Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Iskustva s cvjećarima (preporuke, pokude, diskusije)

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Iskustva s cvijećarima (preporuke, pokude)

PostPostao/la Miška dana sub lis 03, 2009 11:23 am

Može li mi netko preporučiti dobrog, a ne preskupog cvjećara u Velikoj Gorici?

Naime, raspitivali smo se u jednoj cvjećarni, cijene bi bile otprilike ovakve:
- buket (samo bijeli ljiljani) - 350,00 kn - što mi je previše, budući da unutra ide desetak ljiljana kojima je cijena oko 15ak kn.
- ukras za auto - srce srednje veličine - 300 kn
- reveri za kumove, roditelje i mladenca - 25 kn/kom
- aranžman za crkvu - 150,00 kn
- aranžman za stol mladenaca 350,00 kn

Ukupno: 1.400,00 kn.

Razočarala me jedino sa ukrasom za auto u kojem ima samo zelenja i šlajera, te sa vjenčanim buketom. Nije li to ipak prenapuhana cijena za svežanj ljiljana?
slika

slika

slika
Miška
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PostPostao/la over_the_top dana sub lis 03, 2009 3:05 pm

Bok, :bok:

Ima li tko od vas kakve informarmacije o Cvjetnoj galeriji Sreća na Malešnici? Ako neka od vas ima koga za preporučiti samo dajte. Ne bi davala za cvijeće više od 4.000 kn. Pri tome mislim na stolove, naš stol, revere za mladoženju, kumove i pratnju. Voljela bih imati cvijeće u martini čašama i definitivno bih išla na sezonsko cvijeće.
[url=http://www.TickerFactory.com/]slika
over_the_top

PostPostao/la thinkblue dana pon lis 12, 2009 10:43 pm

Sad cu pohvaliti i svoju cvijecarku - Golubic u Oresju kod Svete Nedelje. Radila mi je buket, vjencic za kosu i sest revercica i sa svim sam bila odusevljena! Naplatila mi je 170kn za to (ja sam joj bila donesla pusleke sarenog cvijeca).
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Lia dana uto lis 13, 2009 7:08 am

mishka je napisao/la:Može li mi netko preporučiti dobrog, a ne preskupog cvjećara u Velikoj Gorici?

Naime, raspitivali smo se u jednoj cvjećarni, cijene bi bile otprilike ovakve:
- buket (samo bijeli ljiljani) - 350,00 kn - što mi je previše, budući da unutra ide desetak ljiljana kojima je cijena oko 15ak kn.
- ukras za auto - srce srednje veličine - 300 kn
- reveri za kumove, roditelje i mladenca - 25 kn/kom
- aranžman za crkvu - 150,00 kn
- aranžman za stol mladenaca 350,00 kn

Ukupno: 1.400,00 kn.

Razočarala me jedino sa ukrasom za auto u kojem ima samo zelenja i šlajera, te sa vjenčanim buketom. Nije li to ipak prenapuhana cijena za svežanj ljiljana?

Meni se čini da ovi iznosi nisu toliko strašni. 1400kn za sve to je dobra cijena. Mislim, sve ovisi koliki su aranžmani.
slika
Ne znamo što se krije u osobi do nas, zašto se tako ponaša, zašto je takva, ali znamo da ni nama nije lako kad nas drugi ne razumije...
Neke stvari je teško staviti u riječi, ali ako ljubiš i prihvaćaš drugoga, riječi su suvišne, srce samo govori.
Lia
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la Branči dana sri lis 14, 2009 8:32 am

over_the_top je napisao/la:Bok, :bok:

Ima li tko od vas kakve informarmacije o Cvjetnoj galeriji Sreća na Malešnici? Ako neka od vas ima koga za preporučiti samo dajte. Ne bi davala za cvijeće više od 4.000 kn. Pri tome mislim na stolove, naš stol, revere za mladoženju, kumove i pratnju. Voljela bih imati cvijeće u martini čašama i definitivno bih išla na sezonsko cvijeće.

Cvjetna galerija Sreća ti je super!
Rade lijepo, kvalitetno i povoljno, to ti drži jedan mladi bračni par, sve se možeš dogovoriti. :thumbsup:

Što se tiče preporuka, i cvjećarnica Nela na Poljanicama ima normalne cijene, a opet jako lijepo rade.

