Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kako i kada dijeliti gostima zahvalnice

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Kako i kada dijeliti gostima zahvalnice

PostPostao/la tangerina dana čet sij 15, 2009 3:10 pm

nabavit ću papir negdje gdje je jeftiniji, u metro ima povoljnih! i printat ću na A4, te ih rezat za okviriće, meni to radi i moj printer bez beda, tako da ne kupujem novog... frendica mi to napravi dok smo mi na slikavanju (ako oni ostaju doma) i zahvalnice gotove do večere
tangerina

Marketing:

PostPostao/la stepford wife dana čet sij 15, 2009 3:18 pm

ma meni je zakon kad možeš odmah fotke dati, a ne za 100 godina kad već svi zaborave na to :D
slika slika

GOSPOĐA
stepford wife
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet sij 15, 2009 3:27 pm

naravno! ali ako nećeš platit masno fotografe, onda iil ti preostaje da se snalaziš kako znaš ili da ih kansije podijeliš. Nekako je meni najljepši osjećaj istu večer, bar je meni super kad imam tako neku fotku odmah
tangerina

PostPostao/la ¤Mirela¤ dana sri tra 08, 2009 4:29 pm

Mi smo odlučili, da čemo djeliti zahvalnice in konfete-ako jim smijemo tako reči?? no djeliti ču ovo ---> http://losamala.moj-album.com/slika/152 ... 2uXW5.jpg/

djeliti ču jih poslje ponoči kad se presvučemo..ja ču smisliti text i pročitati ga svima a nato sa dragim otiči od stola do stola i svakome podjeliti zahvalnicu i drvce...

A za naše roditelje pripremamo posebne darove

toliko od mene.

Pusa mirela :vjencanje1:
slika
¤Mirela¤

PostPostao/la mia_m dana uto tra 21, 2009 11:05 pm

pojma nemam kako i kada podijeliti konfete jer zahvalnice necemo imati. mislila staviti kod izlaza ali onda ce mi uzimati vise komada, ako idem od stola do stola sto je nor ako imam mamu tatu i dvoje djece, roditeji sjede za jednim stolom svako od djece za odvojenim, a ne mogu svima dati jer to nema smisla, onda treba pamtiti kome smo dali..a opet ako stavim na izlat svi ce uzeti jer nece ici kuci u isto vrijeme. oni koji se dodju pozdraviti da idu ranije, njima cu dati a ovo drugo pojma nemam. mi nemamo darivanje a zivicra me to da idem od stola do stola i dijelim. ili da dok se plese ja i dragi svako malo idemo prosetati i popricati sa ljudima pa onda damo zahvalnice, tako da nije sve odjednom nego ovako dio po dio
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Katriona dana uto tra 21, 2009 11:11 pm

mia, kod nas je slična stvar ali ne uzrujavam se.. :D kod njih je običaj da se u jednom dijelu pira ide i dijeli konfete (mi imamo i zahvalnice i konfete), i tako ćemo i napraviti..i dijelit ćemo ih kao i pozivnice - po kućanstvu jedan komplet..i kaže P da se dijeli starcima tako da ćemo podijeliti "glavama" obitelji, a budući da će djeca sjediti odvojeno od roditelja neće biti problema, lako ćemo znati kome smo dali a kome ne...
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la tangerina dana sri tra 22, 2009 5:49 am

mia, nisam još primjetila da gosti sami uzimaju konfete na izlazu. lijepo ispratiš gosta/obitelj, uručiš dar i to je to. na kraju krajeva, mogla si sredit da ti ispred tvog stola stave pomoćni stolčić sa tim barčicama i nema zime, donekle možeš pratit kako ide situacija
tangerina

