Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Kada krenuti u potragu za pozivnicama?

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Kada krenuti u potragu za pozivnicama?

PostPostao/la mima21 dana sri pro 12, 2012 5:57 pm

Evo za nas novopečene mladence i apsolutne neznance (kao da nam je prvi put svadba :rofl: ) recite mi koliko mjeseci prije svadbe ste dogovorili izradu pozivnica ili ih počeli sami praviti te koliko u tiskarama treba vremena da budu gotove?
slika

slika
mima21

Marketing:

Re: Kada krenuti u potragu za pozivnicama?

PostPostao/la lilica dana pet sij 04, 2013 6:46 am

evo ja sam upravo krenula s izradom pozivnica i zahvalnica, dakle 10 mjeseci prije. mozda imam jos vremena, ali ja to volim polako i smireno :mig:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Laetitia101 dana uto vel 12, 2013 10:38 pm

Ja sam sve isplanirala, napravila prototipove (više-manje), a u izradu se bacam negdje u 5.mj. Znači, 3-4 mjeseca prije. Navodno, ako se vežu mašne od satena, dobro ih je vezati neposredno prije pozivanja jer znaju "splasnuti". Nisam probala, ali poslušat ću taj savjet.
slika
Laetitia101

PostPostao/la Majababić dana sri ruj 16, 2015 2:50 pm

mima21 je napisao/la:Evo za nas novopečene mladence i apsolutne neznance (kao da nam je prvi put svadba :rofl: ) recite mi koliko mjeseci prije svadbe ste dogovorili izradu pozivnica ili ih počeli sami praviti te koliko u tiskarama treba vremena da budu gotove?

Pozz draga :cheer: ... čestitam na skorašnjoj udaji :)... ja sam se udala devetog petog... novopečena sam mlada, hahahahaha :shock1: , evo da ti pomognem u vezi pozivnica za svadbu, ja sam ih naručila netom http://inartdesign.hr/pozivnice-za-vjen ... rt-design/ četiri mjeseca prije i sve mi je ispalo okej, bez ikakve žurbe... Naruči si ih više samo, da ti ne bi krivo poslali, ako ćeš naručivati :), pa da imaš problema, da ti fali, zato sam ja sebi naručila petnaestak više... :) ali mi je na kraju sve okej stiglo :)... Ja sam naručila jer su jeftinije netom, a sad kako se tko odluči, neznam šta ti se sviđa, ali ima ok izbor preko neta i ne koštaju puno... a naravno da ima lijep izbor i ovako, hehe :) ... eto... ne moraš žuriti sa pozivnicama, ali nemoj ni sve u zadnji čas ;)... Lijepi pozz ti želim :) :loveflag:
Majababić

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.