Moderne i zanimljive aranžmane ima i Farah iz Sesveta, no nisam sigurna kakve su im sada cijene.
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la over_the_top dana sri lis 14, 2009 6:23 pm

Branči hvala ti na preporukama! :cubice: Otišla sam do Cvijetne galerije Sreća i baš su ljudi skroz simpatični i čini mi se da ne deru previše na cvijeću kao neki.
[url=http://www.TickerFactory.com/]slika
over_the_top

PostPostao/la Branči dana čet lis 15, 2009 2:27 pm

over_the_top je napisao/la:Branči hvala ti na preporukama! :cubice: Otišla sam do Cvijetne galerije Sreća i baš su ljudi skroz simpatični i čini mi se da ne deru previše na cvijeću kao neki.

Nema na čemu! Ako se odlučih za njih vjerujem da ćeš biti zadovoljna. :thumbsup:

Pozdravi ih od mene! :bok:
Branči
Admin
Admin

PostPostao/la elegant dana sri lis 28, 2009 8:15 am

moje iskustvo sa cvjećarnom Mezak, na tržnici Savica je bilo više nego pozitivno iskustvo :bravo:

bilo me malo frka kako objasniti sve svoje ideje :neznamkakoti: mislim, kad ja dobijem napad kreativnosti :budala:

ali cure su bile odlične ... dala sam im orjentacionu fotku, zaisala sve što je bilo bitno, jednom pogledale prostor i to je bilo sve

krajnji rezultat je ispunio sva moja očekivanja, a šef sale u hotelu nam je priznao da nije znao da se sala može tako dobro urediti :bravo:
udala se i ja ... jest da su mnogi sumnjali, ali kaj je, tu je .... i dobroooo jeeeeeeeeeeee!!!!
elegant

PostPostao/la Satine dana sri lis 28, 2009 9:16 am

Ja ću svoju cvjećarku pokuditi (Runolist, Vrpolje) :thumbsdown:
- dobila sam staro cvijeće (reveri uvenuli do crkve i izgledali prestrašno)
- aranžman za crkvu je mama nosila na reklamaciju čim ga je vidjela, sav je bio jadan i bezveze i bez cvijeća koje smo izričito rekli da stavi
- aranžman za mladenački stol nije bio ni nalik na sliku koju sam joj dala a da ne govorim o boji cvijeća (koju je kompletno u svemu fulala iako sam joj donosila slike i objašnjavala što želim a što ne..)
- auto je bio ok
- buket i reveri su bili prelijepi iako isto nisu bili u boji koju sam naručila ali dobro..ne bih ništa ni rekla da nisu uvenuli i pocrnili do crkve..
- aranžmani na stolovima u sali su mi bili najgori od svega..rekla sam ženi da ih napravi bogato, puno cvijeća u ciklama/fuksija boji, nije čak ni bitno koje cvijeće samo da je u toj boji, cijena nije bitna....a dobila sam neke jadne prcvoljke, malo zelenila i neko žbunje koje malo vuče na lila boju...
Eto..baš joj hvala.. :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: ne ih bila toliko razočarana da ne znam kako žena radi, nema vjenčanja na kojem sam ja bila a koje je ona radila da ja jednostavno nisam bila oduševljena...i onda moje sfušari :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
slika slika
Satine
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ivda dana ned stu 01, 2009 2:44 am

eh Satine.... Znam kako ti je... Cvijeće mi je radila Flora iz Županje.. sve je u redu bilo do sale, ali stvarno super, buket, reveri, aranžmani kod kuće....
A u sali?? Kad me grom nije opalio al kad je fešta počela briga me za cvijeće... Naručila sam kugle od margareta i ivančica i svijeće, a dobila svijeće sa bršljanom........ Lijepo al nije to to.. Al što je tu je.. I naravno da su dobile tete juhe jezikove... :ne zna:
5.9.2009.
ivda

PostPostao/la spalato091 dana ned stu 01, 2009 6:14 pm

također,slažem se.najmanje što netko može dobiti za nepoštivanje dogovorenog cvijeća i materijala je jezikova juha(ipak je to veliki amaterizam u odnosu s onim tko plaća) :cagam:
manuela
spalato091