PostPostao/la pitura dana sri tra 22, 2009 3:52 pm

mi cemo dijeliti sami konfete iliti bonbonierice i to tako da cemo se dragi i ja prosetati po sali sa kosarom i svakom paru, odn. obitelji podijeliti po jedan konfet. ovo da si svatko uzima je totalno bezveze i onda, kao sto si rekla, netko moze uzeti dva ili vise i nece biti za ostale. ili kao sto bla kaze, neki pomocni stolic i to je to :thumbsup:
If people make fun of you, it probably means you’re doing something right.
Nisam ni ja više udavača!!
http://public.fotki.com/piturica
slika
pitura
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la jelence1301 dana pet svi 15, 2009 4:10 pm

zaimljivo kako su običaji različiti..kod nas se nakon slikanja s mladencima (mladenci sjednu na 2 stolice, uz kakvu dekoraciju,a iz njih se izmjenjuju gosti za slikanje) , daju zahvalnice - na druge dvije stolice sjede kuma i djeveruša - jedna prima koverte i darove, a druga daje zahvalnice sa slikama mladenaca (koje su nastale prije ili poslije crkve) - slike fotografi razviju i donesu do ponoći..tako se svi prilično brzo izredaju :mig:
"Ne budi daleko od mene ni jedan jedini dan,
jer, ne znam kako bih to rekao, dan je dug
i čekat ću te kao na nekoj stanici
kad negdje daleko usnu vlakovi."

slika
jelence1301

PostPostao/la ivanasss dana čet lip 11, 2009 9:19 pm

Mi zahvalnice djelimo kad je darivanje,ono klasika oni nama dar mi njima zahvalnicu,jer poslje vjenčanja mi se slikamo za zahvalnice,slikar to ljepo odnese u studio,razvije slikice,i zahvalnice su gotove do dara,naravno njih dvoje slika i slima tako da jedno od njih uvjek ima lufta itić to napraviti. :vjencanje1:
slika
ivanasss

PostPostao/la ninchy dana pet lip 12, 2009 11:38 am

mi nećemo imati zahvalnice, neda mi se s time zamarati ni sebe ni fotografa (ionako nam je već dosta izašao u susret) tako da ćemo dijeliti samo konfete i to kada gosti odlaze kući - znači dođu do nas, popričamo, damo im konfetić i kutijicu kolača i laku noć. tako je svuda bilo, i kod mene i kod njega kad smo bili u svatovima.
slika
ninchy

PostPostao/la ¤Mirela¤ dana sri lip 17, 2009 8:57 am

Evo ovako ja imam plan kako če to izgledati....Kod nas ima "slatka" i mi čemo je imati - znači nakon večere ( kad se svi napapaju) ja i dragi ljepo prošetamo salom slikamo se sa svakim i podjelimo konfet sa zahvalnicom :cagam: ... al nadam se da ču poslje 70 kratki izgledati normalno i da neču kdje pasti :lol: ...

Konfetiče če nositi moje najomiljenije sestrične to sam baš jučer odlučivala koja če dobiti tu čast ... al ljutim se što bi one sve da su stalno uz mene - e pa nemože to tako nisam ja igračka :izivciran: ...

Danas moram nakratko napisati plan kako bi išlo vjenčanje jer puno stvari ne želim imati ali ima i ljudi koji misle da mogu oni organizirati svadbu al skratit ču ja njima prstiče :jig:

pozz

mirela
slika
¤Mirela¤

PostPostao/la katarina77 dana sub lip 27, 2009 3:53 pm

evo ako ce nekom ovo bit od kakve pomoci .... Naime ja se nevolim ljubit :kiss: :grli1: konkretno cestitarit to mi je najmrskije kaj moze bit i nisam :ne zna: znala kako to rijesit bezbolno.... Recimo ako ima netko tko isto tako to ne voli jednostavno kad se pocnu djelit zahvalnicce i primat darovi ne treba se naginjat preko stola nego onako nonsalantno pruzit ruku kako prilici jednoj dami :raspa: i naklonit se kao princeza koja je pozvana na ples... pa i mi jesmo princeze kada je takva situacija zarr ne curke... eto to bi bio jedan mali prijedlog kako izbjec dodirivanje vaseg obraza sa necijim tudjim. Ja imam svatove iducu godinu i to mi je bila jedina opsesija kako to rijesit i nakon dugo razmisljanja sam dosla na tu ideju... i mislim da bu to tak i bilo kod mene..... i imam jos jedno pitanjce kako rijesit problem mjuze za onaj ludi ples :jig: .... gdje nabavit taj mix kaj se vrti po you tubu..... moj dragi nebi to al ja bi to onako laganini njemu iza ledja :nene: haha..... tak da se malo sokirne on.... :rofl: :lol:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
katarina77

