Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Cvijeće u čašama - aranžmani za stolove

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Cvijeće u čašama - aranžmani za stolove

PostPostao/la Lia dana pon stu 02, 2009 8:05 pm

slikaslikaslika
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la Lia dana pon stu 02, 2009 8:08 pm

Slikice koje slijede spadaju pod moje omiljene ideje za dekoraciju stolova.
slikaslikaslika
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana pon stu 02, 2009 8:14 pm

I ove...
slikaslikaslikaslika
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mana dana pon stu 02, 2009 9:51 pm

prekrasno mi je ovo sa bijelom ružom. najviše mi se sviđaju martini čaše, ali to svi imaju pa bih htjela nešto drugačije..
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana čet stu 05, 2009 12:35 am

mana ti stavi ružu neke druge boje ili orhideju,sve se može
manuela
spalato091

PostPostao/la Mana dana čet stu 05, 2009 5:24 pm

spalato091 je napisao/la:mana ti stavi ružu neke druge boje ili orhideju,sve se može

pa mogla bih, ne ova slika iznad sa bijelom ružom, to mi je stvarno prekrasno, inače sam ljubitelj ruža. čase su već nekako isfurane kod nas pa bih htjela nešto za promjenu. samo ne znam kako će se to isticati u prepunoj sali, sa tolikim stolovima :huh: sva sreća pa imam vremena da se još 500 puta predomislim :D
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana čet stu 05, 2009 11:39 pm

mana,ovisi u kojem periodu godine je tvoje vjenčanje.ako voliš ruže,njih zaista ima u različitim oblicima,dimenzijama,bojama i tu stvarno imaš prostora za nevjerojatno dekorativne i ne preskupe kombinacije(ako ti je to cilj).čaše su klasika,njih zaista uzima većina,ali zato razmisli o akvarij-vazama,tanjurima od debelog bojanog stakla,vazama posebnih dimenzija(ili čak boja),eventualno keramičkim posudama u željenoj boji,tzv.staklenim posudama na kat itd,stvarno izbora imaš,posebice kod okruglih stolova.možda se odlučiš i na neku novu varijantu tipa svjećnjaka sa gel svijećama ukrašenog nečim što voliš(školjkice,perle,til itd)samo mašt na volju! :cagam:
manuela
spalato091

PostPostao/la Mana dana pet stu 06, 2009 4:09 pm

spalato, kod nas nema okruglih stolova. to je prava slavonska velika svadba. iako ja ne bih tako, ali dragi ne može smanjiti broj tako da nam puno ljudi ne gine :ne zna: uglavnom to su ti redovi stolova, zbog toga mislim da bi se ovo moglo malo izgubiti, da neće doći do izražaja.
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana pet stu 06, 2009 5:17 pm

slavonske svadbe su zakon,bila sam par puta i to je prava fešta :loveflag:
koliko ćete imati gostiju? ja i dragi smo neku večer radili prve neslužbene popise.... :neznamkakoti: :neznamkakoti: još uvijek sam :izivciran:
da prijeđem na temu dekoracija..ako su stolovo pravokutni i dugi,definitivno ti nebi savjetovala neke vaze ili martini čaše itd ima odličnih aranžmana čiji efekt je nevjerojatno smanjen ako su stolovo okrugli ili četvrtani :buket: zato savjetujem stolu od tila koja se provuče po stolu i niske aranžmane tipa ružičaste ruže bjele orhideje poslagane u nizu u zelenilu i svako metar- metar i po stakleni akvarij s lučicama i nekim jednostavnim vodenim aranžanom ili npr tzv "bazenčić" posuda ili niz od 3-4 manje vazice punjene perlama dekor-kamenčićima ili vodom(imaju i posebne kuglice za vodu mekane),uglavnom što se boja tiče neke zajedničke srodnije nijanse 3-4 ili sve bijelo(odnosno koju boju odabereš),meni je prekrasno kad je sve povezano nekim motivom-pozivnice,zahvalnice,aranžmani,buket,kićenje itd :cheer:,čak nemoraju biti vaze ima divnih košarica,pladnjeva itd
manuela
spalato091

PostPostao/la Mana dana pet stu 06, 2009 6:57 pm

spalato091 je napisao/la:slavonske svadbe su zakon,bila sam par puta i to je prava fešta :loveflag:

je super je kada si kod drugih :D :D šalim se. a nemam ti pojma. on ima jako puno rodbine,a i bio je svima iz sela u svatovima. uzeti ćemo najveću salu i ta mi stvarno najljepša od ovih naših. prošle god smo mama i ja brojale naše najuže i ima nas 80 (bez prijatelja mojih itd). uglavnom, dekoracije (da ne fulamo temu) najljepše su mi stvarno te martini i mislim da najbolje dolaze do izražaja u takvoj ogromnoj sali :ne zna: i ruže prevolim :jig:

uglavnom, ovdje sam dobila super prijedlog kombinacija boje šampanjca i zelena tako da mi je zasada to najbolje, htjela sam srebrno, ali mi se čini da će biti pretamno (vuče na sivo, a i ne ide baš)
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana pet stu 06, 2009 7:02 pm

martini čaše su lijepe ali meni osobno nisu baš neki magic effect na duljim stolovima.boja je uvijek stvar osobnog ukusa.u kojem mjesecu se udaješ?
ja sam brojala svoje i ispalo je 230 :budala: tako da je tvojih stotinjak mali šok :neznamkakoti:
manuela
spalato091

