Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lightshow na svadbi

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Lightshow na svadbi

PostPostao/la theonly dana čet lis 09, 2008 11:42 am

Ja razmisljam da nekakav light show organiziram za svadbu.. Receno mi je od jedne udavace da je za salu koju sam kaparila potrebno cca. 9000kn (tako su njoj naplatili u jednoj poznatoj firmi, a i ostale ponude su bile u tom okviru) da se napravi light show, a to mi je muuucho..
Ima li neko iskustva, koliko je kostalo i jel uopce isplativo :ne zna: je li efekt koji dobivas vrijedan tih novaca?

I naravno, stavite slikice da vidimo kakav se efekt i za koje novce dobiva..

slusam :D
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

Marketing:

Re: Lightshow na svadbi

PostPostao/la Principessa dana čet lis 09, 2008 12:27 pm

...i mene to jako zanima...naime, rekli su nam fotografi da je sala u kojoj smo kaparili puno ljepša kada ima barem malo drugačijeg osvjetljenja pa me zanimaju vaša iskustva
slika
slika
Principessa

PostPostao/la Branči dana čet lis 09, 2008 2:43 pm

Koliko sam ja čula, postoje ti paketi od 1400 kn nadalje (treba pripaziti jer većina cijena koje daju su bez pdv-a!), i to bude samo ono reflektorsko osvjetljenje za ulazak ili slično, srednji paketi od cca 4-6 tisuća kuna imaju kombinaciju reflektora i zraka i recimo imena mladenaca da šaraju zidom iz reflektora. Ima čak nekih kombinacija sa laserom, pa ko da ste na tehno partiju. :D

Gledala sam tu prezentaciju boja i reflektora i meni osobno se to ne sviđa, užasno me bolilo za oči dok sam bila u tom obojanom prostoru, ali ona ispisana imena mladenaca ili bijeli reflektor koji vas prati dok plešete, to mi je baš fora. Ili neka diskretna svjetla samo po zidovima, to isto izgleda ok, fino daje atmosferu, a nije pretjerano da svi gosti izgledaju ko zombiji :loveflag:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Katriona dana čet lis 09, 2008 6:26 pm

evo mi ćemo baš imati paket na vjenčanju koji će uključivati i light show, ali mislim da će to biti onako osnovni light show, kao što je Branči napisala...ne znam ti još točno jer idemo na sastanak s njima idući tjedan, ali napišem ti kad budem točno znala...što se tiče cijene, nama je to uračunato i sa uslugama dj-a, karaokama i svime time, a sve zajedno nam i nije previše, budući da smo ih uzeli, jel... :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana pon lis 13, 2008 12:37 pm

e super Katriona, javi onda dok bus imala detalje..kod koga ste dogovorili i tak..
Ja isto nebi nist pretjerano, pa isto tak nebi placala za to vise od 2000kn
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Katriona dana uto lis 14, 2008 6:54 pm

eh, nisam sigurna bi li oni došli samo odraditi light show na svadbu bez ostaloga, ali definitivno ću pitati pa kad saznam javim, to je baš u procesu rješavanja... :D
9. 5. 2009.
slikaslika
Katriona
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la theonly dana pon sij 12, 2009 3:21 pm

hej Katrionice, ima li kakvih novosti u vezi light showa? jako me zanima taj pakte koji si uzela, kolika je cijena?
ja budem sad na sajmu pogledala konkretnije kaj nude smashovci i ostali..
isto ne zelim da mi je sala citavo vrijeme obojena u jarkim tonovima, da bude ko u nekom diskacu i da se ljudi ne raspoznaju, neg nesto decentnije..
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana uto sij 13, 2009 9:19 am

cure, koje ste se vec udale, ni jedna nije imala light show?
ja cujem da su od ovih poznatijih smshovci najpovoljniji, al opet nemam pojma kolike su to cifre :ne zna:
nadam se da bum na sajmu nest vise saznala, eventualno kakav popust pribavila :raspa:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana sri sij 14, 2009 11:28 am

