Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kako i kada dijeliti gostima zahvalnice

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Kako i kada dijeliti gostima zahvalnice

PostPostao/la brineta dana pet pro 03, 2010 7:12 pm

Evo, reći ću Vam kako to u Istri ide sa dijeljenjem zahvalnica i konfeta ( i kako ću ja to napraviti na najbezbolniji naćin ) ato ej na samom kraju svadbe! Kad gosti budu došli do nas da se pozdrave na odlasku, uručiti ću im zahvalnicu, kolače i konfete sa već općepoznatim: " nadamo se da vam je bilo ljepo, da ste se zabavili i bla,bla,bla..." A do onda će konfeti i zahvalnice biti na posebnom stoliću nek im se svi dive! ;)
Zadnja izmjena: maybelline; sub pro 04, 2010 9:22 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izmjenjena boja fonta,ruzicasta je rezervirana za administratorske/moderatorske upise !
brineta

Marketing:

PostPostao/la Ancebance dana pon sij 31, 2011 8:37 pm

Dobar vece,

nevjerojatno... kako mala zemlja a toliko puno razlicitih obicaja :D
I ja se bakcem s mislima kako dati zahvalnice i kad. :ha:

Prva mi je pomisao bila nakon ponoci, nakon sto gosti nas daruju (Obicaj iz ZG), da i mi njih darujemo.
Onda sam cula jedan ne bas najbolji komentar, da u tom slucaju ljudi koji te ne daruju izgledaju bijedno pred svima.

:izivciran:

Nikad nemozes ugoditi svima... nevjerojatno!

A onda si mislim s druge strane, ipak je to nas dan i mi trebamo uzivati u njemu, a ne samo misliti na ostale.
Zato mislim da cu ostati pri mojoj ideji, jer mi je tako najmanje brige :ne zna:
Ancebance

PostPostao/la alice dana pon sij 31, 2011 8:50 pm

Mi smo dijelili istovremeno sa darivanjem (nakon torte), tako nam je bilo najzgodnije s tim da smo pazili da odnesemo kasnije i zahvalnice onima koji su nas darivali prije. Ne mislim da su onda oni izgledali bijedno :ha:
Ancebance, napravite onako kako vama najbolje odgovara, a kako su i meni svojedobno rekli: uvijek će biti onih kojima nešto neće biti po volji pa makar sve bilo savršeno ;)
slika
alice

PostPostao/la Ancebance dana pon sij 31, 2011 9:01 pm

Imas pravo Alice

:buket:
Ancebance

PostPostao/la lunna dana pon sij 31, 2011 10:22 pm

obzirom da cemo mi imati raspored sjedenja,nase goste ce zahvalnice,tj. pokloni docekati na njihovim mjestima,tako da se tijekom veceri ne moram jos i time tlacit :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la australis dana uto vel 01, 2011 1:31 pm

lunna je napisao/la:obzirom da cemo mi imati raspored sjedenja,nase goste ce zahvalnice,tj. pokloni docekati na njihovim mjestima,tako da se tijekom veceri ne moram jos i time tlacit :D

Sve će dočekati, ili samo one koji su vam dali poklone prije svadbe? Viš, to čak i nije tak loša ideja, al već vidim da bi moj kenjao da mu to nije "dovoljno osobno" da mu tak nekaj predložim.
slika
australis

PostPostao/la lunna dana uto vel 01, 2011 1:44 pm

australis je napisao/la:
lunna je napisao/la:obzirom da cemo mi imati raspored sjedenja,nase goste ce zahvalnice,tj. pokloni docekati na njihovim mjestima,tako da se tijekom veceri ne moram jos i time tlacit :D

Sve će dočekati, ili samo one koji su vam dali poklone prije svadbe? Viš, to čak i nije tak loša ideja, al već vidim da bi moj kenjao da mu to nije "dovoljno osobno" da mu tak nekaj predložim.

sve ce docekati...i one koji su dali poklone i oni koji ce ih dati tijekom veceri ili kada vec...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la maybelline dana uto vel 01, 2011 1:54 pm

australis je napisao/la:

gostima koji su vas darivali prije svadbe mozete odnit zahvalnicu nakon darivanja, tj. nakon sto vas ostali gosti daruju
ako se nevaram vrazicka je tako napravila,to sad nije neko gubljenje vremena ili sta ja znam,a gostima ce biti drago da ste ih se na taj nacin sjetili :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la australis dana uto vel 01, 2011 1:59 pm

May, mislim da ćemo tak i nešto napraviti. Ali sad mi je baš lunna dala ideju, da svakog gosta na stolu dočeka poklon, a onda samo zahvalnice dijelimo tokom darivanja.
slika
australis

PostPostao/la lunna dana uto vel 01, 2011 2:56 pm

australis je napisao/la:May, mislim da ćemo tak i nešto napraviti. Ali sad mi je baš lunna dala ideju, da svakog gosta na stolu dočeka poklon, a onda samo zahvalnice dijelimo tokom darivanja.

mi cemo imati samo poklone i kao sta sam rekla to ce goste docekati..kolegica je bila ovo ljeto na jednom vjencanju di su ih tako docekali pokloni i kaze da je to ljudima bilo super..
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la australis dana uto vel 01, 2011 5:44 pm

