Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Pokloni za uzvanike (konfete, originalne zahvalnice i drugo)

Vlastoručna izrada, tisak, tekstovi, preporuke i savjeti

Re: Pokloni za uzvanike (konfete, originalne zahvalnice i dr

PostPostao/la dalmašica dana pet stu 16, 2012 4:37 pm

Ina super su poklončići :)
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la InLove dana pet stu 16, 2012 5:51 pm

Ina... odlicni su :dani: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la ivancica dana pet stu 16, 2012 6:00 pm

Ina, a meni jedan :cerek: :cerek: :cerek:
Divno je biti nekome nešto, divno je biti tebi sve...
slikaslika
slika
ivancica
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la slatkica:) dana sub stu 17, 2012 12:28 pm

ina,predobro :10od10: :10od10: :10od10: :10od10: :10od10:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Liddy dana uto sij 08, 2013 5:01 pm

Mi smo uz zahvalnicu imali i liker od brusnice (tata ispekao rakiju, a svekar smučkao s brusnicom, ja napravila kartončiće i mašnicu)
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 4540_o.jpg

A na stolovima smo imali rakiju (teta skupljala flašice, mama i susjeda heklale šeširiće i tata naravno pekao rakiju, ja sve ostalo ukrasila i kartončić napravila)
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/ ... 5927_n.jpg
Liddy

PostPostao/la zaručnica dana ned sij 13, 2013 1:46 am

odlično liddy. baš lijepi i originalni poklončići :thumbsup:
zaručnica

PostPostao/la slatkica:) dana uto vel 05, 2013 3:51 pm

naši pokloni za goste su na kraju izgledali ovako:

slika

znači,ovaj komplet paprenke i soljenke smo stavili u vrećicu i stavili kartončić na kojem na prednjoj strani piše hvala a iznutra su naša imena i datum :vjencanje1:
i gore smo zaljepili vrećicu selotejpom da se ne otvara i da se ne vidi odma šta se krije unutra :cerek:
slika
slatkica:)
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lilica dana sri vel 06, 2013 11:01 am

slatkice ovo je super, bas dobra ideja :cheer:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Laetitia101 dana uto vel 12, 2013 10:34 pm

Mi smo mislili kao poklon za goste kupiti one preslatke male bočice u raznim oblicima i puniti ih likerom od naranče i anisa (moj recept, svi ga vole :cheer: ) ali... Dok sam malo pogledala popis uzvanika, shvatila sam da na popisu imamo jednog AA (stvar je u tome što to ne znaju ostali) i sad bi bilo bezveze i nepristojno da samo toj osobi damo nekakav drukčiji poklon jer bi se osjećala izostavljenom ili možda prozvanom? A opet dati alkohol, mislim da je to još gore rješenje. Razmišljala sam da u tu bočicu stavimo neki sokić koji ima boju kao liker, ali opet... Neka ju slučajno zamijenim ili nešto...Zato smo odlučili odustati od te zamisli i tražimo nove ideje. Med? Sapuni? Nemam pojma.... :ha: Što kažete?
slika
Laetitia101

PostPostao/la bubamarac22 dana sri vel 13, 2013 12:06 am

Laetitia101 je napisao/la:Mi smo mislili kao poklon za goste kupiti one preslatke male bočice u raznim oblicima i puniti ih likerom od naranče i anisa (moj recept, svi ga vole :cheer: ) ali... Dok sam malo pogledala popis uzvanika, shvatila sam da na popisu imamo jednog AA (stvar je u tome što to ne znaju ostali) i sad bi bilo bezveze i nepristojno da samo toj osobi damo nekakav drukčiji poklon jer bi se osjećala izostavljenom ili možda prozvanom? A opet dati alkohol, mislim da je to još gore rješenje. Razmišljala sam da u tu bočicu stavimo neki sokić koji ima boju kao liker, ali opet... Neka ju slučajno zamijenim ili nešto...Zato smo odlučili odustati od te zamisli i tražimo nove ideje. Med? Sapuni? Nemam pojma.... :ha: Što kažete?

