Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Koje pozivnice odabrati? (razgovor o pozivnicama, tiskarama)

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Koje pozivnice odabrati? (razgovor o pozivnicama, tiskar

PostPostao/la Atea2012 dana uto stu 29, 2011 3:19 pm

:bok:
jel netko od Vas naručivao u MMW Auris-a pozivnice i zahvalnice? Jer ja mislim kod njih naručivat, imam već odavno primjer , ali me tekst još buni :budala: ..
Razgovarala sam sa jednom ženom preko moba koja valjda tu radi, al bi mi bilo lakše da je već netko imao iskustva s njima! :kava:
slika
Atea2012

Marketing:

PostPostao/la zekonja2312 dana uto stu 29, 2011 3:23 pm

mi ćemo imati pozivnicu sa našom slikom, moramo samo neku fornu sliku smisliti :cerek:
to mi je nekako skroz fora :jig: :jig:
slika

slika
zekonja2312
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Atea2012 dana uto stu 29, 2011 4:06 pm

zekonja2312 je napisao/la:mi ćemo imati pozivnicu sa našom slikom, moramo samo neku fornu sliku smisliti :cerek:
to mi je nekako skroz fora :jig: :jig:

Super zvuči...... :10od10: Mi smo se odlučili na klasičnu varijantu!
slika
Atea2012

Re: Vaše odabrane pozivnice i klasične zahvalnice - KUPLJENE

PostPostao/la svibanj dana uto vel 14, 2012 2:40 am

gledala sam pozivnice od angelusa sve su preko 15 kuna. koliko bi vi najviše izdvojile za njih? meni su ove zasad broj 1 :
http://www.angelus-art.hr/proizvod/1/11 ... -jesen.php
Do petka trebam naručiti...
Zadnja izmjena: vrazichka; uto vel 14, 2012 10:16 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: postovi prebačeni u odg.temu
svibanj

PostPostao/la svibanj dana uto vel 14, 2012 2:41 am

Mislila sam, koliko ste vi plaćale pozivnice? ili koliko najviše mislite platiti? Unaprijed hvala
svibanj

PostPostao/la Rally_MO dana uto vel 14, 2012 9:26 am

Svibanj, ove su lijepe pozivnice što si odabrala...
A što se tiče cijene i Angelus Art-a, ja sam sama radila pozivnice koje su kopija pozivnice Angelus Arta, i mogu samo reći da njihove pozivnice uopće nisu skupe. Ja je osobno ne bih prodavala po njihovoj cijeni, bila bi i veća... Ako već imaš mogućnosti, Angelus Art je super izbor :thumbsup: , imaju prekrasnih pozivnica, a ako sam dobro skužila, možeš se s njima i dogovarat oko detalja
6.8.2010. - DA po prvi put

slikaslika
slika
Rally_MO
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto vel 14, 2012 10:05 am

Rally_MO je napisao/la:A što se tiče cijene i Angelus Art-a, ja sam sama radila pozivnice koje su kopija pozivnice Angelus Arta, i mogu samo reći da njihove pozivnice uopće nisu skupe. Ja je osobno ne bih prodavala po njihovoj cijeni, bila bi i veća... Ako već imaš mogućnosti, Angelus Art je super izbor :thumbsup: , imaju prekrasnih pozivnica, a ako sam dobro skužila, možeš se s njima i dogovarat oko detalja

slazem se :thumbsup:

meni su super ove sta si odabrala,al ovaj papir je skup,rezanje ovih kao kuverti je posao koji ako ides sam radit je dosta zafrkancije,a i rezanje pozivnice i lijepljenje..sve je to zafrkancija i posao koji bi i ja itekako naplatila :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto vel 14, 2012 11:18 am

slazem se sa curama :thumbsup: a ove pozivnice su stvarno lipe. mi smo uzeli u angelusica pozivnice, i mislim da su bile 16-17 kn/kom , s njima se sve mozes dogovorit, stvano toplo preporucam :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la svibanj dana uto vel 14, 2012 9:54 pm

Hvala puno curke! Mislila sam da su malo skupe jer mi sve frendice govore "imaš full slične za duplo manje para" Ahhhh
svibanj

PostPostao/la osma putnica dana sri vel 15, 2012 8:05 am

svibanj bitna je i kvaliteta izrade...svugdi su pozivnice 10-15kn/kom sve zavisi sta i kako zelis...
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ribica08 dana sri vel 15, 2012 8:51 am

osma putnica je napisao/la:svibanj bitna je i kvaliteta izrade...svugdi su pozivnice 10-15kn/kom sve zavisi sta i kako zelis...