PostPostao/la tina3003 dana ned stu 08, 2009 5:28 pm

Pozdrav!
Ima li tko iskustva sa Cvjetnim ateljeom Mirela???
Vidjela sam na Sajmu vjenčanja u Areni i bila na stranici i naprosto sam oduševljena...... :cheer:
Ali se bojim da dere..........
Sada nam je samo ostalo odbrojavanje do 15.05.2010. ;)
tina3003

PostPostao/la Nessa87 dana sub stu 14, 2009 1:15 pm

EJ,ŽENE, :cheer: ja baš danas idem k cvjećarki i dok sam pročitala kaj ste vi napsale malo sam u brizi,šta ako me sfušari,a inače ju svi hvale,mislim kod nas u Kc je veliki izbor cvjećarki a mama i strina su me baš za tu ženu nagovorile,radila je mojoj sestrični i bilo je super,ma prekrasno je napravila,valjda će i meni kako sam si zamislila. :vjencanje1:
Nessa87
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Polesana dana čet stu 19, 2009 12:49 am

Charliese je napisao/la:cure, molim vas da mi preporučite dobru cvjećarnu u Puli ako tko zna, a da nije preskupa??? unaprijed hvala :)

I ti iz Pule? i ja! :bok: Nisam se još točno raspitala za cijene, ali kažu da je Decor verde jako skup (to sam i očekivala), da je Florami ok i cvjećarna Nelly, ispod Bille, iako je netko uzimao i od one svjećarne u Vodnjanu, jedna cura mi je rekla da je najjeftinija od svih. Ne znam ti ništa reći iz iskustva jer nisam još počela tražiti, tako da s nestrpljenjem ću čekati tvoja iskustva! :loveflag: Javi doživljaje!
Polesana
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la tangerina dana čet stu 19, 2009 7:30 am

poles.ana je napisao/la:
Charliese je napisao/la:cure, molim vas da mi preporučite dobru cvjećarnu u Puli ako tko zna, a da nije preskupa??? unaprijed hvala :)

I ti iz Pule? i ja! :bok: Nisam se još točno raspitala za cijene, ali kažu da je Decor verde jako skup (to sam i očekivala), da je Florami ok i cvjećarna Nelly, ispod Bille, iako je netko uzimao i od one svjećarne u Vodnjanu, jedna cura mi je rekla da je najjeftinija od svih. Ne znam ti ništa reći iz iskustva jer nisam još počela tražiti, tako da s nestrpljenjem ću čekati tvoja iskustva! :loveflag: Javi doživljaje!

ja vam baš ne mogu pomoć na području pule, ali taj decor verde sam i ja posjetila dva puta, kad sam tražila materijal za reveriće i slične stvari. Da bi nas prvi put ignorirali jer su bili mrtvi dani i "oni imaju previše posla", a drugi put su mjenjali asortiman na policama i jednostavno nas nisu šljivili. a napravili 40 km do pule, još prije toga nazvali telefonski, rekli nam da dođemo, nije problem i na kraju tako :neznamkakoti:
mislim, nakon što sam rekla da smo zvali i odakle smo, nekako se teta pokrenula, ali zaista nas razočarala. tako da vam ne preporučam, jer djeluje da ako puno platiš, da će ti se posvetit. :neznamkakoti: njihova trgovina u mercatoru je super, prodavačice bile ljubazne :thumbsup:
tangerina

PostPostao/la Divoom dana pet pro 04, 2009 9:27 pm

tina3003 je napisao/la:Pozdrav!
Vidjela sam na Sajmu vjenčanja u Areni i bila na stranici i naprosto sam oduševljena...... :cheer:

ja sam bila kod nje i za moj buket, dekoraciju za auto, dekoraciju za naš glavni stol, stol za piće dobrodošlice, dekoracije za 14 stolova, 2stalka sa onim kuglama od cviječa koje stoje na ulazu, 10kitica i 5 narukvica traži 12000kn, tako da imaš pravo dere
Divoom

PostPostao/la Tasha dana ned pro 06, 2009 4:48 pm

Divoom je napisao/la:ja sam bila kod nje i za moj buket, dekoraciju za auto, dekoraciju za naš glavni stol, stol za piće dobrodošlice, dekoracije za 14 stolova, 2stalka sa onim kuglama od cviječa koje stoje na ulazu, 10kitica i 5 narukvica traži 12000kn, tako da imaš pravo dere

Isus Bog..

