Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

dekorateri i cvjećarnice karlovac

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

dekorateri i cvjećarnice karlovac

PostPostao/la Likrija dana sub lip 21, 2008 8:17 pm

Molila bih nekoga tko zna gore navedene u Karlovcu, a da nisu preubitačni u cijeni i posao naprave dobro.
Hvala najljepše. :buket:
Likrija

Marketing:

Re: dekorateri i cvjećarnice karlovac

PostPostao/la Debeljucka dana pon lip 30, 2008 7:36 am

draga.. vec sam ti napisala da ja znam samo cvjecarnu MIMOZA..... pocetak gaze, preko puta stare poste... cure super rade, meni su fantazija odradile.... a i povoljne su......
slika
Debeljucka
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la mary dana pon lip 30, 2008 7:37 am

ej, Likrija, svadba će vam biti negdje u Karlovcu ili?
16.08.2008. Uplovila u bračnu luku..
23.07.2011. Stigla princezica...
03.04.2013. Stigla druga princezica...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Likrija dana čet srp 03, 2008 6:06 pm

Evo me napokon...ništa ne stižem...

Istina, otišla sam na korzo u onu cvjećarnu pokraj zlatarne i sve dogovorila. Sve super. Žena je bila jaaaako strpljiva i sve pohvatala. Vjenčanje je u Sv. Trojstvu, svadba u hotelu Duga Resa. Nisam tamo bila od maturalne večere ali sad sam se oduševila kak je lijepo uređeno....

lp!
Likrija

PostPostao/la mary dana pon srp 07, 2008 12:12 pm

super Likrija da si i to sredila..
inače, ja sam iz duge rese.. :D
al nećemo začetavati..
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Likrija dana pet srp 11, 2008 3:48 pm

...znam,skužila sam....
Likrija

PostPostao/la inri00 dana sri lis 06, 2010 6:57 pm

Jel zna netko cijene cvječarke iz Kauflanda
inri00

PostPostao/la mary dana čet lis 07, 2010 11:08 am

Ja bome ne znam...pa pitaj kad budeš u Kauflandu usput...
mary
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la tošiba dana ned vel 27, 2011 7:27 pm

Pozdrav. Ima li netko iskustva sa cvjećarom Flores sa tržnice u Karlovcu?
tošiba

PostPostao/la BSO dana pon ožu 14, 2011 11:20 pm

tošiba radili su cvijeće mojim kumama. Jedna se udavala u 2 mj, a jedna krajem 5 i cvijeće je bilo mrak. Totalno drugačiji stil za svaku, prilagođeno njihovim željama. Cijena nije bila pretjerana! Ne znam ju točno! :cheer:
BSO

PostPostao/la BridezillaKA dana sub svi 26, 2012 9:26 am

Da i ja prenesem svoje dojmove...
Želim vam reći, da ako imate imalo slobodnog vremena, obiđite sve cvjećarne, atelje, radnje, obrte ili štoveć. Skupit ćete puno iskustva, ideja, pazite da vam ne podvale nešto što ne valja ili da vas u izračunu prevare, tražite pojedinačne iznose za svaku stavku i tu ćete najbolje vidjeti u usporedbi s drugima koji tošak je nepotreban. Ako želite puno, kao što to ja želim, pripremite se na velike iznose!!!! I nosite svoje slike, crteže, popis, pozivnice, neki matrijal ili trakicu s bojom koju želite i sve što vam padne na pamet. Pošto sama radim pozivnice, zahvalnice i revere bila sam na Žitnjaku i znam kako se kreću cijene matrijala, također mama mi nerijetko šiva, tako da znam i cijene tkanina, prijateljica mi se nekada bavila cvijećem tako da znam i cijene cvijeća bez da sam otišla na tržnicu na Žitnjaku, što opet možete ako idete u Dobar Partner i slične, tek toliko da budete informirani kada vam cvjećarka želi prodati hortenziju za 100kn, vi joj se nasmijte i pitajte kakva je to marža :D a spomenimo i da radim u trgovini, tako da me teško prevariti. Vodite sa sobom nekog starijeg i iskusnijeg.

Prvo mjesto na koje sam otišla je cvjećarna na Dubovcu kod groblja.... ajd malo morbidno, al eto :lol: išla sam tamo na preporuku i žena radi stvarno super i jako je jeftina, ALI nekako sam dobila dojam da bi s njom bile najsretnije mladenke koje traže nešto skromnije, naime, ako želite nešto modernije, super ideje, nešto in, baš tu to i nećete naći. Cijeće će vam složiti baš onako kako želite, ali recimo, nema navlaka za crkvu, izbora vaza, svjećnjaka i slično.

Drugo. Cvjećarna Tratinčica na Dubovcu. Žena je super angažirana, ima krasnih ideja, vaza, hmmm... onako manjeg izbora, što se jako primijeti kada vam pokušava prodati ideju da je super da su vaze različitih oblika (meni nije), cijena za ono što sam ja htjela je bila do 6000. (a ja tražim stvarno puno toga... PUUUNOOOO :D )
Zadnja izmjena: BridezillaKA; sub svi 26, 2012 9:39 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la BridezillaKA dana sub svi 26, 2012 9:29 am

Treće. Flores na tržnici. Jedna od mojih favorita, ali previše novaca. 7500kn. Ima svega lanterni, svijećnjaka, vazi, tkanina, ali najviše IDEJA... TALENTA!!! Ajme kako oni rade krasno... Sa njima nećete požaliti i to sigurno! Ali što mi se nije svidjelo je bilo to da u fazi dogovora kada smo došle do ovog iznosa koji meni ne paše, ona je počela, a ovo si onda radite sami, pa si ovo možete sami, pa za te novce ne želim ja još raditi extra posao za SVOJU svadbu. I rekla je da se oko iznosa možemo dalje dogovarati kada ju odaberem :thumbsdown: Tkaninu skupo naplaćuje najam, pa tako i lanterne koje sam ja evo platila 50kn/kom ona meni tamo sa dušicom daje za 80kn, svijeće su preskupe(kod nje, u dobrom partneru su bagatela)... a bome i cvijeće. Ali eto, ovdje kvalitetu plaćate skuplje.