PostPostao/la Mana dana pet stu 06, 2009 7:10 pm

spalato091 je napisao/la:ja sam brojala svoje i ispalo je 230 :budala: tako da je tvojih stotinjak mali šok :neznamkakoti:

e tebe ne mogu stići, eto mi uhtjehe :D :D zato će dragi to sve nadoknaditi, ma 2011, nismo još mj odredili 5 ili 6.

nervira me jer su te čaše toliko isfurane kod nas,a super su mi. vidjeti ću, možda da uzmem neke visoke stalke. definitivno mora biti nešto visoko da dođe do izražaja jer će se sve drugo pogubiti. :huh:
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana pet stu 06, 2009 8:51 pm

vjeruj da ne mora biti visoko da bi došlo do izražaja :cheer: kod takvih stolova
slavonski kolači-najbolji ukras :bravo: pošalji mi kad bude :vau:
manuela
spalato091

PostPostao/la Ameli dana pet stu 06, 2009 8:59 pm

Ako su okrugli stolovi u opticaju pripazi da aranžmani ne budu u visini glave,pa se neki ljudi za stolom neće vidjet.Ja sam odustala od visokih aranžmana,i ovo mi se nekako više sviđa a i jeftinije je
http://www.imagesforme.com/show.php/774392_OPCIJA1.jpg,
nešto u tom stilu
Ameli

PostPostao/la spalato091 dana pet stu 06, 2009 9:12 pm

ameli,to i ja predlažem :bok:
manuela
spalato091

PostPostao/la Ameli dana pet stu 06, 2009 9:43 pm

kad budem tražila cvijećarku(već imam 3 u opticaju),a to će bit uskoro,bilo bi dobro kad bi našla da već ima te vaze,pa da to ne moram plaćat,il bar ne nešto puno.Ovo mi se čini jednostavno za napravit,ne skupo a efektno,jedino ne znam gdje nabavit ogledala,jer sumnjam da ih oni imaju
Ameli

PostPostao/la Mana dana sub stu 07, 2009 10:56 pm

Ameli je napisao/la:Ako su okrugli stolovi u opticaju pripazi da aranžmani ne budu u visini glave,pa se neki ljudi za stolom neće vidjet.

neće biti okrugli stolovi, biti će ovako složeni kao na slici (i to je naša sala koju planiramo rezervirati). kod nas nema okruglih stolova. ja bi samo stavila presvlake na stolice da budu sve jednake i da je nekako elegantnije

slika
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana ned stu 08, 2009 1:33 am

mana, možeš staviti i mašne na presvlake to lijepo jako izgleda.
manuela
spalato091

PostPostao/la Lia dana ned stu 08, 2009 2:55 pm

slika slika slika
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana ned stu 08, 2009 3:01 pm

slika slika slika
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana ned stu 08, 2009 3:02 pm

slika slika
slika
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Mana dana ned stu 08, 2009 6:36 pm

spalato091 je napisao/la:mana, možeš staviti i mašne na presvlake to lijepo jako izgleda.

je to mi je super. samo što te presvlake jako puno koštaju,ali mi je bez njih preružno. bila sam u sali nedavno na svadbi i krasno je bilo uređeno, ali 200 stolica ovakvih, 100 onakvih ružno izgleda. moram potražiti na webu gdje bi ih mogla nabaviti
slikaslika
Mana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la spalato091 dana ned stu 08, 2009 7:30 pm

mislim da te rentanje tih presvlaka nebi smjelo puno koštati.firme koje postavljaju šatore to znaju imati.
manuela
spalato091

PostPostao/la arlenna dana ned stu 08, 2009 8:25 pm

cure, ova tema se zove Cvijeće u čašama, a vi ste prešle sad skroz na drugu temu koja se nalazi ovdje viewtopic.php?f=14&t=182 pa se prebacite na nju
♥ Ti si moje najljepše jutro, moj dan u tjednu, cijeli život... ♥ 10.09.2011.♥
slika slika slika
arlenna
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Lyysssyyyy dana ned stu 08, 2009 9:14 pm

Mana, a što kažeš na ovako nešto? slika

joj arlenna , kasno sam vidjela tvoj post, vidim da ovo tu ne pripada a ne znam kako izbrisat post :ha:
ko dvije čaše, dva pogleda u trenu se dodirnu i svaki put dva mi oka komad srca otkinu...ko dvije iskre dva osmijeha za tren barut zapale u tom trenu sve bih dala da to vatra postane...
Lyysssyyyy

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.