Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Upute i pitanja-izrada pozivnica/zahvalnica (napravite sami)

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Vaše pozivnice i zahvalnice VLASTITE IZRADE

PostPostao/la Mateus dana uto sij 15, 2013 4:35 pm

Pa eto, sve je naručeno, vidjet ćemo šta će ispasti od toga...
Life isn't about surviving the storm, but how you dance in the rain.

slika
Mateus

Marketing:

PostPostao/la renci dana čet sij 17, 2013 5:07 pm

Mateus je napisao/la:Pa eto, sve je naručeno, vidjet ćemo šta će ispasti od toga...

Ej Mateus,
Evo ja sam imala istu ideju kao ti, prvo sam htjela epruvete i na kraju isto ipak boce. :-)
Meni je ta boca koju si narucila ful ok. Ma da bi ja voljela vise da je okrugla, ali tako nesto nisam nasla.
Jesi narucila i cepove?
Ja jos imam dodatan problem, sto imam puno obitelji u inozemstvu, pa moram razmisliti kako da ih saljem.
Mozda bi trebala neke kutije u koje mogu staviti flasice. Kako ces ti svoje pozivnice djeliti?
slika
renci

Re: Upute i pitanja-izrada pozivnica/zahvalnica (napravite s

PostPostao/la Mateus dana čet sij 17, 2013 10:47 pm

Moje bočice stigle :cagam: . Sad "samo" treba ideju provesti u djelo i imam pozivnice :raspa:

slika

slika
Mateus

PostPostao/la Mateus dana pet sij 18, 2013 10:19 pm

renci je napisao/la:]

Ej Mateus,
Evo ja sam imala istu ideju kao ti, prvo sam htjela epruvete i na kraju isto ipak boce. :-)
Meni je ta boca koju si narucila ful ok. Ma da bi ja voljela vise da je okrugla, ali tako nesto nisam nasla.
Jesi narucila i cepove?
Ja jos imam dodatan problem, sto imam puno obitelji u inozemstvu, pa moram razmisliti kako da ih saljem.
Mozda bi trebala neke kutije u koje mogu staviti flasice. Kako ces ti svoje pozivnice djeliti?

hej Renči.
pokušala sam poslati u inbox ali vidim da stoji tamo i ne miče se niti ne šalje. pa evo ovako:

Što se tiče oblika bočica, meni se sviđa što su ravne zato što ih lakše mogu ukrasiti. ljenost... :roll:
Čepove sam dobila skupa s bocama jer sam ih naručila. U biti, prvo sam Bumbaru poslala upit i pitala sam ih koji bi pluteni čepovi išli na te boce tako da mi je tip odmah odgovorio, drugi dan smo se čuli i naručila sam sve bez problema. Samo su mi se 3 boce razbile u transportu ali nije bed jer ih je u paketu 90 a meni će ih možda trebati 45-50. Nemam pojma šta ću sa 30 boca viška... :roll: ( računam da ću imati par "probnih" )
Što se tiče slanja... Mi ćemo gotovo sve uručiti. Mislim da ćemo morati poslati 2 ili max 3 pozivnice. Ja sam nekako mislila da napravim te 3 papirnate kad budem slala a kad ljudi dođu na pir, dati ću im "original".
Nadam se da sam ti malo pomogla.
I nemoj se iznenaditi ako ti jednom dođe poruka u inbox... :D

slika
Mateus

PostPostao/la sunshinebjss dana čet sij 24, 2013 12:04 pm

Curke da li mi itko može pomoći koje ljepilo da koristim a da se ne vidi ili možda kakav trik kod ljepljenja (gdje ljepiti) paus papir na kartonsku podlogu jer ću izluditi krenula sam sa tutorialom sa stranice napravite sami ( jer mi je tema kale a pozivnice su baš u mom stilu jednostavne i decentne) ali mi nikako ne uspjeva probala sam sa predoženim uhu ljepilom sa ljepilom u sticku i karbofixom te osim što mi se paus savija to kad zaljepim izgleda kao da je dijete iz vrtića ljepilo pa me sram i slike stavit!!!!!
Plizzzzzzzzzzzzz pomagajte!!!!!!!!!!!!!!!! :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna: :ne zna:
sunshinebjss

PostPostao/la Apache dana čet sij 24, 2013 12:11 pm

tanko namaži ljepilo i onda pritisni ravnomjerno, od jedne strane prema drugoj da se dobro rasporedi, da nebude grbavih dijelova.

