Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lightshow na svadbi

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Lightshow na svadbi

PostPostao/la J&B dana pet kol 27, 2010 9:36 am

ivchy&dado je napisao/la:Evo samo da kažem da se ja udejem za 2 tjedna i da smo unajmili Smash light. Najprofesionalniji od svih i mislim da zaista nismo pogriješili. No, vidjet ćemo...

Supwer, hvala,
znaš da sve dobro dođe ;)

sretno!
J&B

Marketing:

PostPostao/la Showman dana uto kol 31, 2010 9:57 am

J&B je napisao/la:bok,
može pomoć...? ja bi light za svadbu, a kako je svadba u zimu, ja bi da od lighta budu pahuljice, zvijezdice i sl.
izvedivo?

Sa rasvjetom se može svašta napraviti, pahuljice, zvjezdice ili bilo što drugo,
a to se postiže sa raznim gobo-sima (pločica na kojoj je ugravirana recimo pahuljlica) koji u scanerima ili muvin headima projiciraju i daju zanimljivo osvjetljenje na zidu, stropu ili podu.
Ti uređaji imaju prizme koji taj gobos "dupliciraju" i do 8 puta pa izgleda kao da ima puno pahuljica, pogotovo kad se tako nešto stavi u nekoliko takvih uređaja.

Pitanje je samo koliko želite i možete izdvojiti za takve efekte :buket:
Showman

PostPostao/la Showman dana uto kol 31, 2010 10:07 am

ivchy&dado je napisao/la:Evo samo da kažem da se ja udejem za 2 tjedna i da smo unajmili Smash light. Najprofesionalniji od svih i mislim da zaista nismo pogriješili. No, vidjet ćemo...

Ne bi znao kvalificirati tko je najprofesionalniji kod pristupa kupcima (mladencima)
no bitna je kvaliteta i cijena po kojoj to pružaju, ako je u tome dobro pogođen omjer onda super.

Bilo bi dobro da ste uživo vidjeli neku svadbu koju su postavili da možete reći i prije svadbe da je to to, no ako su dobro plačeni ne bi trebalo biti problema već samo zadovoljstvo, držim fige da sve ok prođe. :bravo:
Showman

PostPostao/la ivchy&dado dana uto kol 31, 2010 3:08 pm

Vidjeli smo ih, pozvali su nas na jednu svadbu prije nego što su mladenci došli, da pogledamo. I to isto puno govori o profesionalnosti i dobrom pristupu. Jer čega sam se svega nagledala u ovih godinu dana planiranja svadbe... bože sačuvaj
slika
ivchy&dado

PostPostao/la malichka dana pet ruj 24, 2010 12:36 pm

I mi razmišljamo o SMASH-u,daj pliz javi kako je bilo(i dobro i loše:)
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
malichka

PostPostao/la ivchy&dado dana pet ruj 24, 2010 6:10 pm

Ljudi, za Smash imam samo najbolje riječi...zaista, ti ljudi su me otpočetka apsolutno oduševili i na dan vjenčanja me nisu razočarali. Od A do Ž - savršeno!!
I da, još nešto...bilo je dosta ljudi na našoj svadbi koji su već bili na svadbama s nekakvim "light showom". Prije svadbe su nas uvjeravali da je to glupost, da to ne uzimamo jer blješti u oči, ne može se od toga jest i šta ja znam šta još. A isti ti ljudi na našoj su svadbi cijelu večer govorili: "Wow, ovo je sasvim nešto drugo!" Tako da, jeftine varijante ZABORAVITE jer ćete postići kontraefekt. Ako nemate love za dobar light, nemojte uzimati bilo kakav!!!
slika
ivchy&dado

PostPostao/la inri00 dana sri lis 06, 2010 6:43 pm

Jel zna netko kakve cijena ima paudiozagreb
inri00

PostPostao/la Showman dana čet lis 07, 2010 10:52 am

inri00 je napisao/la:Jel zna netko kakve cijena ima paudiozagreb

Iz prve ruke mogu komentirat :bravo: odlično po svim parametrima,
a pogotovo sa cijenama.
Uspoređujući cijene, jeftiniji su i čak do 50% od ovih razvikanih koji su uglavnom najzastupljeniji na tržištu rasvjete za vjenčanja, a to je zato jer su relativno kratko (godinu-dvije) u vodama vjencanja, ali iskustva ne fali jer već desetak godina rade koncerte i puno zahtjevnije poslovne evente.

