Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Cvjećarnice Split i okolica

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Cvjećarnice Split i okolica

PostPostao/la anela0505 dana pet stu 14, 2008 3:25 pm

bog cure,

može li mi neko preporucit cvjecaru iz splita za uredit crkvu, salu...
anela0505

Marketing:

Re: Cvjećarnice Split i okolica

PostPostao/la Branči dana pon stu 17, 2008 10:20 am

ja sam ti čula za cvjećarnu Kamelija iz Splita, jedna cura ju je imala za uređenje, al ne znam koje su cijene :ne zna:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la venona dana pon stu 17, 2008 11:39 am

imas cvjecarnu keti na pujankama i cvjecarnu jaglac ( ja cu uzeti ovu drugu jer zena radi savrseno zbilja)...te dvije znam da su uzimale zene s foruma i vidila sam i slike,tako te dvije ti mogu preporuciti bez razmisljanja... :mig:
slika
venona

PostPostao/la mala8 dana pon stu 17, 2008 9:42 pm

Bok....evo ja se pridružujem prporukama za Cvjećarnu Jaglac u Radunici. koja je meni radila sve ukrase..od buketa, revera, auta do sale koja je bila kao iz bajke..stavljala sam i slikice na preporukama restorana kaštil Slanica...pa pogledaj :buket:
inače, žena je super, jako lijepo radi, jednostavna i poštuje sve želje....a da ne kažem kako nije bahato skupa...
i uistinu iznenadi detaljima...
mene je najviše iznenadilo što joj je skoro svaki buket drugačiji...i to mi je pokazalo da poštuje i cijeni osobnost svake mladenke, jer svaka od nas je drugačija i unikatna...baš kao i njeni buketi....

ako te znima mogu ti poslat i slikice revera...

Preporučujem i cvjećarnu Keti na Pujankama...i nju je dosta cura uzimalo, a hvaljena je bila i Iris kod ZAPA....
mala8

PostPostao/la Ana_Split dana sub sij 31, 2009 9:38 pm

TNT u Velebitskoj ulici ublizini Victe u Splitu bave se dekoracijom i izradom buketa,aranzmanima za stolove i auta super su i nisu skupi...npr mene je traka od tila sa cvijecem za auto koja ide u V kostala 350kn a arazman za stol koji je napravljen od bijelih margareta(cini mi se da se tako zove cvijece)duzine 1,5m 800kn,a moj buket od bijelih rura oko 500kn.Rade i pozivnice(u boci18kn,epruveti i obicne 7ili8kn pa do 14kn)cvjetice za revere,masne i dekoraciju sale :D
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mala_24st dana sub sij 31, 2009 10:47 pm

:bok: Meni TNT radi cvijeće, dekoracije i otprilike cijenu za sve to možeš vidit na Iskustvima....jedino sam zaboravila automobil tamo još napisati...
mala_24st

PostPostao/la Ana_Split dana sub sij 31, 2009 11:54 pm

Ja sam za auto izabrala tu traku od tila i cvijece za koje mi je rekla kasnije da je vjestacko a ne izgleda i super mi je to jer je meni pir u 7 mjesecu sve bi se kako teta kaze objesilo od vrucine.Ima isto tako uradjeno samo sa dodatkom svile ali kosta duplo vise 700kn a moje je 350kn
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la Ana_Split dana ned vel 01, 2009 12:22 am

da se ispravim nije Velebitska nego Vinodolska ulica
http://www.tnt-cvjecarnica.com/
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mala_24st dana ned vel 01, 2009 9:06 pm

A meni će ti automobil biti ukrašen s crvenim medićima koji side na srcu, dar od dragoga za prvo zajedničko Valentinovo...i naravno tilom i ne znam kojim cvićem, a reci koje je to vještačko cviće...hehe.... :ne zna:
mala_24st

PostPostao/la Katriona dana pon vel 02, 2009 2:05 pm

to je umjetno cvijeće, bar mislim... :mig:
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Ana_Split dana pon vel 02, 2009 3:22 pm

jel to mene niste razumjele :rofl: mislila sam na umjetno cvijece :rofl: pogresno se izrazih
slika
Ana_Split
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la mary19 dana uto ožu 10, 2009 8:59 pm

Bog cure, znam Vam ja za ekipu koja radi uređenje crkve, sale, ispred kuće imaju i šator za doček gostiju.
One su iz Kaštela. Meni su radile u 10,mjesec javite se ako vam treba broj.
mary19

PostPostao/la mary19 dana ned ožu 22, 2009 11:25 pm

*** Zabranjeno je duplo postanje, isto tako već je za tu istu firmu od iste osobe stavljena reklama na za to predviđeno mjesto, a reklame unutar tema nisu dozvoljene!
Zadnja izmjena: Penelope; pon ožu 23, 2009 8:53 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: duplo postanje, ponavljanje reklame, izdavanje upozorenja
mary19

PostPostao/la mst dana pon stu 16, 2009 10:18 am

Mozda pitanje nije na pravom mjestu, ali nekidan ja bila u Ire po neki materijal jer cu dosta toga raditi sama i nisam znala ( dok me teta u IRI nije isprasila) datamo nemogu kupovati kao fizicka osoba vec samo kao obrt ili firma???
slika
mst

PostPostao/la spalato091 dana sri stu 18, 2009 7:30 pm

mst,to je točno.u iri ja kupujem nabavu za svoju cvjećarnicu preko r1 računa.nemoguće je kupovat kao fizička osoba tamo :roll:
manuela
spalato091

