Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Iskustva s cvjećarima (preporuke, pokude, diskusije)

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Iskustva s cvjećarima (preporuke, pokude, diskusije)

PostPostao/la anchy0000 dana čet ožu 22, 2012 2:44 pm

ej cure..slazem s vama da su cijene koje cvjecari traze ponekad napuhane. moja frendica se udavala na jesen i zbog prenapuhanih cijena odlucila sama kupit cvijece i vaze,i sama dekorirala,ali na kraju i nije prosla puno jeftinije,a jos se i naradila..i sad ne zna kud bi s tim svim vazama,ceka da joj se polupaju :rofl:
p.s.zarucnice,znam ja di mozes nabaviti tu kolicinu srebrnih svijecnjaka,ne znam kolika je cijena i dal ih imaju jos za tvoj datum,ali ti mogu u pp ,poslat kontakt broj.
anchy0000

Marketing:

PostPostao/la peppone dana čet ožu 22, 2012 3:03 pm

Bok svima, nova sam na forumu. Inače živim u Zgb, a vjenčanje je u lipnju u Zadru. Obzirom da nemam baš poznatih u Zadru, zanima me može mi netko preporučiti neku cvjećarnu? :)
peppone

PostPostao/la wedding.dress dana čet ožu 22, 2012 3:06 pm

anchy0000 je napisao/la:ej cure..slazem s vama da su cijene koje cvjecari traze ponekad napuhane. moja frendica se udavala na jesen i zbog prenapuhanih cijena odlucila sama kupit cvijece i vaze,i sama dekorirala,ali na kraju i nije prosla puno jeftinije,a jos se i naradila..i sad ne zna kud bi s tim svim vazama,ceka da joj se polupaju :rofl:
p.s.zarucnice,znam ja di mozes nabaviti tu kolicinu srebrnih svijecnjaka,ne znam kolika je cijena i dal ih imaju jos za tvoj datum,ali ti mogu u pp ,poslat kontakt broj.

ja sam sve lijepo stavila na papir - koliko bi me doslo da imam cvjecarku, a koliko da sama radim cvijece, i mogu ti reci da mi je opcija da sama radim (naravno uz pomoc kume, prijateljica :cerek: ) puno puno jeftinija :D
naravno da ako kupujes sama vaze, da ti dođe skuplje, onda ih iznajmis i to je to :thumbsup: tako da stvarno mi nije jasno kak nije prosla puno jeftinije :ne zna: :ne zna:
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana čet ožu 22, 2012 3:08 pm

wedding.dress je napisao/la:
anchy0000 je napisao/la:ej cure..slazem s vama da su cijene koje cvjecari traze ponekad napuhane. moja frendica se udavala na jesen i zbog prenapuhanih cijena odlucila sama kupit cvijece i vaze,i sama dekorirala,ali na kraju i nije prosla puno jeftinije,a jos se i naradila..i sad ne zna kud bi s tim svim vazama,ceka da joj se polupaju :rofl:

ja sam sve lijepo stavila na papir - koliko bi me doslo da imam cvjecarku, a koliko da sama radim cvijece, i mogu ti reci da mi je opcija da sama radim (naravno uz pomoc kume, prijateljica :cerek: ) puno puno jeftinija :D
naravno da ako kupujes sama vaze, da ti dođe skuplje, onda ih iznajmis i to je to :thumbsup: tako da stvarno mi nije jasno kak nije prosla puno jeftinije :ne zna: :ne zna:

ja sam sama kupila vaze, njih jedno 20 i onda sam neke podijelila glavnim gostima, kumovima i ostalima s titulama :lol: kao mali znak pažnje i zahvalnosti, meni se ostale 4 doma i onak sam ih baš lijepo uklopila u stan. tako da to po meni nije bačeni novac :ne zna:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la wedding.dress dana čet ožu 22, 2012 3:10 pm

atalya je napisao/la:
ja sam sama kupila vaze, njih jedno 20 i onda sam neke podijelila glavnim gostima, kumovima i ostalima s titulama :lol: kao mali znak pažnje i zahvalnosti, meni se ostale 4 doma i onak sam ih baš lijepo uklopila u stan. tako da to po meni nije bačeni novac :ne zna:

pa da, ili ta opcija :thumbsup:
njima je sigurno bilo jako drago, a i mogu to kasnije koristiti, a tebi su ostale samo 4 :D
You fill up my senses like a night in a forest, like the mountains in springtime, like a walk in the rain, like a storm in the desert, like a sleepy blue ocean. You fill up my senses, come fill me again.
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la atalya dana čet ožu 22, 2012 3:11 pm

wedding.dress je napisao/la:
atalya je napisao/la:

pa da, ili ta opcija :thumbsup:
njima je sigurno bilo jako drago, a i mogu to kasnije koristiti, a tebi su ostale samo 4 :D

i sad bu ovo ot, al u jednoj držim pijesak s bračnog putovanja :cerek:
slika

slika

slika
atalya
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la osma putnica dana pet ožu 23, 2012 7:52 pm

ili druga opcija prodat ih..
slikaslika
slika
osma putnica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la deny dana uto tra 17, 2012 12:48 pm

Pozdrav svima
imaš još bolju opciju iznamljivati vaze.... tako sam i ja kupila sam martini čaše i svijećnjake i sada ih iznajmljujem jer neznam šta ću s njima.
deny

PostPostao/la thinkblue dana sub tra 21, 2012 2:46 pm

atalya je napisao/la:

To sam i ja napravila :thumbsup:
10.10.2009. Nitko kao ti...

29.7.2010. Stigla i moja druga sreca... Mihaela

slika

12.2.2013. Stigle jos dvije srecice... Bibonjceki

slika
thinkblue
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ayleen dana uto svi 08, 2012 7:33 pm

Ljudi, imam pitanje!!!

Dobila sam ponudu za cvijeće (ruže, mini ruže i ostalo cvijeće pomalo):

buket
3 revera
18 aranžmana za stolove (akvariji s nekoliko cvijetova i svijeća)
aranžman za naš stol (2 akvarija + kugla s cvijećem + organdi)
aranžman za auto
=
3000kn.

Kako vam se to čini? :ne zna:
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la Oluja dana uto svi 08, 2012 8:22 pm

ayleen meni se to cini ok, ne znam odakle si, nama je bilo malo manje, samo ne znam koliko smo stolova imali :misli: isto smo imali akvarije. a sta ti je sa crkvom?
Oluja
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la ayleen dana uto svi 08, 2012 8:46 pm

Neće biti u crkvi vjenčanje, tako da ništa. Iz Zagreba sam, a ovo je ponuda "prek veze". Učinilo mi se puno, a opet i nije. Heh. :D Zato vas i pitam za pomoć! :D
[url=http://www.TickerFactory.com/]
slika
[/url]
ayleen

PostPostao/la mia_m dana uto svi 08, 2012 8:51 pm

peppone je napisao/la:Bok svima, nova sam na forumu. Inače živim u Zgb, a vjenčanje je u lipnju u Zadru. Obzirom da nemam baš poznatih u Zadru, zanima me može mi netko preporučiti neku cvjećarnu? :)

ako nisi vec nasla ja bih ti preporucila Liatris (mislim da se tako zove) na Meladi i ima na kolodvoru cvjecarna, nesto sa E se zove ja mislim. dosta njih hvali Natali i super ona napravi ali mislim da je jako skupa i da ne vrijedi toliko
Quand il me prend dans les bras..Il me parle tout bas..Je vois la vie en rose

Plovi plovi mala barka
mia_m
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la cimetina dana uto svi 15, 2012 7:26 am

ayleen je napisao/la:Ljudi, imam pitanje!!!

Dobila sam ponudu za cvijeće (ruže, mini ruže i ostalo cvijeće pomalo):

buket
3 revera
18 aranžmana za stolove (akvariji s nekoliko cvijetova i svijeća)
aranžman za naš stol (2 akvarija + kugla s cvijećem + organdi)
aranžman za auto
=
3000kn.