Ja imam cca 25 aranzmana za stolove, aranzman za auto, nas stol, moj buket, 10 revera i 7 narukvica + 4 kugle..i izaci ce me ispod 10000kn..ali naravno ja ne idem kod mirele..
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana ned pro 06, 2009 6:18 pm

tina3003 je napisao/la:Pozdrav!

ja sam imala mirelu.
za ukrašavanje auta, crkve, moj buket, reveri od živog cvijeća za kumove i obitelj, reveri za sve goste, ukrašavanje restorana - dekoracije na svim stolovima, nekoliko martini čaša kod našeg stola i na švedskom stolu, ukrašavanje našeg stola, buketi za djeveruše, latice ruže za djeveruše, mala košarica za te latice - 6500 kuna.

po meni to nije pretjerana cijena. :kava:
ja nisam željela davati astronomske iznose na cvijeće.
rekla sam da je granica 5000-5500, ali sam se naknadno odlučila za još neke sitnice, pa je to uvećalo cijenu.

ne volim kada djevojke koje nemaju nikakvo iskustvo s mirelom pišu ružno o njoj. :izivciran:
ja sam imala samo lijepo iskustvo, izuzetno pozitivno i baš me briga što ste čule od vaših "prijateljica" itd.
tek onaj tko je bio kod nje u ateljeu i pričao s njom, može raspravljati o tome kakva je.

usluga koju sam dobila je bila na najvišem nivou, a moram dodati da je mirela u to vrijeme bila pred porod.
tako da me lako mogla odj...
ali ja sam joj, kao i druge mušterije bila bitna. to, i da ja i moj muž budemo zadovoljni s njom.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Tasha dana pon pro 07, 2009 9:12 am

reina, ako se ovo i na mene odnosilo...ja stvarno ne zelim o njoj suditi, jer ne znam kakva je zenska...samo sam iskomentirala cifru koju je stavila ova curka...

Nemoj se ljutiti...
Tasha
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la Reina dana pon pro 07, 2009 9:32 am

ne, nije se odnosilo na tebe, nego na one cure koje bez utemeljenog razloga osuđuju druge. :mig:

ljudi inače vole po defaultu prati one koji koštaju malo više, ne imajući na umu da su te osobe profesionalci i da će dobiti carski tretman od njih.

ja nikad nisam pljuvala po, npr. leli, koja je isto skupa i nekako se stavlja u rang s mirelom.
a zašto nisam ružno pričala o njoj?
zato jer ženu nikad nisam upoznala, vidjela ili se raspitivala o njoj. :kava:
i odakle mi onda pravo da pišem nekakve gluposti?
ja sam pisala svoja dobra i loša iskustva samo s onima koje sam imala angažirane na svojoj svadbi.

a što se cijene tiče... svi će se uvijek zgražati na svaku cijenu.
zgražat će se kada ima kažeš da si platila 7 kuna pozivnicu,
zgražat će se jer si kupila cipele za 300 kuna,
zgražat će se jer si platila bend 1500 eura,
zgražat će se jer plaćaš 60 eura po osobi u restoranu.

sve sam to prošla i znam kako ljudi reagiraju na sve.
ne valja ako je preskupo, ne valja ako je prejeftino, k vragu, ne valja niti čak ako je cijena u redu! :budala:

ali ako to cvijeće košta 12000 kuna i izgledat će kao cvijeće koje je došlo 12000 kuna.
to kod mirele mogu garantirati. :raspa:

neće biti uvenulih ruža već idući dan, nekakvog šugavog ukrasa za auto, bezvezno napravljenih revera i sl.

to si ona neće dopustiti.

ja sam s mirelom pričala na sajmu u 10. mjesecu i žao joj je što su neki ljudi toliko jalni da pišu gluposti po forumu.
sami su si umislili da su imali nekakvo loše iskustvo s njom, a žena je samo željela dati svoj prijedlog - ipak je ona profić u tom poslu.
slika
Reina
Senior savjetnica
Senior savjetnica