:amen:
imas pozivnica i po 4,00kn al one najobicnije.... zamotan papir... a sad ako zelis ove tipa malo ljepse i kvalitetnije to se i placa... kako cure kazu cijena ovisi i o onom sto zelis.. ove sto si izabrala su prekrasne al ima i posla s njima.. tako da je cijena od 15,ookn sasvim ok.... :mig:
slikaslika
slika
ribica08
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zaručnica dana sri vel 15, 2012 9:48 pm

ja isto razbijam glavu već od 11 mj.koje pozivnice odabrati,ali stvarno. dobro...patim od detalja i apsolutno mi je sve bitno..a pozivnice želim da budu lijepe i baš me briga hoće li svima završiti u smeću...znam da mojima neće kao ni meni :loveflag: sačuvati ću je za uspomenu ...iako, tuđe pozivnice čuvam ali rijetko koja mi je ostala u sjećanju...sada ili nisam do sada kada meni to treba obraćala pažnju ili niti jedna nije posebna :ne zna: vjerojatno prvo.
uglavnom prošla sam toliko tiskara ovako samo preko neta...i ne znam, većina mi se ne sviđa...u angelusu sam vidjela par koje su mi malo posebnije (dosta njih su na istu foru, ali stvarno imaju veliki izbor i mogućnosti tako da im svaka čast) ali su preskupe...sve iznad 15 kn mi je previše...u munger tiskari sam vidjela 2,3 ok, koje bi mogla uzeti...ali kada ja imam u glavi točno svoju savršenu romantičnu pozivnicu...i vidjela sam je prošle godine u časopisu vjenčanja ...i nije pisalo ni čija je niti ništa...mislila sam da neću takvu više naći...dok nisam počela to u 11 mj, gledati tiskare i našla tu svoju pozivnicu iz časopisa :lovestruck: presretna sam.uglavnom,krajem tjedna ću je ići vidjeti uživo pa javim dojmove.
zaručnica

PostPostao/la Atea2012 dana pet vel 17, 2012 9:25 am

Meni je pozivnice radila tiskara MMV Auris, i super su mi ispale, i jako jeftine . Pozivnica je bila 6.50 kn a zahvalnica 6.00kn, i sve se s njima bilo lako dogovorit! I nije me briga di će kome moja pozivnica ili zahvalnica završit :D
slika
Atea2012

PostPostao/la cimetina dana uto vel 21, 2012 8:57 am

Ja sam srećom naišla na ženu koja to radi doma u fušu povoljno. Ona će mi napraviti osnovnu pozivnicu ( 5 kuna ), a ja ću je dovršiti s čipkom i mašnicama.
slika
cimetina

PostPostao/la rema dana pon ožu 05, 2012 7:09 pm

cure cula sam da se ducan Ada zatvorio a meni su oni imali najljepse pozivnice :vau:
poslala sam im mail ali mi nitko ne odgovara :neznamkakoti:
jel znate neku tiskaru da ima slicne pozivnice? da su njezne, cisto bijele, jednostavne i romanticne.. :lovestruck:
rema

PostPostao/la maybelline dana pon ožu 05, 2012 7:38 pm

rema je napisao/la:cure cula sam da se ducan Ada zatvorio a meni su oni imali najljepse pozivnice :vau:
poslala sam im mail ali mi nitko ne odgovara :neznamkakoti:
jel znate neku tiskaru da ima slicne pozivnice? da su njezne, cisto bijele, jednostavne i romanticne.. :lovestruck:

pogledaj web od angelus art :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la curlysue dana sub ožu 31, 2012 7:54 am

Toplo preporučam aurora pozivnice i pozivnice jean leloo! Jako susretljivi, brzo odgovaraju i fleksibilni su. Moj izbor je pao na Mmw auris ali iskreno nisam prezadovoljna suradnjom jer sam tonu živaca izgubila dogovarajući tekst.
curlysue

PostPostao/la sivka dana sri tra 04, 2012 6:08 pm

da se napokon i ja javim, pripreme za vjenčanje su se zakuhale pošteno, ajme meni nismo znali u šta se upuštamo koliko posla ima!
htjela sam radit pozivnice sama, počela nešto ali kad sam vidjela koliko mi vremena treba, odustala.

pozivnice smo naručili u prvom mjesecu u angelus artu, dečko prvo nikako nije htio jer su mu se činile skupe al sam ja svejedno otišla s kumom vidit što ima.
prvi put kad smo došle tamo su već bili drugi mladenci, žena prodavačica nam je rekla da malo pogledamo, pitale smo za par cijena i to nam je baš bilo previše za izdvojit ali nismo dočekale za detalje jer joj se s ovim mladencima odužilo a mi smo samo sjedile i išle smo dalje.

poslije toga smo išle u munger, primili nas korektno i ljubazno, malo pogledale, ali ništa od toga mi nije bilo vau da kažem to je to.

nakon toga išle u jean lello, tu sam se dosta razočarala, ono što sam mislila da je super (na njihovim slikama) ne znam, izgledalo mi je uživo kao da je rezano škarama a ne strojno, unutra papir ne bi bilo dobro zalijepljen, vidi se ljepilo, mislim to si mogu i kući napraviti, ne moram plaćati. i dosta toga je bilo od tankog papira ne od kartona. žena koja nas je primila je bila simpatična i draga ali badava kad mi to sve nije izgledalo profesionalno napravljeno. nadala sam se da ću naći tamo nešto jer koliko vidim oni dosta kopiraju angelus art pa kao povoljnije no točno se vdjelo zašto je niža cijena.

