Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Koje pozivnice odabrati? (razgovor o pozivnicama, tiskarama)

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Koje pozivnice odabrati? (razgovor o pozivnicama, tiskar

PostPostao/la ana77 dana sub lis 12, 2013 12:01 am

dea999 je napisao/la:Drage moje buduce gospodje i one koje to vec jeste :)

Dragi i ja se bacamo na izradu pozivnica i od pocetne ideje da ne kompliciramo i trosimo puno, meni je sinula jedna meni osobno super ideja da napravimo filmske pozivnice. E sada, dvoumim se izmedju dvije verzije: 1) najava filma sa nasom slikom (filmsko platno) ili 2) karta za kino

1.[slika

2. slika slika
Medjutim, jako se bojim da ce tisak i sve to skupa doci cijelo bogatstvo :shock:
Iako, ne bih isla na toliko boje, vjerojatno crno-bijelo ili npr elegantan champagne sa zlatnim
Pa bih vas molila, ima li netko provjereno dobru preporuku za kvalitetnu tiskaru koja jos k tome ne dere pare ko sumanuta?? I opcenito bilo kakva iskustva po tom pitanju?

Možda pomogne ;)
http://www.angelus-art.net/c59/sao162/p ... film-story
http://www.angelus-art.net/c59/sao163/p ... e-bookmark
ana77
Stručna savjetnica
Stručna savjetnica

Marketing:

PostPostao/la mincika dana uto stu 05, 2013 2:45 pm

doista ima lijepih pozivnica i skidam kapu, a mi smo sami radili, samo papir i fotografija i fora natpis. nekako najjednostavnije rješenje uvijek bude i najbolje. :-)
mincika

Re: Vaše odabrane pozivnice i klasične zahvalnice - KUPLJENE

PostPostao/la sirena dana uto srp 01, 2014 8:45 pm

Rally_MO je napisao/la:Svibanj, ove su lijepe pozivnice što si odabrala...
A što se tiče cijene i Angelus Art-a, ja sam sama radila pozivnice koje su kopija pozivnice Angelus Arta, i mogu samo reći da njihove pozivnice uopće nisu skupe. Ja je osobno ne bih prodavala po njihovoj cijeni, bila bi i veća... Ako već imaš mogućnosti, Angelus Art je super izbor :thumbsup: , imaju prekrasnih pozivnica, a ako sam dobro skužila, možeš se s njima i dogovarat oko detalja

Mi smo zbog uštede razmišljali o tome da bi sami radili pozivnice.
I zbog toga što smatramo da je to jedan od troškova na koji teška srca pristajemo. 99% ljudi ih baca, ne služe ničemu nego samo da ljudi znaju kad i gdje doći.
Pretražila sam sve žive tutorijale, kineske sajtove, Light in the box, ebay i sl, gdje se za malo love može dobiti papir, mašnice, bla, bla, bla....Međutim, kako smo počeli dijeliti 3 mj prije svadbe, a nismo imali vremena baviti se izradom, napravili smo kompromis- ajmo naručiti pozivnice, a 10 dana prije svadbe kad ćemo biti na GO, radit ćemo sami zahvalnice, revere i bavit ćemo se detaljima koji će malo podići svadbenu svećanost.
Odlučili smo se za najjeftiniju varijantu pozivnica iz Angelus arta i ni u jednom trenutku nismo pogriješili!!!!

1. odličan web koji ima SVE :10od10:
2. brza isporuka :jig:
3. razumne cijene :svakacast:
4. fleksibilni- spremni su prilagoditi grafiku, font, izbor papira, kuverte, trakice, mašnice.... :bravo:
5. gđa. Slađana je bila iznimno ljubazna i profesionalna :buket:
6. kao POKLON smo dobili 4 sata plesa!!!!! :cheer: :cagam:
7. samo 5 dana prije svadbe smo odlučili da želimo i menu i da bi bilo najbolje da bude iz iste kolekcije kao i pozivnica. Odradili su posao za 3 dana! Svaka im čast i zato ih od srca preporučamo!
sirena

PostPostao/la Mirela1987 dana čet pro 31, 2015 1:36 pm

Bok curke, i ja sam sva u pripremama za vjenčanje, uglavnom je sve gotovo osim pozivnica. :cheer: Sad mene zanima da li netko možda zna neku dobru tiskaru, a da nije preskupa, da mi preporuči? Ja sam čula za ovu firmu koja radi tisak na sve i svašta, samo ne znam da li se kod njih mogu izraditi i pozivnice. Svaka preporuka je dobro došla.
Mirela1987

PostPostao/la ivana0220 dana pon vel 01, 2016 1:22 pm

Zavirite ovdje. Ima originalnih primjeraka.

https://mobile.facebook.com/Vjenčanja-pozivnice-zahvalnice-reveri-493252177541628/?ref=bookmarks
slika
ivana0220

Prethodna

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.