PostPostao/la theonly dana pon pro 07, 2009 11:44 am

za sve cure iz Čakovca i okolice, najtoplije preporučam Art Room-iz Čakovca. Te su cure umjetnice :svakacast: :svakacast: meni su nakon svadbe radile još poneke stvarčice, uvijek me zadive svojom kreativnošću, a šta se cijene tiće-koliko para-toliko muzike! ja im uvije velim hoću tako nešto do te i te svote i svaki put sam oduševlejna :10od10:
theonly
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la Divoom dana pon pro 07, 2009 8:39 pm

krivo si shvatila
meni je ona jako darga i simpatična i samo mogu reci starno lijepe rijeći o njoj kao osobi ali mislim da je cijena ipak malo pre visoka, ne znam možda tebi to nije puno ali ja mislim da je jer to cvijeće na kraju ionako završi u smeću
Divoom

PostPostao/la spalato091 dana uto pro 15, 2009 6:48 pm

Reina je napisao/la:ne, nije se odnosilo na tebe, nego na one cure koje bez utemeljenog razloga osuđuju druge. :mig:

ljudi inače vole po defaultu prati one koji koštaju malo više, ne imajući na umu da su te osobe profesionalci i da će dobiti carski tretman od njih.

ja nikad nisam pljuvala po, npr. leli, koja je isto skupa i nekako se stavlja u rang s mirelom.
a zašto nisam ružno pričala o njoj?
zato jer ženu nikad nisam upoznala, vidjela ili se raspitivala o njoj. :kava:
i odakle mi onda pravo da pišem nekakve gluposti?
ja sam pisala svoja dobra i loša iskustva samo s onima koje sam imala angažirane na svojoj svadbi.

a što se cijene tiče... svi će se uvijek zgražati na svaku cijenu.
zgražat će se kada ima kažeš da si platila 7 kuna pozivnicu,
zgražat će se jer si kupila cipele za 300 kuna,
zgražat će se jer si platila bend 1500 eura,
zgražat će se jer plaćaš 60 eura po osobi u restoranu.

sve sam to prošla i znam kako ljudi reagiraju na sve.
ne valja ako je preskupo, ne valja ako je prejeftino, k vragu, ne valja niti čak ako je cijena u redu! :budala:

ali ako to cvijeće košta 12000 kuna i izgledat će kao cvijeće koje je došlo 12000 kuna.
to kod mirele mogu garantirati. :raspa:

neće biti uvenulih ruža već idući dan, nekakvog šugavog ukrasa za auto, bezvezno napravljenih revera i sl.

to si ona neće dopustiti.

ja sam s mirelom pričala na sajmu u 10. mjesecu i žao joj je što su neki ljudi toliko jalni da pišu gluposti po forumu.
sami su si umislili da su imali nekakvo loše iskustvo s njom, a žena je samo željela dati svoj prijedlog - ipak je ona profić u tom poslu.

potpisujem na apsolutno sve djelatnosti,ljudi su nekad stvarno :budala:
manuela
spalato091

PostPostao/la Plavuša_90 dana sub sij 23, 2010 12:38 pm

Ja se dvoumim između cvjetne galerija Sreća i jedne cvjećarnice tu u Samoboru,zove se orhideja :mig: Nemam pojma kak rade ovi iz Samobora il mi se čini poprilično neozbiljni :izivciran: a za sreću čujem sve najbolje no neznam cjene a nije mi usput ić do tam :neznamkakoti: ovdje u orihideji su mi reci oko 4 000 kn :ne zna:
Plavuša_90
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la zelenooka-007 dana pon sij 25, 2010 3:45 pm

ovo je za istrijanke... :D

bila sam neki dan po ponudu za cvjetne aranžmane i vjenčani buket u cvjećarni viollete u pazinu...inače imaju poslovnicu i u labinu...
razgovarala sam sa gazdom i čovjek me oduševio!!! odlučila sam da ću ih angažirat,tako da ovih dana idem opet tamo... cijene su mu normalne... vjenčani buket sa kalama dođe mi 300 kuna...ukras za auto 150,makar ću njega možda i sama napravit...

ma u biti,svaka čast čovjeku... ponudio mi je razne varijante,dao neke savjete i pokazao puuuno slika... sve se može dogovorit s njime...i čim sam kročila kroz vrata on me pročitao i shvatio šta želim... to se meni sviđa kod ljudi...a ne da ja njemu pola sata moram objašnjavat šta želim... :thumbsup: :thumbsup:
slikaslikaslika
zelenooka-007
Super forumašica
Super forumašica

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.