ja se ocito jedina zanimam za ovu temu :rofl: pa cu onda i sama sebi odgovoriti :raspa:
Necu od nikog unajmit opremu, eto tata mi jucer napravio mali show u kuhinji (on je muzicar, pa ima taj equipement), ima 4 super reflektora- s LED diodama-kaj je vrhunski, mijenja 4-5 boja, snop je taman dovoljan za podij, da nas malo poprati na prvom plesu, il dok bum ja pjevala (ak budem) i to je dovoljno efekata.. ne pada mi na pamet dati nekoliko tisucica za to :raspa:
Cist mi se svidjela prezentacija, i mislim da bi on to mogao iznajmljivati po svadbama, pa ak neko treba :ne zna:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tangerina dana sri sij 14, 2009 11:32 am

ja bi ti odgovorila, ali neznam! :rofl: no, dovoljno si pametna, pa si (jadničak moj) sama to rješila! Vjerujem da će bit super!!!! :cheer:
misliš da će ljudi više gledat light nego tebe slušat kako pjevaš??? :rofl: :rofl: :rofl:
tangerina

PostPostao/la niriana dana pet sij 16, 2009 10:57 am

što se tiče light showa, čula sam od nekoliko fotografa da slike zbog njega budu malo mutnije, kao u magli, mi ćemo možda isto uzeti light show, ali samo na podiju, da ljudima ne smeta dok jedu i piju :ne zna: mi imamo tu u blizini dečka koji se time bavi, ne znam koja firma, ne mogu se sjetiti i po onome što nam je on rekao to nas i ne bi puno koštalo
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pet sij 16, 2009 2:31 pm

tak budemo i mi, samo na podiju :thumbsup:
iako romanticno zgleda da je recimo neko plavkasto svjetlo i samo svijecice, al tak ne mozes jest juhu.. a i ne treba biti ko u discu :raspa:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la niriana dana sub sij 17, 2009 3:09 pm

theonlyfuse je napisao/la:tak budemo i mi, samo na podiju :thumbsup:
iako romanticno zgleda da je recimo neko plavkasto svjetlo i samo svijecice, al tak ne mozes jest juhu.. a i ne treba biti ko u discu :raspa:

Slažem se :thumbsup:
slika
niriana
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Plavuša_90 dana uto tra 28, 2009 4:21 pm

hm... a koje firme to rade? i koliko to sve košta? meni ljepo izgleda osvjetljene u recimo roskastoj boji ,vidjela sam po slikama... i ono kad se ugase sva svijetla pa samo jedno prati mladence na prvom plesu ... to mi je posebno slatko :cerek:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Branči dana uto tra 28, 2009 4:53 pm

Plavuša_90 je napisao/la:hm... a koje firme to rade? i koliko to sve košta? meni ljepo izgleda osvjetljene u recimo roskastoj boji ,vidjela sam po slikama... i ono kad se ugase sva svijetla pa samo jedno prati mladence na prvom plesu ... to mi je posebno slatko :cerek:

Cijene rasvjete su ti mislim od 1600 kn (najmanji paket) na dalje.
Imaš tu cijeli popis, sve gdje im u opisu piše rasvjeta: http://www.vjencanjesnova.com/imenik_dekoracije.html
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la Cosmo007 dana čet svi 07, 2009 1:40 pm

svidjelo mi se ono što sam vidjela na slikama nekih mladenaca (na netu) i ok to izgleda kad fotke stave firme koje se bave tim osvjetljenjem, no ima li tko da iz prve ruke zna kako to izgleda?
Naravno, ja bih nešto decentno, da uljepša prostor i stvori toplu, intimnu atmosferu a ne blještava svjetla kao u discu. Neki bendovi (u reklamama im tako piše) imaju svoju "rasvjetnu opremu"... e sad, na što se to odnosi... ako tko ima kakva saznanja... help. :kiss: (konkretno, mislim da bend spice girls ima svoju rasvjetu....)
:kiss:
What a Wonderful World (http://www.vjencanja-a-z.bloger.hr)
slika
Cosmo007

PostPostao/la aurora dana pet srp 03, 2009 11:52 am

Curkice...ovako..lightshow je i meni zapeo za oko pa smo malo švrljali po ponudama...ima nekoliko dobrih tvrtki; prolight, smash, sk-produkcija, lite me... i ne znam za jeftiniji paket od 4 000 kn...
Konkretno za Mimaru sam dobila od Prolighta za cca 12 000 n ( sve opcije uključene), ali ne možeš ispod 5000 kn odabrati paket jer onda nema smisla..