PostPostao/la mst dana čet stu 19, 2009 11:06 am

spalato091 je napisao/la:mst,to je točno.u iri ja kupujem nabavu za svoju cvjećarnicu preko r1 računa.nemoguće je kupovat kao fizička osoba tamo :roll:

da, ocito, ali moja je prijateljica to uspjela samo tri-cetiri dana prije mene. Racun 50 kn- na fizicku osobu!

a nista, ima obrta oko mene fala Bogu pa cu tako uzesti...sta ima znaci samo da im donesem obrtnicu?! :ne zna:
slika
mst

PostPostao/la spalato091 dana čet stu 19, 2009 1:32 pm

nemam takvih dvojakih iskustava s irom,oni su daleko od ljubaznosti,cjene su daleko od povoljnih i to je jedan od osnovnih razloga zašto kupujem kod njih.iako ima sličnih,pa i ljepših stvari,u zagrebu po puno isplativijim cjenama. neznam što bih ti preporučila ali bez obrtnice nemoj ići :bok:
sretno
manuela
spalato091

PostPostao/la Branči dana pet stu 20, 2009 12:59 pm

mst je napisao/la:
a nista, ima obrta oko mene fala Bogu pa cu tako uzesti...sta ima znaci samo da im donesem obrtnicu?! :ne zna:

ne znam zašto bi trebala nositi obrtnicu :ha:
dođeš u trgovinu, uzmeš što trebaš, izdiktiraš ženi ime obrta, matični broj i adresu obrta i to je to.
pa di bi došli kada bi za svaku kupovinu na R1 trebali pokazivati obrtnicu ili rješenje o upisu u sudski registar za pravne osobe...
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la mst dana pon stu 23, 2009 9:39 am

spalato091 je napisao/la:nemam takvih dvojakih iskustava s irom,oni su daleko od ljubaznosti,cjene su daleko od povoljnih i to je jedan od osnovnih razloga zašto kupujem kod njih.iako ima sličnih,pa i ljepših stvari,u zagrebu po puno isplativijim cjenama. neznam što bih ti preporučila ali bez obrtnice nemoj ići :bok:
sretno

daleko su od ljubaznosti i cijene su daleko od povoljnih pa zato kupujes u njih??? ne kuzim??'
slika
mst

PostPostao/la mst dana pon stu 23, 2009 9:40 am

Branči je napisao/la:
mst je napisao/la:

ne znam zašto bi trebala nositi obrtnicu :ha:
dođeš u trgovinu, uzmeš što trebaš, izdiktiraš ženi ime obrta, matični broj i adresu obrta i to je to.
pa di bi došli kada bi za svaku kupovinu na R1 trebali pokazivati obrtnicu ili rješenje o upisu u sudski registar za pravne osobe...

najlaksi nacin da mi netko da podatke svog obrta je da mi fax-a ili maila obrtnicu!
mst

PostPostao/la spalato091 dana pon stu 23, 2009 12:34 pm

krivo sam se izrazila,radila sam dvije stvari paralelno pa sam na jednoj pogriješila.htjela sam reći da su daleko od ljubaznosti i da imaju bezobrazno skupe cijene ali dosta stvari uzimam kod njih jer su vrlo lijepe i originalne,al najradije kupujem u zagrebu jer je isplativije i izbor još veći nego u iri.
manuela
spalato091

PostPostao/la mst dana uto stu 24, 2009 12:11 pm

da, ocajno su nejlubazne, a cijene jos nisam uspila skuzit jer nisam posjecivala konkurenciju...Inace, kad samo kod konkurencije gdje jos mogu pogledati takve stvari?!
slika
mst

PostPostao/la MEDOLINA dana pet kol 27, 2010 12:31 pm

:loveflag: Pozdrav svima nova sam ali već dugo čitam i pratim vaša iskustva i savjete koji su svima dobrodošli pa sam i ja odlučila preporučit budućim mladenkama cvijetni atelier *** obrisana reklama*** A sve šta zamislite to ćete i dobit ,cijene normalne ovisi šta želite to vam govorim iz svog iskustva i iskustva mnogih dakle otiđite,pogledajte i vjerujte mi nećete požalit .Vidila sam da su vam problem i navlake za stolice koje su vam skupe pa ja znam gospođu koja je i meni iznajmila vrlo povoljno a lipe su ako je neko zainteresiran neka mi se javi na mail dat ču vam broj mobitela.
:bok:
Zadnja izmjena: vrazichka; pet kol 27, 2010 1:31 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: obrisana reklama
MEDOLINA

PostPostao/la dalmašica dana čet ruj 23, 2010 10:24 am

Cure, ja sam bila u cvjećarni Runolist... cura koja tamo radi je ljubazna i simpatična...a sad cijene mi je rekla otprilike za ono šro bih ja htjela a to je na visokom stalku aranžman ,kombinacija je ruža, margarita i neko zelenilo, lijepo izgleda...cijena mu je od 110 do 130 kuna, stim da izgleda dosta bogato pa ih ne treba previše...a buketi za mladenku nekih 400-500 kn. jel Vam se to čini povoljno?
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana čet ruj 23, 2010 10:30 am

ja sam uzela sve to u cvjecarni uzasna u kastel starom..imala sam isto aranzmane za stolove gostiju na visokim stalcima polukugle..cjena je bila 120kn aranzman..moj buket je bio 600kn,ali ja sam radila od orhideja..
mislim da to nije skupo,da je to skroz ok cjena..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.