PostPostao/la MAŠA dana sri ruj 23, 2009 3:07 pm

mi ćemo imati ponoćni ples i fino: otplešu samnom, uslikaju se i pusa, pusa, zahvalnica(ili konfet) u ruke! :o
to je još najjednostavnije (ako imaš ponoćni ples). a ponoćni ples nikada ne plešu svi (obično samo jedno iz
obitelji, tak da će mi na 400 svatova trebati oko 80-100 konfeta ili zahvalnica..
čekamo...
slika slika
slika
MAŠA
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto pro 29, 2009 10:21 pm

kod nas je običaj da se dolazi čestitat tek kad se odlazi doma...tako da se tada djele i zahvalnice i konfete! nekako mi je to idealno... nema naguravanja i svega toga...i nisu svi tamo u isto vrijeme...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Oluja dana uto pro 29, 2009 10:23 pm

zelenooka-007 je napisao/la:kod nas je običaj da se dolazi čestitat tek kad se odlazi doma...tako da se tada djele i zahvalnice i konfete! nekako mi je to idealno... nema naguravanja i svega toga...i nisu svi tamo u isto vrijeme...

tako je i kod nas :10od10:
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri pro 30, 2009 11:39 am

kod nas ce podjela zahvalnica biti kad i darivanje - gosti nama kovertu, mi njima zahvalnicu i to je to. :roll:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana sri pro 30, 2009 12:17 pm

to je super ako imate darivanje...ali kod nas nema toga,gosti ti tjedan prije donose darove doma! tako da je najjednostavnije dat zahvalnicu i konfete kad gosti odlaze sa svadbe... lijepo ih pozdraviš,uručiš uspomene i ispratiš...to je to...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tigerin dana sri pro 30, 2009 2:38 pm

nema toga kod nas, nama ce biti darivanje tamo oko pola dva-dva i onda idu odmah i zahvalnice, a kod pozivanja obicno pitaju (ako ne pitaju kazemo sami) jel nam sta treba od stvari lli koverta. naravno, koverta, pa si mi kupimo sami poslije sta nam treba :roll:
slika slika
07.05.2010.tiha noc je, moje zlato spava...13.02.2010. mnogo znacis za moj zivot

slika
tigerin
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la maybelline dana sri pro 30, 2009 10:02 pm

zelenooka-007 je napisao/la:kod nas je običaj da se dolazi čestitat tek kad se odlazi doma...tako da se tada djele i zahvalnice i konfete! nekako mi je to idealno... nema naguravanja i svega toga...i nisu svi tamo u isto vrijeme...

ovo mi se svida,mogla bih ja to primjenit u svojim svatovima
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la Lia dana sri pro 30, 2009 11:07 pm

Tako je i kod nas. I zbilja je super. Jer nikad nitko ne ide u isto vrijeme. Kako ko ide lipo ga pozdraviš, daš poklon i super.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto sij 05, 2010 11:03 pm

ja mislim da je to nekako najidealnije...a i najljepše... kad je gostu dosta i odluči otić,fino mu se zahvališ,pozdraviš,uručiš uspomene i otpratiš ga... bez obilaženja sale,pa ovo je djete s onim ljudima,njima sam dala...a ovima nisam...ovo ono...zakomplicira se... barem po mom skromnom mišljenju... :o
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la mia_m dana ned sij 10, 2010 8:24 pm

tako smo i mi kao dijelili, samo konfete jer nismo imali zahvalnice ali onda kad par ljudi ide u isto vrijeme pa onda nastala guzva na trenutke, pa onda neki odlucili ici taman kad bila podvezica i buket pa morali cekati, ali sve u svemu ok ispalo
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la zelenooka-007 dana uto sij 19, 2010 4:39 pm

a tko je kriv tim ljudima koji odlaze u najzanimljivijem trenutku... malo je čudno da ljudi odluče otić baš za vrijeme bacanja buketa i podvezice... malo se treba strpit da to prođe pa ajde...
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la malena_4you dana uto sij 26, 2010 7:55 pm

kod nas se zahvalnice dijele poslije torte, obično poslije ponoći
5.05.2012.
ko lavica još borim se za ono sve što moje je i ako treba život zato dajem
malena_4you
Super forumašica
Super forumašica