Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Gdje i koju vjenčanicu odabrati? (savjeti i razgovor)

Stilovi vjenčanica, saloni vjenčanica, savjeti i slike, haljine iza ponoći, za kume, mame i djeveruše, cipelice i sandale...

Re: Gdje i koju vjenčanicu odabrati? (savjeti i razgovor)

PostPostao/la Megy1991 dana sub stu 12, 2016 3:29 pm

Pozdrav drage udavače! :loveflag:
Molila bih savjete gdje otići u isprobavanje vjenčanica u Zagrebu? Koliko prije je porebno se naručiti za termin? Naplaćuju li se probe u salonimma i koliko? Koliko se salona može obići u 2 dana (tj. neki prosjek koliko vremena provedete u 1 salonu)?
Svi mogući savjeti su dobrodošli...
Inače sam iz Osijeka i planiram jedan vikend otići u Zg u ophodnju salona pa mi je potrebna pomoć pri planiranju...
Unaprijed hvala!

xoxo :kiss:
Megy1991

Marketing:

PostPostao/la veselapaprika dana uto lip 13, 2017 9:44 am

Pozdrav curke,

mogu vam podijeliti svoje iskustvo odabira vjenčanice.. Bila sam u Sposi, Artajanu i Royal Brideu.. Svi komentari su se u mom slučaju (do sada :) ), pokazali netočnim. Dočekala me jedna preeeedraga i preesimoa curka Nina koja se stvarno trudila, predlagala i izvlačila 10 vjenčanica minimalno, i 1 je bila THE ONE..to je onaj osjećaj kad znaš da je to TO. <3
Imala sam dogovorene termine i u Royalu i Artajanu ali ništa mi nije bilo ni približno ko ona moja.. ali mogu reći da su bile jako drage ženske i u Royalu i u Artajanu ona starija gospođa je jako draga..
Svadba je u 9 mjesecu pa vam se javim kad prođe ovaj drugi dio oko vjenčanice. :) :loveflag:
veselapaprika

PostPostao/la veselapaprika dana uto lip 13, 2017 9:47 am

Megy1991 je napisao/la:Pozdrav drage udavače! :loveflag:
Molila bih savjete gdje otići u isprobavanje vjenčanica u Zagrebu? Koliko prije je porebno se naručiti za termin? Naplaćuju li se probe u salonimma i koliko? Koliko se salona može obići u 2 dana (tj. neki prosjek koliko vremena provedete u 1 salonu)?
Svi mogući savjeti su dobrodošli...
Inače sam iz Osijeka i planiram jedan vikend otići u Zg u ophodnju salona pa mi je potrebna pomoć pri planiranju...
Unaprijed hvala!

xoxo :kiss:

Ja sam ti u 1 danu obišla Sposu, artajan i royal bride.. u sposi možeš biti 2h, a u ovima po 1 h... i u sposi i royalu ti se naplaćuje 70 kn proba..
veselapaprika

Prethodna

Natrag na Vjenčanice iz snova, haljine, odjeća za kume, djeveruše, mame i iza ponoći, cipele

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.