Kako vam se to čini? :ne zna:
Odlična cijena. a s obzirom da ja svoju plaćam duplo više, još odličnija :D. Ali dobro, ja imam sasvim drugi tip aranžmana, i jako bogato ukrašeno, tako da je cijena i drugačija.
slika
cimetina

PostPostao/la samo_njegova dana sri svi 16, 2012 7:56 am

Angažirane cvjećarke - cvjetna galerija Noa :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

10 aranžmana za stolove gostiju (buketi u onim čašama za pivu na stalku od 0,5l), aranžman za naš stol (tri veća kugla buketa sa svjećicama i dekoracijama između), moj buket i rever za mog gospodina= 2.000,00kn

mislim da sam super prošla jer sam malo gledala cijene i nitko mi ovo ne bi radio za manje od 2.500,00kn
slika

slika
samo_njegova
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la BridezillaKA dana sri svi 16, 2012 2:14 pm

cimetina je napisao/la:Aranžmani za stolove sam mislila.

A stol mladenaca- teglice sa cvijećem, od terakote i s čipkom i inicijalima mladenaca, krletke bijele i svijećice, lanterne mini.

Totalno idem off.. ali cimetina jesi ti kaj u rodu samnom :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Čitam još i vrste cvijeća; fale jedino hortenzije; i fakat ko da čitam nešto što sam ja napisala, a pozivnice su nam opako slične..... :rofl: :rofl: :rofl:

Mislim svi ti vaši iznosi su više manje realni za rad cvjećarni/ateljea i sl. dobivala sam ponude od 4500 pa nadalje, cijene se vrte oko 5500-6000,... al dobro, dosta meni toga i treba i želim vidjeti u sali to prokleto cvijeće.... čekam još dvije ponude pa ću podijeliti s vama svoja iskustva... Ali da kažem što sam primijetila, ako ćete zelenjave u cvijeću tu vam mogu sniziti cijenui to dosta. Na običnim staklenim tanjurima sa svijećama će vas oderati, pogotovo ako rade samo vašu svadbu taj vikend jer si moraju nabit zaradu. Ako ste mlađi imajte sa sobom stariju osobu jer se odmah drugačije postavljaju (barem većina). Ako si ona to ne piše negdje, bježite od toga. Ako vam svaku stavku ne može objasniti od čega se sve sastoji i ako za svaku stavku ne piše koliko košta isto bježite. Tražite potvrdu ako dajete kaparu (dogodilo se da prijateljici nije htjela uvažiti kaparu jer nije imala potvrdu o istoj). Evo, ja se borim sa ovom stavkom već mjesec dana jer ne želim imati posla s onima koji u meni vide samo zaradu. Ako nešto plaćam onda očekujem da se ponašaju u skladu s time, na kraju ja njima radim uslugu što sam ih angažirala, a ne oni meni. :D
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la marija2m dana pon svi 21, 2012 2:17 am

Evo cure da i ja nakon dugog vremena napisem nesto.
Kada sam skuzila da mi bozuri se svidaju i da u 8 mjesecu ne samo da su skupi ali bi isti tren uvenuli na onu zegu, bacila sam se naposao da nadem zamjenu.
Nasla sam engleske ruze koje cvjetaju u 8 mjesecu tj. Tocnije david austin ruze. Znam da ih ima vise vrsta u srbiji no neznam da li ih ima u hrvatskoj, sutra pitam ovu svoju cvjecarnicu.
Htjela sam uzeti cvjece na kvatricu kod ovih jednih no kada mi je rekao da mi je cijena oko 200 kn po stolu rekla sam
Aj bok
Nakon toga sam otisla na savici i tamo nasla jednu cvjecarnicu.
Izkoristila sam bozure sada da si napravim repliku kakvog buket hocu i sada samo mora ih zamjeniti za sezonsko cvjece u 8 mjesecu.
Ova cvjecarnica na savici mi je ponudila cijenu oko 100 - 120 kn kada sam htjela vrlo bogat buket cvjeca za stolove + iznjamljivanje njihovih vaza.
Ugalvnom sutra, jer je sada kasno, budem vam pokazala slike cvijeca koje cu u 8mjesecu imati i nadam se tocnu cijenu stolova i glavnom stola
Neznam da li da kitim crkvu? To mi je malo bacanje novca nekakao jer sam tamo samo 30min :pop: :ne zna:
marija2m

PostPostao/la marija2m dana čet svi 31, 2012 7:25 am

Moj cvijeće nešto manje od 2000kn
1. Stol gostiju
2. Stol mladenaca
3. Ulaz u dvoranu na posebna 2 stalaka
4. Vjenčani buket

Sa David Austin ružama + oko 1000kn

Crkvu neću kititi jer ću tamo biti svega 30 min :pop:
Niti Auto Kitim
Niti išta drugo
marija2m

PostPostao/la cimetina dana pet lip 01, 2012 9:22 am

BridezillaKA je napisao/la:
cimetina je napisao/la:Aranžmani za stolove sam mislila.

