti: .
Niti u jednoj se nisam osjećala kao mladenka. Meni je bilo bitno da on bude kraj mene,i da mi iskreno kaže što misli...
A onaj trenutak kad me vidio u haljini i kad su mu oči zasjale...je bio neprocjenjiv :vjencanje1:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la šljokica. dana uto srp 19, 2011 8:08 pm

kad budem tražila voljela bi da ne bude prisutan :)
želim da se onesvijesti pred oltarom :raspa: :lol:
slika

(●•) (●•)
/█\♥ /█\ i & a
< sa usana ću tvojih čitat priču svog života i neće biti boli, laži ni sramota. Budi za me tu, budi za me čist i kad budeš star meni bit ćeš isti! >
šljokica.
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la **Anchy** dana uto srp 26, 2011 8:31 pm

Kaliopa je napisao/la:Moj je moju video na slici,nije mogao ici sa mnom jer je radio.

Sve je to lijepo rečeno,ALI dragog ces uvijek vidjeti u odijelu za bilo koju priliku da ga obuce pa tako i za svadbu.A ti ces biti tad u vjenčanici i nikad više,ako si me razumjela kaj ti hocu reci :D
slikaslika Siguran u to da te volim,sigurna u to da si stvoren za mene,sigurni u to da smo jedno i da sve je drugo manje vrijedno-OVE LJUBAVI
**Anchy**
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto srp 26, 2011 9:42 pm

anci1987 je napisao/la:Sve je to lijepo rečeno,ALI dragog ces uvijek vidjeti u odijelu za bilo koju priliku da ga obuce pa tako i za svadbu.A ti ces biti tad u vjenčanici i nikad više,ako si me razumjela kaj ti hocu reci :D

slazem se :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Mana dana pet srp 29, 2011 12:27 pm

kada se jednog dana budem udavala, iako mi se čini da to sa I.neću dočekati,nekako i nije zainteresiran za te svadbe, zapravo kaže da može za godinu dvije :ne zna: ...uglavnom, ja sam čak razmišljala da me tek vidi u crkvi, ne znam, nekako nisam za to da ga vodim sa sobom jer bi me ubio u pojam, imam drugačiji ukus :D , a opet ovo što smo kumovali oni su zajedno birali vjenčanicu ali preko slika, tako da sve zavisi tko kako voli....slažem se da wow efekt može biti i ako dragi vidi vjenčanicu, ali ovako mi je nekako bolje...da baš padne na dupence :D :D :D
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zagorka dana pet srp 29, 2011 1:29 pm

ja sam s dragim birala vjenčanicu na slikama, ali u salon sam išla bez njega... i nije ju vidio prije jer sam ju donijela doma u petak, a on je ostao kod svojih... tako da me prvi i zadnji puta u vjenčanici vidio na dan vjenčanja, i mogu reći da je to bez obzira na sve bio poseban trenutak kad me ugledao...
jest da wow efekta uvijek bude jer si taj dan ipak našminkana i isfrizirana i u vjenčanici za razliku od prije kad je možda vidio to sve odvojeno, ali sve ovisi do čega je nekome stalo :ne zna:
you're the wind that's underneath my wings - I belong to you, you belong to me... 19.06.2010. :lovestruck:
slikaslika
I'm at the borderline of my faith, I'm at the hinterland of my devotion,
In the frontline of this battle of mine...But I'm still alive
zagorka
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la anastasia dana čet stu 10, 2011 11:29 am

ja sam svome doslovce pokazala slike 10-12 haljina i zamolila ga da ih preimenuje, tako da stavi ocjenu u ime slikice. tu su bila i moja 3 favorita, dva od njih je stavio: savršeno a 3. je popljuvao ( kako moš popljuvat ime poput Paola D'Onofrio :izivciran: :shock1: :neznamkakoti: ) ali zato mi je skrenuo pažnju na jednu koja je meni bila so-so, prosjek. Ono,dok ne isprobaš nikad neznaš,možda to bude ta :) U isprobavanje samo sa kumom koja mi je u rangu zakona što kaže :D :pop: :grli: :cerek: :kiss:
Fata viam invenient

slika

slika
anastasia

PostPostao/la wedding.dress dana čet stu 10, 2011 6:27 pm

anastasia, bas fora :cerek: :cerek: :cerek:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zekonja2312 dana čet stu 10, 2011 8:11 pm

moj nije išao samnom kad sam ju išla tražiti, i neće ju vidjeti do 2.6. hoću da mu bude woooooow efekt kad me vidi :cerek: :cerek:
ja ga pitala da li ju želi vidjeti ali ne želi :jig: :jig:
i to mi je super :jig:
a njemu po odijelo idemo skupa :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana čet sij 17, 2013 5:37 pm

ja sam svoju vjencanicu dala sivati po uzoru na vjencanicu iz filma, a taj film gledala sam s dragim tako da je odmah vidio da je to definitivno ta. ali ja i krojacica malo smo ju izmjenili, sitno ali dovoljno da to vise nije ista ta vjencanica. no kad sam morala birati izmedu prirodno bijele ili cisto bijele boje, ta dva materijala sam odnijela dragom pa mi je on rekao sto mu se vise svida jer su meni obje bile jednako lijepe. ista stvar i sa cipkom preko i sa bojom remena koji ce biti oko struka. dakle dao je svoj doprinos, a opet nema pojma kako ce to na kraju izgledati :D bit ce sasivena do ljeta ali necu ju donijeti doma iz 2 razloga, dosla bi u napast da mu je pokazem, poznajem se, prvi dan bi vec paradirala u njoj po stanu :rofl: . a drugo, i ostale dane se ne bi vadila iz nje i vise ni meni ne bi bila tako wooow na dan vjencanja :kava:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

Prethodna

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.