Četvrto. :cerek: Latica. Duga Resa. :cerek: Također favorit. Bilo je ili ona ili žena koju sam rezervirala. Radi sve što god vam srce poželi, radi samo i isključivo jednu svadbu, jer ste joj vi važni, tj.da budete sretni sa konačnim proizvodom. Cijena je, ma jednostavno taj dio će vas osvojiti totalno, ima vaza raznih oblika i dovoljan broj, nema nekih sitnica kao lanterne, niski svijećnjak. Za 5000kn ćete dobiti puno cvijeća i jako lijepo napravljenog cvijeća. Sa ovim izborom ćete biti sretne, a nećete ni bankrotirati, ali opet ako želite neke extra stvari, koje sam ja htjela, onda to nije izbor za vas. :cerek:
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la BridezillaKA dana sub lip 16, 2012 8:02 am

Pošto nisam stigla ranije da vam opišem još jedno iskustvo sa dekoraterkom.
Radi se o Intui-cvjetni art. Kao prvo žena je vrlo zanimljiva i čim počne razgovor shvatite da je to neka druga priča. Ona krene od upoznavanja, traži sliku vjenčanice, uzorke itd. Ali evo, prvi sastanak je trajao skoro 3 sata i mislila sam na nakon toliko priče i s moje i njezine strane na idućem sastanku sve to samo definiramo i dogovaramo se oko cijene, jer je ona rekla da si to treba složiti, iskalkulirati i bla bla....(a reko imam ja vremena). Idući sastanak (za kakvih tjedan dana jer ona ne stigne) trajao je 2 i pol sata; ispada da si ona to nije ništa zapisala, da ja njoj ništa nisam rekla i svašta nešto, nezna koliko mi revera treba, kakvih, da imam dve klencerice (WTF??? s moje strane, ali evo možda se nismo dobro skužile, a na njoj se vidi stvarno da ima milijon ideja i to super ideja, pa ajde ajmo još jednom), onda treći sastanak (opet tjedan do dva kasnije )idemo mi do sale; i opet je to trajalo; pa ćemo tamo sve definirati i vidjeti što, kako i koliko; ponude još uvijek nema. :ne zna: Ajde, tu smo vidjeli kako bi složili stolove, koliko čega, ona je sve zapisala i ajd doć će ponuda. Kasnije sam joj mailom poslala popis cvijeća koji dolazi u obzir i dodala neke svoje želje kao lanterne, poslala sliku buketa, haljine i sl. Zove ona mene za tjedan dana da ugovori sastanak da mi izloži ponudu (a ja popi.... od spomena još jednog sastanka i rekla joj da bi mi to mogla poslati mailom pa nakon što vidim možemo se naći da utvrdimo neke izmjene i sl. i ok) ponuda stigla za dva dana i sve ispisano, nigdje pojedinačne cijene, već samo konačna cifra od 11.000,00kn :shock1: :shock1: :shock1: zvala sam ju nakon par dana kad sam se smirila, jedva od nje došla do riječi, kad sam joj rekla da mi to ne odgovara, počela je pričat i nikako ju zaustaviti, možemo mi staviti jeftinije cvijeće, smanjiti bla bla.... i kad sam napokon došla do riječi rekla sam joj da sam ja ta takvu ponudu dobivala i duplo manje iznose tako da ću se odlučiti za nekog drugog.
Uglavnom puno super ideja, vrlo je kreativna (iako vidim većinu ideja, koje isfurava kao svoje, na američkim stranicama postoje već godinama), nema svoj prostor, niti nosi album sa svojim radovima (ono ima na fejsu i ta spika) previše priče, ne dobro organizirana, previše novaca za ideje koje ni nisu originalne. Ovo sve je blaga verzija onoga što imam za reći, ali prošlo je od toga dovoljno vremena, našla sam svoju cvjećarku-dekoraterku snova tako da nisam više toliko bijesna :D
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la BridezillaKA dana sub lip 16, 2012 8:14 am

Koliko sam dobro shvatila, Intui je nekada bio u Kauflandu, zatim su žene koje su radile s vlasnicom otišle i počele raditi pod imenom Mariposa (nemojte samnom na lomaču ako nije tako); I zatim su se i te dvije žene razišle, pa imamo Intui (koji nije u Kauflandu), Mariposa i Sposa art. Mariposa ima svoj prostor Luščiću, gdje je nekada bila mesnica Marija, iskreno nisam tamo išla jer svi pričaju da su im ideje na istu foru, nisam čula od nikoga da ih je angažirao, niti imala prilike vidjeti slike, a kako je to bilo nakon Intui iskustva jednostvano nisam imala volje, a isti dan kada sam Intui nazvala da joj kažem kako ne želim prihvatit taj iznos niti smanjivati ono što želim nazvala sam ženu koja mi se svidjela kada sam došla poslikati svoju salu i slučajno vidjela kako ju je ona dekorirala (mama i ja smo se zaljubile), ali rekla je da ima na taj dan manju svadbu na što sam bila vrlo skeptična. (kasnije sam shvatila da uglavnom svi rade dvije ili tri svadbe i da to nije nikakav problem)
slika

slika
BridezillaKA

Marketing:

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.