A uostalom, preko toga ti ide ukrasna traka pa se nebude ni vidjelo kak je zalijepljeno :)
slika
Apache

PostPostao/la teta iz vrtića dana čet sij 24, 2013 3:23 pm

Probaj sa Magnetin ljepilom u sticku skroz tanki sloj povuci...meni se jedino s njim nije niš vidjelo, probala sam i od drugih proizvođača al pr. patafix i ostala ljepila u sticku su mi ispuštala bijele fleke i skroz su se razmazivala, dok je ovo TOZ-ovo čvršće pa nisam imala tih problema.
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la teta iz vrtića dana čet sij 24, 2013 3:30 pm

I da zaboravila sam reć, da sprječiš gužvanje pausa, ljepilo maži po kartonu, pa onda na njega pritisni paus i obavezno si pripremi neke teške knjige ispod kojih ćeš stavljati napravljene pozivnice i tak ih onda ostavi par sati, a slobodno i dan - dva da ti se sve dobro zaljepi i ne izgužva. Ak ti treba još kakav savjet il želiš da ti sliku svojih pošaljem, javi se na pp ;) pozz
slikaslikaslikaslika
teta iz vrtića

PostPostao/la lilica dana pon sij 28, 2013 4:15 pm

joj ovo vec postaje veliki problem :tuzni: sve smo dogovorili, napravili prototip pozivnica i zahvalnica i sve je super, znamo i di cemo nabaviti materijal. ali.... nikako da nademo nekog tko ima printer u boji. iako bi nam trebalo samo 60 komada, to je nista boje ali svi koje smo pitali imaju samo crno bijeli printer.. pa jel imate vi kakvih savjeta kako to isprintati? bojim se u kopiraoni, da ne naprave nesto krivo pa opet moram po papir a to sve kosta.. a i ne znam koliko bi me doslo to.. ili tiskara? uglavnom, sto je najjeftinija solucija? stvarno na je svaka kuna trenutno vazna :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubamarac22 dana pon sij 28, 2013 5:10 pm

a što točno treba biti u boji? tekst? znam da grafko radi i print pozivnica, trebala bi se raspitati koliko to dođe?
bubamarac22

PostPostao/la lilica dana pon sij 28, 2013 5:18 pm

tekst, uzorak na paus papir i golupcek sa srcem. to nisam znala da oni i printaju, nadam se da me ne bi to trebalo izaci vise od 100, 200 kn? znaci trebalo bi mi cca 60 pozivnica i 60 zahvalnica
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubamarac22 dana pon sij 28, 2013 6:06 pm

pa ne vjerujem da bi to moglo biti preskupo, probaj im poslati mail
bubamarac22

PostPostao/la sunshinebjss dana pon sij 28, 2013 7:48 pm

Apache je napisao/la:tanko namaži ljepilo i onda pritisni ravnomjerno, od jedne strane prema drugoj da se dobro rasporedi, da nebude grbavih dijelova.

A uostalom, preko toga ti ide ukrasna traka pa se nebude ni vidjelo kak je zalijepljeno :)

Hvala puno tek sam sad skužila :budala: da se lijepi ispod ove ukrasne trake dakle ovaj ostatak pausa slobodno "leprša". :svakacast:
sunshinebjss

PostPostao/la sunshinebjss dana pon sij 28, 2013 7:52 pm

teta iz vrtića je napisao/la:I da zaboravila sam reć, da sprječiš gužvanje pausa, ljepilo maži po kartonu, pa onda na njega pritisni paus i obavezno si pripremi neke teške knjige ispod kojih ćeš stavljati napravljene pozivnice i tak ih onda ostavi par sati, a slobodno i dan - dva da ti se sve dobro zaljepi i ne izgužva. Ak ti treba još kakav savjet il želiš da ti sliku svojih pošaljem, javi se na pp ;) pozz