drugi dan smo se vratile u angelus art, primila nas neka druga plava nasmijana cura, imala je isto još jedne mladence al dok su oni odlučivali izmeđ par pozivnica baš se posvetila nama i objasnila nam neke stvari, pokazala nam kako pozivnica može biti dosta jeftinija ako se makne nešto što treba dugo da se ručno radi, kakav sve karton može biti, uglavnom ja našla svoje pozivnice po prihvatljivoj cijeni a nisam se morala kući maltretirat sa printanjem, škarama i koječim.
pozivnice su već podijeljene, svima su se jako svidile!
tako da preporučam angelus art, zbilja se vidi razlika u kvaliteti i kako je to izrađeno, i preporučam da odete kod te druge simpatične plave cure (ne znam da li je to vlasnica zaboravila joj ime, jer smo se poslije dopisivali preko meila samo s onom što nam je bila prvi dan i ona nam je na kraju izdala robu) al ova žena zbilja zna svoj poso i predložit će vam najbolju pozivnicu za pare koje ste mislili izdvojit. :thumbsup:
sivka

PostPostao/la sunqueen dana uto svi 29, 2012 9:03 am

svibanj je napisao/la:Hvala puno curke! Mislila sam da su malo skupe jer mi sve frendice govore "imaš full slične za duplo manje para" Ahhhh

pogledaj si i na fejsu za ideje kod korisnika Pozivnice za vjenčanje Jean Leeloo (ili tak nekak) i oni ti imaju zgodnih i po povoljnim cijenama (ako se na kraju odlučiš ne izrađivati sama)
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 8:52 am

Ja sam sama napravila svoje i tiskam u Grafko :loveflag:
cijene jako dobre :cagam:
marija2m

PostPostao/la marija2m dana sub kol 25, 2012 7:19 pm

Došlo je do problema sa tiskanja pozivnica oko količine i promjenje cijene kada se koriste dvije boje, pa onda cijene po kuverti. Tako da sam na kraju odstala od tiskanja jer su postali preskupi za 30 pozivnica. :neznamkakoti: i na kraju sam se odlučila za digitalni tisak
marija2m

PostPostao/la dea999 dana pet ožu 08, 2013 12:01 pm

Drage moje buduce gospodje i one koje to vec jeste :)

Dragi i ja se bacamo na izradu pozivnica i od pocetne ideje da ne kompliciramo i trosimo puno, meni je sinula jedna meni osobno super ideja da napravimo filmske pozivnice. E sada, dvoumim se izmedju dvije verzije: 1) najava filma sa nasom slikom (filmsko platno) ili 2) karta za kino

1.[slika

2. slika slika

Medjutim, jako se bojim da ce tisak i sve to skupa doci cijelo bogatstvo :shock:
Iako, ne bih isla na toliko boje, vjerojatno crno-bijelo ili npr elegantan champagne sa zlatnim

Pa bih vas molila, ima li netko provjereno dobru preporuku za kvalitetnu tiskaru koja jos k tome ne dere pare ko sumanuta?? I opcenito bilo kakva iskustva po tom pitanju?

Hvala vam puno!! :bok:
dea999

PostPostao/la ivana0205 dana uto ožu 19, 2013 10:35 pm

dea999 je napisao/la:Drage moje buduce gospodje i one koje to vec jeste :)

Dragi i ja se bacamo na izradu pozivnica i od pocetne ideje da ne kompliciramo i trosimo puno, meni je sinula jedna meni osobno super ideja da napravimo filmske pozivnice. E sada, dvoumim se izmedju dvije verzije: 1) najava filma sa nasom slikom (filmsko platno) ili 2) karta za kino

1.[slika

2. slika slika

Medjutim, jako se bojim da ce tisak i sve to skupa doci cijelo bogatstvo :shock:
Iako, ne bih isla na toliko boje, vjerojatno crno-bijelo ili npr elegantan champagne sa zlatnim

Pa bih vas molila, ima li netko provjereno dobru preporuku za kvalitetnu tiskaru koja jos k tome ne dere pare ko sumanuta?? I opcenito bilo kakva iskustva po tom pitanju?

Ja nazalost neznam nikog, al ideja ti je predobra!!!!!!!!!!!!!!!! :shock1: :shock1: :shock1:
ivana0205

PostPostao/la Dani 26 dana pet ožu 22, 2013 3:35 pm

dea999 je napisao/la:Drage moje buduce gospodje i one koje to vec jeste :)

Sve ovisi sto ti konkretno hoces. Koja dimenzija bi trebala biti, koji papir, koliko boja, koja kolicina? Tesko je napamet pricat o cijenama ako se neznaju te informacije. :ne zna:
Ako bi to islo na nekom tanjem obicnijem papiru, crno-bijelo, mislim da bi ti cijena trebala biti povoljna... Al opet, sve ovisi pod sta ti smatras povoljno :ne zna: I da, pitanje je i graficke pripreme. Dali bi sami napravili ili bi u tiskari radili dizajn.
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

Re: Vaše pozivnice i zahvalnice VLASTITE IZRADE

PostPostao/la missy dana sri srp 03, 2013 6:38 pm

Zadnja izmjena: maybelline; čet srp 04, 2013 10:34 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: premjesteno u odgovarajucu temu!
missy

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.