Smash - 11 000 kn i ista stvar..jako ljubazni

SK - Produkcija i Lite me - cca 4000 kn , ali ćemo se naći i vidjeti želje i mogućnosti, ali od 4 000 pa nadalje...

Mene se smash najviše dojmio...ali treba sve pogledati jer 11 000 kn ne dam...
aurora

PostPostao/la over_the_top dana uto srp 07, 2009 9:27 pm

Aurora...meni je ponuda Smasha oko 9 k bez pdv i jako su me se dojmili tak da mislim da ću ih uzeti za rasvjetu.
[url=http://www.TickerFactory.com/]slika
over_the_top

PostPostao/la aurora dana sri srp 08, 2009 7:49 am

Mene su oni isto oduševili....
S tim da mi Lite me i SK produkcija navodno imaju full posla pa tako i manju cijenu, a isto su dobri...ovaj Liteme radi često za Marincel....
Pogledaj malo po stranicama..SK produkcija će ti dati 25% na 4000 kn ako sad kapariš za 2010. primamljivo....

Ali i ja priznajem da me Smash bacio s nogu... :rofl:
aurora

PostPostao/la over_the_top dana sri srp 08, 2009 8:28 am

Jedino za kaj sam se interesirala su bili Prolight i Smash. Prolight je bezobazno skup dok me dečko iz smasha oduševio, ne samo ponudom već i nastupom. :lovestruck:
over_the_top

PostPostao/la aurora dana sri srp 08, 2009 11:28 am

Slažem se...full je simpa i normalan i na ništa ne nagovara....

što si uzela u cijenu od 9? bojanje podija,cijele mimare ili jednog dijela, dim,balončiće...??
aurora

PostPostao/la over_the_top dana sri srp 08, 2009 12:21 pm

Bojanje cijele Mimare, light show i balončići su uračunati u tu cijenu. Samo mislim da ću od balončića odustati zbog mogućih fleka, a za light show nisam ziher kak bi to zgledalo. :ne zna: Moram si još malo progruntati u vezi light show-a. Kaj ti misliš uzeti??
over_the_top

PostPostao/la aurora dana sri srp 08, 2009 2:22 pm

Ma mi još nisamo sigurni, ali dvoumimo se između bojenja cijelog prostora ili kombinacije samo donjeg ili samo gornjeg dijela Mimare, i podija...htjeli bi ono srce s našim imenima ili inicijalima, i dragi bi niski dim, a ja bi balončiće...e sad,...znaš da su mi fora i oni specijalni efekti ( ono kad vrti razne oblike po sali), ali ne bi light show, nekako mi je to kao u disku, pa smo rekli ne...ali treba sjesti s njim ada pokažu sve kombinacije pa je onda najbolje odlučiti....
aurora

PostPostao/la over_the_top dana sri srp 08, 2009 2:34 pm

I to kaj kažeš. Neka pokažu sve kaj znaju pa ćemo vidjeti dal je to dovoljno dobro. :D
over_the_top

PostPostao/la Satine dana čet kol 20, 2009 12:35 pm

Evo cure, ja dogovorila lightshow :cheer: evo link, ima par slikica i video http://www.njuskalo.hr/ostale-usluge/rasvjeta-vjencanja-sve-vrste-proslava-oglas-561092 Bila sam jučer na dogovoru s čovjekom i mislim da će biti super, efekti se mogu smanjiti odn. u svakom trenu ja mogu njemu reći da isključi ovo ili pusti samo ono... ako budete gledali video ja preporučam da kliknete na sredinu ovoga videa prije nego stisnete play, onda vam se preusmjeri na youtube pa možete raširiti na cijeli ekran jer se tako bolje vide i detalji i sve :cheer: i btw. obratite pažnju na mladenačku tortu, meni je san snova :dani: :dani: :dani: :dani: :dani:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

Sljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.