Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Lightshow na svadbi

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Lightshow na svadbi

PostPostao/la BridezillaKA dana sub svi 26, 2012 4:06 pm

zaručnica je napisao/la:i mi uzeli svjetlosni bombon! cijenom su nam bili ok, komunikacija odlična .kako je svadba uskoro,dojmove prenosim iz prve ruke čim prođe.

OUUU YEAAAAH!! :D
Bila bih zahvalna kada bi to podijelila s nama (samnom :D )
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

PostPostao/la jaju dana sri ruj 19, 2012 10:21 pm

paudio- nije baš da se jako razumim u lightshow ali po meni je sve bilo super, dali smo krešimiru otvorene ruke da on osmisli uz dvoranu i bend ono što najbolje paše i to je bilo to, dodatno nam je poklonio balončiće, a cijena koju smo platili bila je definitivno najniža od svih poslanih ponuda za ono što smo tražili!
slika
jaju

PostPostao/la ahm dana ned ruj 30, 2012 9:12 am

Pozdrav, da li je netko na svadbi angažirao firmu Semper Fi iz St. za rasvjetu?????
Tnx! :loveflag:
01.12.2012. - ljubav
ahm

PostPostao/la lunna dana ned ruj 30, 2012 11:07 am

ahm je napisao/la:Pozdrav, da li je netko na svadbi angažirao firmu Semper Fi iz St. za rasvjetu?????

ja sam bila uzela zdrane Rent Event i momci se :svakacast: :10od10: za split znam da je i Rabbit dobar,a za Semper Fi nisam nista cula-ni dobro ni lose :ne zna:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ahm dana pon lis 01, 2012 9:48 pm

lunna je napisao/la:
ahm je napisao/la:Pozdrav, da li je netko na svadbi angažirao firmu Semper Fi iz St. za rasvjetu?????

ja sam bila uzela zdrane Rent Event i momci se :svakacast: :10od10: za split znam da je i Rabbit dobar,a za Semper Fi nisam nista cula-ni dobro ni lose :ne zna:

Hhm??
Možeš mi rec koja ti je cijena bila? :bok:
01.12.2012. - ljubav
ahm

PostPostao/la lunna dana pon lis 01, 2012 10:39 pm

ahm je napisao/la:
lunna je napisao/la:

Hhm??
Možeš mi rec koja ti je cijena bila? :bok:

mislim 5000kn,al nama je sala bila velika i tila sam bojanje cile sale..posalji njima upit na mail :thumbsup: ja sam imala dvi njihove ponude,jeftiniju i skuplju varijantu :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la ahm dana uto lis 02, 2012 3:36 pm

:ha: 5.000,00 kn?
Meni je Sempfre Fi poslao ponudu za 2.- 2.500,00 kn, bojanje sale, dim, balončići, logo naša imena na zidu... mislim da je to ok!!!! :lovestruck:
01.12.2012. - ljubav
ahm

PostPostao/la lunna dana uto lis 02, 2012 7:39 pm

ahm je napisao/la::ha: 5.000,00 kn?
Meni je Sempfre Fi poslao ponudu za 2.- 2.500,00 kn, bojanje sale, dim, balončići, logo naša imena na zidu... mislim da je to ok!!!! :lovestruck:

kazem-ovisi kolika je sala i koliko ljudi..moja sala je bila velicine za 400ljudi...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la jaju dana uto ožu 19, 2013 12:11 pm

http://www.kupime.hr/ponuda/unajmite-de ... dium=email

odavno nisam bila na forumu, ali sam ugledala ovaj link na kupime.hr za rasvjetu na vjenčanju pa sam se sjetila vas još uvijek djevojaka :-) koje su u potrazi za tim. mislim da je ponuda baš super, pa ako koga zanima da zna. meni je lightshow tako super podigao fotografije s vjenčanja da ga stvarno preporučam svima da uzmu, s tim sve nekako izgleda veselije i ispunjenije. :10od10: :cheer:
slika
jaju

PostPostao/la ivana0205 dana čet kol 15, 2013 7:39 pm

http://vjencanja.promologistika.hr/index.html

Decki su predobri!!!!! Nama su radili light i toliko su truda ulozili da sam bila odusevljena! Jako dobro su organizirani i stvarno se jako trude!!! :cagam: :cagam:
ivana0205

PostPostao/la lilica dana uto ruj 17, 2013 2:59 pm

jooj ja sam tek sad (manje od 2 mj do svadbe) skuzila da zelim dim i baloncice na prvom plesu. jel znate koliko bi me to doslo, ali samo to jer nemamo love a i imamo rasvjetu u sali. i di je najbolje da se javim? istrazila bi ja to sama ali nemam vremena kad sam se tako kasno sjetila :neznamkakoti:
slika

slika
lilica
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la TeaB dana sri lis 23, 2013 12:16 am

lilica je napisao/la:jooj ja sam tek sad (manje od 2 mj do svadbe) skuzila da zelim dim i baloncice na prvom plesu. jel znate koliko bi me to doslo, ali samo to jer nemamo love a i imamo rasvjetu u sali. i di je najbolje da se javim? istrazila bi ja to sama ali nemam vremena kad sam se tako kasno sjetila :neznamkakoti:

Ja sam imala na vjenčanju niski dim, balončiće i ispis imena mladenaca u srcu. To me ispalo 2000 kn, s tim da ako misliš na običnu dim mašinu, ona ti je dosta jeftinija, ali ti slike od prvog plesa budu u magli, jer se taj dim diže u zrak. Ja sam se odlučila za niski dim i slike od prvog plesa su stvarno ispale prekrasne, a uzela sam ** obrisana reklama. Nadam se da sam ti pomogla.
Zadnja izmjena: blab; sri lis 23, 2013 2:50 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklamiranje
TeaB

Marketing:

Prethodna

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.