Uvijek kažu da su najbolji omjer uloženo/dobiveno, a rade jako dobro ( ima dosta toga za pogledat na youtube ), pa procjenite sami :thumbsup:
Showman

PostPostao/la lunna dana sri vel 09, 2011 12:05 pm

ima neko preporuku za ligh show na podrucju Splita?
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la lunna dana pon ruj 05, 2011 9:51 am

mi smo uzeli Rent Event iz Zadra :thumbsup:
momci su :10od10: :10od10: :10od10:
poslusali su nase zelje i bilo je preprepredivno :dani:
onako decentno,a efektno :thumbsup:

svakako ih preporucam :D
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana uto ruj 27, 2011 7:12 am

Mene ovo isto jako zanima, poslala sam upit i jako me zanima njihova ponuda! Nadam se da to nisu vrtoglave cijene :budala: !!!!!!
slika
Atea2012

PostPostao/la lunna dana uto ruj 27, 2011 9:20 am

Atea2012 je napisao/la:Mene ovo isto jako zanima, poslala sam upit i jako me zanima njihova ponuda! Nadam se da to nisu vrtoglave cijene :budala: !!!!!!

u Splitu su cca 5000kn,sve ovisi koliko je sala velika i sta ti sve zelis :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana uto ruj 27, 2011 10:36 am

lunna je napisao/la:
Atea2012 je napisao/la:Mene ovo isto jako zanima, poslala sam upit i jako me zanima njihova ponuda! Nadam se da to nisu vrtoglave cijene :budala: !!!!!!

u Splitu su cca 5000kn,sve ovisi koliko je sala velika i sta ti sve zelis :mig:

Hvala Lunna....sad sam skroz u banani!!!!!
. :misli: ipak mi je malo preskupo... :neznamkakoti: Vidit ću sa dragim ...možda on ima koju bolju ideju!!
slika
Atea2012

PostPostao/la zaručnica dana čet lis 06, 2011 12:01 pm

cure, kako se kreću cijene za rasvjetu? ja bi voljela imati bojanje prostora i nikakve druge kombinacije.znači samo nježna rasvjeta koja se diskretno mijenja u nježnim tonovima.bez lasera itd... za dvoranu od cca 100-ak ljudi. ako je imao netko nešto slično tome? :svakacast: pitala sam na sajmu vjenčanja ali su dosta općeniti sa cijenama...
zaručnica

PostPostao/la lunna dana čet lis 06, 2011 12:10 pm

zaručnica je napisao/la:cure, kako se kreću cijene za rasvjetu? ja bi voljela imati bojanje prostora i nikakve druge kombinacije.znači samo nježna rasvjeta koja se diskretno mijenja u nježnim tonovima.bez lasera itd... za dvoranu od cca 100-ak ljudi. ako je imao netko nešto slično tome? :svakacast: pitala sam na sajmu vjenčanja ali su dosta općeniti sa cijenama...

mislim da je to cca 3000kn..moras svima na mail poslati upite i pitat tocno,ono reci sto zelis koja je sala,poslat link ili sliku sale i koliko broj ljudi :thumbsup:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la Atea2012 dana ned lis 23, 2011 11:17 am

Cure samo da vam javim da sam našla rasvjetu i to jako povoljnu :ludilo: ( za razliku od drugih, koji koštaju najmanje 4000-5000 kn), ovima je cijena oko 2000 kn za moj paket! Uglavnom zovu se SemperFi iz Splita! :D
slika
Atea2012

PostPostao/la Stivally dana sri vel 15, 2012 4:29 pm

Curke treba mi pomoć imam svadbu 27.10.2012 trebala bi rasvjetu za salu....Svadba je u sali laguna imat ču jako puno ljudi a budžet je jako mali......pliz pomoć :loveflag:
Stivally

PostPostao/la jaju dana pon vel 20, 2012 4:14 pm

mi bi samo bojanje podija i stola mladenaca, bez dima, lasera, balončića i ostaloga, šta mislite koliko bi nas to izišlo?
slika
jaju

PostPostao/la lunna dana pon vel 20, 2012 7:00 pm

jaju je napisao/la:mi bi samo bojanje podija i stola mladenaca, bez dima, lasera, balončića i ostaloga, šta mislite koliko bi nas to izišlo?

ovisi o tome tko bi vam to radio i velicini podija i stola mladenaca...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la jaju dana sri vel 22, 2012 11:19 am

a gledala sam ove paudio ili lumilus, dvorana je nižeg stropa, stol za mladence pravokutni dugi za 6 osoba, širina podija malo šira od toga, taman da sa strana se može normalno izlazit, još po metar sa svake strane od toga šire otprilike, dužina možda 2 puta toliko, neznam nisam baš detaljno toliko gledala. i?
slika
jaju