Odlićni savjeti hvala puno skužila sam sada i funkcionira :bravo:
sunshinebjss

PostPostao/la blab dana pon sij 28, 2013 8:44 pm

pa ja doma nemam nešto skuplji printer od toga :ne zna: i da kupiš nekog od 300-400 kuna na kraju ti ostane za korištenje. bolje nego da daš 200 kn nekome za print
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lilica dana pon sij 28, 2013 9:22 pm

hmm al samo boje su po 400 i vise kn.. ma to 100-200 sam napisala jer se ne kuzim u te cijene, ak je to puno onda bi za manje, jer potrosit cu na papir i materijal, pa ne bi da me printanje skupo dode pa da na kraju ispadne da mi se vise isplatilo kupiti vec napravljene :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la blab dana pon sij 28, 2013 9:36 pm

kupiš printer u koga mogu zamjenske boje :mig: pa nisu tako skupe, a dugo traju.
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la lilica dana uto sij 29, 2013 6:34 am

a ne znam stvarno mi se ne isplati kupovati printer zbog tih par papirica. ajde da ce mi poslije trebati ili tako nesto ali nece, tako da mi ta solucija nikako ne pase. ipak bi molila da mi se javi netko ako je imao iste probleme da mi kaze kako je to rijesio :o
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Dani 26 dana uto sij 29, 2013 9:45 am

lilica je napisao/la:a ne znam stvarno mi se ne isplati kupovati printer zbog tih par papirica. ajde da ce mi poslije trebati ili tako nesto ali nece, tako da mi ta solucija nikako ne pase. ipak bi molila da mi se javi netko ako je imao iste probleme da mi kaze kako je to rijesio :o

Kopiranje a4 u boji ti je cca 3-5 kn (cijena varira o kolicini). E sad... dali tebi iz a4 formata ispada vise komada pozivnica ili je materijal vez izrezan na dimezniju?

Ovo ti je okvirna cijena tak da se znas odprilike orjentirat... Neznam jel negdje ima jeftinije kopiranje u boji :ne zna:
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la lilica dana uto sij 29, 2013 3:07 pm

ajooj to mi je puno preskupo :neznamkakoti: ma nije mi jos izrezan ali ne vjerujem da bi 2 stala na jedan papir. ok znaci ta mi je opcija iskljucena..pa kak ste vi cure rijesile to printanje? vidim sve same izradujete, ali kako?
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la bubamarac22 dana uto sij 29, 2013 3:36 pm

ja nisam imala problema jer su moja slova (tekst) crne boje...
bubamarac22

PostPostao/la Dani 26 dana uto sij 29, 2013 3:49 pm

lilica je napisao/la:ajooj to mi je puno preskupo :neznamkakoti: ma nije mi jos izrezan ali ne vjerujem da bi 2 stala na jedan papir. ok znaci ta mi je opcija iskljucena..pa kak ste vi cure rijesile to printanje? vidim sve same izradujete, ali kako?

Mislim da ih je vecina imala printere doma ili na poslu, bar koliko sam ja skuzila. A mozda ima jeftinije negdje... Nisam bas hodala okolo za to pa nemrem reci sa sigurnoscu.
Probaj nazvat Grafko, oni isto rade print pa vidi koliko je kod njih. Ili Print Studio...
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la blab dana uto sij 29, 2013 7:01 pm

ja sam svoje doma printala :ne zna: narihtala u wordu i udri :raspa:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la iinnaa.t dana uto sij 29, 2013 7:20 pm

Kopiranje u boji se svuda krece od 3-5 kn, ovisi o kolicini, s tim da je ovo tvoje mala kolicina. Ja sam trebala kopirati neki katalog u boji za posao, od 220 stranica i trazili su me svuda min 4 kn po papiru.
Najbolje ti je fakat ili kupit printer kak su curke rekle, ili se probaj raspitat kod frendova mozda ti netko moze na poslu isprintat il tak nest.
iinnaa.t
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la lilica dana uto sij 29, 2013 7:53 pm

ma nikak mi se ne isplati kupovat printer, al stvarno. da je vise toga za printanje ok, al ovak stvarno ne :neznamkakoti: raspitat cu se jos okolo, makar sam vecinu vec pitala, sad jel stvarno nemaju ili lazu, to ne znam. eto mislila sam da je ti najlaksi dio a na kraju mi najvise muka zadaje :(
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.