Aha, sorry, ja sam skužila da imate i jedno i drugo. :o
slika
australis

PostPostao/la wedding.dress dana sri vel 02, 2011 3:16 pm

mi budemo isto imali pokloncice za goste, koji ih budu docekali na njihovim mjestima kad se vrate iz crkve (u to vrijeme smo mi na slikanju :cerek: ) a zahvalnice cemo dijeliti nakon rezanja torte, bez obzira na darivanje :mig:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la sivka dana uto svi 31, 2011 4:24 pm

mi smo mislili imati poklončiče a ne zahvalnice i sad nisam sigurna da li ih staviti svakome na stol ili ipak dijeliti kad ljudi daju poklone? nekako imam osjećaj da ako im prvo stavim na stol da će bit glupo poslije ako nemamo što za dati kad primamo poklone? molim za Vaše mišljenje!
sivka

PostPostao/la dalmašica dana uto svi 31, 2011 5:27 pm

Ja još uvijek nemam ideju kad da ih dijelim..naime, ja sam rekla dragom da svima svojima kaže da neće biti darivanja na svadbi nego ranije il kad budu već mogli...jer kod nas nije običčaj darivanje na svadbi...tako da ...ne znam
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana uto svi 31, 2011 5:30 pm

mi smo svoje dijelili prilikom darivanja
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana uto svi 31, 2011 5:36 pm

kod nas nije obicaj darivanja na svadbi tako da ce nase goste zahvalnice-pokloni vec docekati na stolu,ali ako imas darivanje,mislim da je bolje onda dijeliti :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ina1011 dana sri lip 01, 2011 9:30 am

Zapravo ne znam kamo bi ovo stavila, a pošto su tu počeli komentari oko darivanja, pitati ću tu.. ne znam kako bi mi rješili to darivanje. Naime, kod dragog je to ovako - u Istri imaju običaj dolaziti tjedan dana prije svadbe doma i nositi poklon.. pa bi mi sad kao trebali uvijek biti doma i spremni i dočekivati i tako to. Kod nas (Zagreb) to nije običaj nego se daruje na svadbi. E sad.. kad smo njegovima rekli da će se pokloni davati na svadbi, pogled je bio :shock1: a komentar se uglavnom svodio na to da to nije lijepo ni pristojno i kako ćemo reći ljudima "e sada morate dati poklon". :budala:

Da kažem svojima da se pokloni daju prije ne dolazi u obzir jer dolaze samo na našu svadbu. A i ne želim to. Sviđa mi se taj dio s darivanjem i davanjem zahvalnica.

Ne želim da ispadne glupo pa da njegovi daju prije (i čude se mojima što daju na svadbi), a da moji daju na svadbi (i čude se što njegovi ne daju poklone uopće) :roll:

heeeeeelp :neznamkakoti:
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la lunna dana sri lip 01, 2011 9:39 am

Inna na prijasnjim stranicama su ti cure pisale o tome..Dalmasica ima takav slucaj,a imala je i Studentica... :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana sri lip 01, 2011 12:59 pm

Ina, ja sam bila na jednoj svadbi gdje su se isto tako ta darivanja razlikovala, bas kao i kod tebe. Mladenci su jednostavnom svim svojim gostima rekli neka oni predaju poklon kako zele - dakle, oni koji nose poklon doma su donijeli doma, a oni koji ga i inace predaju na svadbi su to tako i napravili. To je na samoj svadbi bend sve lijepo objasnio (jer im je bend vodio svadbu i jer je bilo ljudi iz raznih krajeva). Nakon darivanja su mladenci svima podijelili zahvalnice. Meni se sve skupa bas svidjelo :mig:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Ina1011 dana sri lip 01, 2011 1:44 pm

ma kad je meni muka od toga da mi netko dolazi doma taj tjedan :budala:

sve ću ih potjerati :D
slika
Ina1011
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana sri lip 01, 2011 4:22 pm

o da ...kao što je lunna rekl aja ti imam isti slučaj ,samo obrnuto kod mene je kao kod tvog dragog...al moj dragi je rekao svojima da nemam darivanja na svadbi nego da daju kad mogu...ali to je bilo lako jer njegovih ima puno manje nego mojih
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la prinči dana sri lip 01, 2011 10:49 pm

Kod nas isto nema tog običaja darivanja kod kuće-Nego bend inače vodi svadbu i kaže..sad je darivanje mladenaca i tak...i valjda im tad uručiti zahvalnicu.. :thumbsup: Oni tebi dar..ti njima zahvališ :ne zna:
slika slika
prinči
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana čet lip 02, 2011 6:52 am

kod nas se ne nosi kuci tjedan prije,nema ni darivanja nego svatko da poklon kad dodje kod mlade/mladozenje na dan pira ili ako imaju domijenak onda tamo.
iako kad smo bili u Kalima na Ugljanu na piru me iznenadilo da svi iz mista bez obzira jesu pozvani na pir donesu bar 200kn kao 'za kavu' (i toga se nakupi) a kad gosti dodju onda ima zapisnicar i koverta se otvori i oa zapise tko je koliko dao ili sto je poklonio ako nisu novci
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la dalmašica dana ned lip 05, 2011 6:51 pm

Haha ovo s zapisnicarom jos nikad nisam vidila a ni cula dosad.
slika

dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Ana5577 dana sri sij 25, 2012 12:00 pm

na većini pireva na kojima sam ja bili mladoženja i mlada idu okolo po stolovima i djele konfete i zahvalnice. Meni je sestra npr. na piru djelila samo konfete, a zahvalnice je pravila kasnije jer se slikala sa svim gostima posebno kad bi ko išao kući sa pira tako da su svi dobili zahvalnicu na kojima nisu samo mladenci nego i oni sami. Mada je ovo izvedivije ako imaš manji pir (bili je oko 80 tak gostiju).
Ana5577

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.