PostPostao/la jaju dana pon vel 27, 2012 1:07 pm

da se nadovežem na svoje postove pošto sam slala mailove nekim tvrtkama za rasvjetu pa se nadam da će curama biti od pomoći konkretniji i novi podaci! valjda smijem to napisati.
u ponudi su me samo pitali dvoranu, datum i imam li više ili niže stropove. moji podaci se odnose samo na bojanje podija i stola mladenaca, taj dio samo bez bojanja dvorane. s tima da nikoga od dotičnih tvrtki nisam vidila na djelu tako da nemogu komentirati o kvaliteti nekoga od njih, to neka vam daju savjete cure s iskustvom, naravno oni vam pokušavaju ugurati u ponudu svega i svačega ali opet na vama je šta želite da i odabereta, ovako:
liteme- oni mi nisu htjeli poslati ponudu preko comp.-a već žele da dođem do njih na dogovor, tako da tu nemogu ništa napisat
smash light- 335okuna
lumilas- 3900kuna
paudio-27ookuna
nadam se da sam vam pomogla barem malo da vidite cjenovni rang, naravno sve cijene su bez pdv-a pa da i to znate. sretno
slika
jaju

PostPostao/la svibanj dana sri vel 29, 2012 8:49 am

Jel znate možda da li se može obojiti samo plafon dvorane ne cijena dvorana da ljudi ne budu u boji? kako bi to izgledalo?
svibanj

PostPostao/la jaju dana čet ožu 01, 2012 5:49 pm

vjerojatno može jer svi ti reflektori imaju pomične glave pa vjerojatno nije problem usmjeriti ih samo prema stropu.
slika
jaju

PostPostao/la BridezillaKA dana sub svi 26, 2012 9:02 am

Za sve one koji su zainteresirani za jeftiniju, a ne i lošiju varijantu, bila sam na svadbi na kojoj je radio Euroton iz Karlovca i bilo je jako lijepo, ma prekrasno, vjerujem da bi izašli i na teren (sigurno bi ima trebali platiti putne troškove ako je nešto dalje), a navodno je bojanje sale oko 1500kn, pa na dalje. Imaju stranicu i fejs-stranicu. Ne košta vas pitati. Ja ih nisam uzela jer sam tada već imala dogovorenu rasvjetu i nisam imala pojma da postoje (novi su) i očito loš marketing na početku, sada ih svi znaju, barem u Karlovcu.

Nadalje, na sajmu sam razgovarala sa ProLightom, koji su mi rekli da će me kontaktirati idući tjedan da dogovorimo sastanak, zvali su me nakon 3tjedna i to dok sam vozila pa mi je žena rekla da će me nazvati za pola sata i nazvala je za 2tjedna!!!!!
Nakon toga sam rekla da sam već našla rasvjetu i lijepo joj se zahvalila... Od mene imaju veliki :thumbsdown: a znam da jako skupi i na glasu kao vrh....

MiLighting rade krasno i imaju paket za bojanje zidova, balončići, niski dim i još nešto od 3500, nekakav full paket je bio mislim da 5400. ALI dok sam se ja smislila što bi i kako bi, oni su bili već rezervirani za moj datum.

Smash mi je bio malo preskup, a iz Lumilasa mi nisu htjeli davati ikakve informacije bez detaljnih slika sale, a ja sam sito htjela maknuti sa dnevnog reda u najkraćem mogućem roku.

Tako da..... jedini s kime sa sastanak dogovorila je bio Svjetlosni bombon, kao prvo komunikacija je na nivou, nisam vidjela ni jednu njihovu svadbu uživo, ali znam čije su radili i da si ti ljudi nebi dopustili angažirati nekoga tko nije u najmanju ruku profesionalan, cijena mi se svidjela, 3500 osnovni paket. Objašnjavao mi je sve dok nisam shvatila, pokazivao 101 različitu mogućnost, rekao da će uzeti i extra opreme ako nebi bilo dovoljno ili ako bi ja htjela nešto promijeniti.... Eto, dalje ćemo vidjeti, dojmove javim poslije svadbe :D
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la zaručnica dana sub svi 26, 2012 3:43 pm

i mi uzeli svjetlosni bombon! cijenom su nam bili ok, komunikacija odlična .kako je svadba uskoro,dojmove prenosim iz prve ruke čim prođe.
zaručnica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.