ideja ti je super, zašto radi jedne osobe odustati od svega? isti taj čovjek može ući u bilo koji kafić ili trgovinu i kupiti alkohol, a da ne govorim o silnim (otvorenim) bocama koje će mu biti pod nosom na svakom stolu na svadbi?? moje mišljenje.. :ne zna:

a ionako ljudi (bar ja) te bočice kasnije ne otvaraju, najčešće ih čuvaju (ili bace ili ima skupljaju prašinu :lol: )...nemoj me krivo shvatit, ali ako si ikad bila na nekoj svadbi vjerojatno znaš iz iskustva da je tako...
bubamarac22

PostPostao/la kiki2 dana čet vel 21, 2013 12:27 am

Sve pohvale za ideje, stvarno ima jako puno lijepih i maštovitih. Moja seka se udaje u 5 mj. pa joj pomažem naći ideju za zahvalu gostima.Za sada mi se ovako nešto sviđa molim Vas da mi malo pomognete savjetima ili nekim linkovima.

slika
kiki2

PostPostao/la maybelline dana ned vel 24, 2013 4:31 pm

ovako nesto jos nisma vidila
meni ovo izgleda kao kucna radinost :ne zna:
nemogu odgonetnut dali je ovo drvo ili sta :misli:
ako je drvo probaj kontaktirati angelus art jer oni imaju drvene pozivnice http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater i pitaj dali mogu napraviti srce oblik
a ovo okolo je heklano, pa ako netko kod kuce zna heklati moze to napraviti
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la kiki2 dana uto vel 26, 2013 9:56 am

Hvala najljepša na savjetu već smo uspjele doći do kontakta čovjeka (muškog !!!! ) koji to radi i sve je ručni rad podloga je tanko drvo mislim da je rekao hrast, a okolo je heklano. Jako slatko izgleda i mislim da će biti lijepa uspomena na vjenčanje. Još jedino nismo odlučile hoćemo li ljepiti na poleđinu magnet ili ne .Vidim da nisu magneti tako preskupi a možda bi bilo zgodno jer bi onda možda stajale nekome na frižideru a ne u ladici.Uglavnom nama treba 60 komada i to će nas izaći 1.000,00 kuna
kiki2

PostPostao/la anita25 dana ned ožu 17, 2013 9:03 pm

Drage buduće mladenka, i sama sam imala dilema što pokloniti gostima kao znak pažnje pa sam odlučila napraviti nešto sama. S obzirom da je naš dan prošao i svi su bili oduševljeni želim Vam pokazati svoj rad, ako ste zainteresina slobodno se javite! Stvarno povoljni konfetići.. https://www.facebook.com/media/set/?set ... 089&type=1 Nadam se da smijem stavit link ako ne slobodno ga obrišite :ne zna:
anita25

PostPostao/la mima21 dana pon ožu 18, 2013 4:26 pm

Pozdrav!
Evo odlučila sam se za izradu konfeta,pošto mi se ne isplati dati 7 kn za sliku kao zahvalnicu,jer ih trebam oko 170. Krizna vremena,pa se gleda na svemu malo uštedjeti :kava:
Mislila sam kupiti one bombonice (one od badema),umatati ih u organdij ili til,svezati satenskom trakicom i isprintati imena i datum na karticu i staviti na tu trakicu. Računajući okvirno cijenu svega skupa izaći će me cca 300-350 kn,dok bi slike minimalno 1000 kn.
Trebam pomoć! Gdje ima tih bombona najpovoljnijih? I mogu li se možda negdje naručiti poštom? :ne zna:
slika

slika
mima21

PostPostao/la Dani 26 dana pet ožu 22, 2013 3:30 pm

mima21 je napisao/la:Pozdrav!
Evo odlučila sam se za izradu konfeta,pošto mi se ne isplati dati 7 kn za sliku kao zahvalnicu,jer ih trebam oko 170. Krizna vremena,pa se gleda na svemu malo uštedjeti :kava:
Mislila sam kupiti one bombonice (one od badema),umatati ih u organdij ili til,svezati satenskom trakicom i isprintati imena i datum na karticu i staviti na tu trakicu. Računajući okvirno cijenu svega skupa izaći će me cca 300-350 kn,dok bi slike minimalno 1000 kn.
Trebam pomoć! Gdje ima tih bombona najpovoljnijih? I mogu li se možda negdje naručiti poštom? :ne zna:

Znam da ih ima u Krtasevoj bombonjeri al neznam koja je cijana, nisam dugo kupovala. Takodjer, imas one cokoladne bombincice, ima ih u Dtp-u koliko znam... Neznam gdje bi jos mogla pogledat. Prije ih je bilo na Zitnjaku ali oni vise nesmije prodavat jer je to hrana.
03.05.2008...
slika
slika
slika
Dani 26
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Laetitia101 dana sub ožu 30, 2013 3:38 pm

Zna li netko gdje bi se kod nas mogli kupiti ovakvi bombončići na veliko, ne moraju biti u obliku srca. Nisam sigurna jel spadaju pod prehrambene proizvode ili nešto slično pa se ne usudim naručivati s ebaya?
http://www.ebay.com/itm/HEART-SHAPED-MI ... 2a1c6dc845
slika
Laetitia101

PostPostao/la sunqueen dana sub ožu 30, 2013 8:20 pm

Laetitia101 je napisao/la:Zna li netko gdje bi se kod nas mogli kupiti ovakvi bombončići na veliko, ne moraju biti u obliku srca. Nisam sigurna jel spadaju pod prehrambene proizvode ili nešto slično pa se ne usudim naručivati s ebaya?

vidjela sam te bombončiće u sparu il negdje, al to su mala pakiranja, hello kitty pez il tak nekaj, max 50gr, a tebi treba u rinfuzi ili puno veće pakiranje :ne zna:
imaš recimo i nešto poput ovog, al ne znam da li postoji maloprodaja:
http://www.intermax.hr/index.php/hr/pro ... -kosuljici
slika

"Voljeti nekog, znači pristati da ostariš sa njim!"
Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la sunqueen dana sub ožu 30, 2013 8:21 pm

Laetitia101 je napisao/la:Zna li netko gdje bi se kod nas mogli kupiti ovakvi bombončići na veliko, ne moraju biti u obliku srca. Nisam sigurna jel spadaju pod prehrambene proizvode ili nešto slično pa se ne usudim naručivati s ebaya?

vidjela sam te bombončiće u sparu il negdje, al to su mala pakiranja, hello kitty pez il tak nekaj, max 50gr, a tebi treba u rinfuzi ili puno veće pakiranje :ne zna:
imaš recimo i nešto poput ovog, al ne znam da li postoji maloprodaja:
http://www.intermax.hr/index.php/hr/pro ... -kosuljici
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la Laetitia101 dana sub ožu 30, 2013 11:41 pm

Budem škicnula u Špar nakon blagdana... A možda bi toga moglo biti i u Metrou?
slika
Laetitia101

PostPostao/la sunqueen dana ned ožu 31, 2013 9:01 am

Laetitia101 je napisao/la:Budem škicnula u Špar nakon blagdana... A možda bi toga moglo biti i u Metrou?

pa, ako nema velikih pakiranja, moguće da barem ovih hello kittty ima sigurno po nešto nižoj cijeni :ne zna:
slika

Albert Camus
sunqueen

PostPostao/la lilica dana pon ruj 09, 2013 7:25 pm

jel zna netko gdje mogu naci najpovoljnije barkice? jako mi je hitno pa vas molim da mi pomognete :tuzni: da je manje od 10 kn jer nam treba dosta komada
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la svijeće zahvalnice dana pon vel 01, 2016 8:15 pm

reklama obrisana
Zadnja izmjena: Branči; pon tra 18, 2016 9:00 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklama
svijeće zahvalnice

PostPostao/la majaa1 dana čet svi 11, 2017 4:04 pm

Pozdrav, htjela bih gostima kao zahvalnice dijeliti nale teglice meda (25 grama)...trebala bih pomoc oko dimenzija privjesnica, da ne budu premalene ili prevelike. Hvala vam
majaa1

PostPostao/la Petrica dana pet ruj 01, 2017 1:53 pm

Pozdrav, imate li kakvih ideja za zahvalnice za vjenčanje tj. poklone a da nisu konfeti ili nešto što će skupljat prašinu. Ove marmeladice čak nisu loša ideja.
Petrica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Pozivnice, zahvalnice, konfete i ostali darovi za goste

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.