A stol mladenaca- teglice sa cvijećem, od terakote i s čipkom i inicijalima mladenaca, krletke bijele i svijećice, lanterne mini.

Totalno idem off.. ali cimetina jesi ti kaj u rodu samnom :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Čitam još i vrste cvijeća; fale jedino hortenzije; i fakat ko da čitam nešto što sam ja napisala, a pozivnice su nam opako slične..... :rofl: :rofl: :rofl:

Mislim svi ti vaši iznosi su više manje realni za rad cvjećarni/ateljea i sl. dobivala sam ponude od 4500 pa nadalje, cijene se vrte oko 5500-6000,... al dobro, dosta meni toga i treba i želim vidjeti u sali to prokleto cvijeće.... čekam još dvije ponude pa ću podijeliti s vama svoja iskustva... Ali da kažem što sam primijetila, ako ćete zelenjave u cvijeću tu vam mogu sniziti cijenui to dosta. Na običnim staklenim tanjurima sa svijećama će vas oderati, pogotovo ako rade samo vašu svadbu taj vikend jer si moraju nabit zaradu. Ako ste mlađi imajte sa sobom stariju osobu jer se odmah drugačije postavljaju (barem većina). Ako si ona to ne piše negdje, bježite od toga. Ako vam svaku stavku ne može objasniti od čega se sve sastoji i ako za svaku stavku ne piše koliko košta isto bježite. Tražite potvrdu ako dajete kaparu (dogodilo se da prijateljici nije htjela uvažiti kaparu jer nije imala potvrdu o istoj). Evo, ja se borim sa ovom stavkom već mjesec dana jer ne želim imati posla s onima koji u meni vide samo zaradu. Ako nešto plaćam onda očekujem da se ponašaju u skladu s time, na kraju ja njima radim uslugu što sam ih angažirala, a ne oni meni. :D
Tek sad ovo vidim :rofl:

Ja sam promijenila ovo malo, više nisu terakota posudice sa čipkom, sad su malo više keramičke posude na stalku bez čipke.
A sve to će me doći oko 6000 kuna.
Da ne govorim o tome da me jedna za to htjela oderati 11000 kuna! I ovo je već dovoljno skupo, ali tako želim, i nisam htjela odustati od toga. od mnogih stvari sam odustala, ali od ovoga ne.
slika
cimetina

PostPostao/la BridezillaKA dana pet lip 01, 2012 9:27 am

cimetina je napisao/la:Ja sam promijenila ovo malo, više nisu terakota posudice sa čipkom, sad su malo više keramičke posude na stalku bez čipke.
A sve to će me doći oko 6000 kuna.
Da ne govorim o tome da me jedna za to htjela oderati 11000 kuna! I ovo je već dovoljno skupo, ali tako želim, i nisam htjela odustati od toga. od mnogih stvari sam odustala, ali od ovoga ne.

A daj od spat... :rofl: :rofl: :rofl:
Mene je isto jedna htjela oderat za 11000 i jedva sam je se riješila, a finalna verzija kod cvjećarke koju sam uzela me dođe 6000 :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ali, ok, sada vidim da baš i nisam mogla proći jeftinije za sve ono što sam htjela :cerek:
slika

slika
BridezillaKA

PostPostao/la cimetina dana pet lip 01, 2012 10:20 am

A daj ne zezaj me :rofl:

Isto tako, s onim što sam htjela nisam mogla proći jeftinije.
slika
cimetina

PostPostao/la InLove dana pet lip 15, 2012 7:48 pm

Ej zenice moje mile... Evo, da se i ja oglasim oko jedinog loseg iskustva koje sam imala na svadbi - Cvjecarka.
Uvod u pricu: Odabrala sam Cvjetnu galeriju RL jer mi se jako svidjao romanticni stil koji zena fura, i bilo mi je simpaticno to sto radi pa sam nekako odlucila otici k njoj na razgovor, da vidim sto se i kako moze dogovoriti. Tada sam joj jasno objasnila da zelim nesto jednostvanije, sa ne previse cvijeca i da sam spremna potrositi cca 3000 kn. Pri tome sam najvise naglaska stavljala na to da mi je vjencani buket bitan, da mi je bitno da sadrzi 20ak ruza i da se da rastaviti (da nema nekakve zice i slicno) jer sam zeljela podjeliti svakoj curi koja jos nije udata po jednu ruzu sa prigopdnom porukom. Moj pristup je bio pitati za njene cijene, uz moje zahtjeve odmah na pocetku jer sam skupljala i ponude od drugih cvjecara. Ona mi je tada objasnila da vjencani buket moze kostati 250, maksimalno 350 kn, i da je to vrh vrhova, jer ono, zna se, ruza kosta 15 kn i to je u principu to.
U jednom momentu sam otisla do nje, dogovorila sto me interesiralo - bijele i plave ruze - i postavila budget na 3500 kn. Tada je bilo sve ok. Pitala sam je kad joj moram donjet kaparu, rekla je da njoj to uopce nije bitno i da ona datum ima zapisan i da je samo to bitno.
Mjesec iza me zvala da kad cu ja njoj donjeti kaparu jer ima veliku guzvu oko mog datuma - i da ocekuje 1000 kn kapare. Meni je to bilo pomalo puno, obzirom da je ono, skoro trecina ukupnog iznosa - ali rekoh dobro - sta sad, i bilo mi je malo naglo jer ono, cek jel nismo rekli da to nije bitno, al ajde... necu sad zezat s tim.
Uglavnom, iduci put sam ja otisla kod nje, definirati tocno sto koliko kosta... Prica je isla hm, 350 kn buket, 1000 kn vas aranzman (bez da smo uopce dogovorili kako on izgleda - bitno da kosta 1000 kn), 30 kn muski reveri (2 komx30 kn) i 70 kn zenski rever (narukvica) i ovo ostalo cemo pretvoriti u aranzmane za 7 stolova i dodatno, 500 kn dostave na jarun. Meni je to sve bilo malo, ok, ajde, nije bas definirano, al srest cemo se jos - tako je ona inzistirala - pa cemo detalje usuglasiti prije svadbe.

Iduci put kada sam bila, pitala me kakvo cvijece ja uopce zelim - jer sad kad imamo cjenovne rangove - sad to tek valjda mozemo dogovarati - i predlozila je plave hortenzije. Ja sam totalno zagrizla na ideju, i rekla ok, mozhe plave hortenzije umjesto plavih ruza - i i dalje, ista prica - ovo ovolko, ono onolko, sad ce ona jos u pricu uvest svoje visoke vaze i to ce bit fenomentasticno. I ja rekoh dobro - al ajde, ona inzistira da se cujemo jos jednom da sve to finaliziramo.
Da skratim, u iducoj iteraciji, ja sam inzistirala da prodjemo kroz cijenu svakog buketa da vidimo koliko cega ima u buketu i da vidim na sto mi zena naplacuje novce - sto joj bas nije bilo jako po volji ali ajde, pocela je muljat oko malo ovog malo onog, pa odjednom njene vaze koje su prosli put bile besplatne sada kostaju 35 kn po vazi, pa ce ona ubaciti meni neku cvjecarsku mrkvu u sve to jer to je kao korov ali jako lijepo izgleda pa ovo pa ono... Cijena dostave u tom trenu spustena na 400 kn.
Iduci put, ja iznervirana njenim pristupom, trazim da mi slozi jedan probni buketic za stol, koji cu naravno platiti, da ja vidim kako ce meni to izgledati. Dogovorimo se da ce mi sloziti to za ponedjeljak (u srijedu prije toga) jer prije ne stigne ali eto - tad je upravo fantasticno. U ponedjeljak u 12 (a dogovor je da mi ga pripremi za 1) javlja mi da nema vremena sloziti taj buket, jer eto, u guzvi je. Predlaze da sve to odgodimo za tjedan prije svadbe. Ja dobivam nervni slom, saljem joj ljubaznu poruku da je to meni jako vazno i da bih jako cijenila da mi slozi taj buketic. Slaze mi ga u utorak. Ja dolazim u utorak po njega i doceka me ficlek - od trecine hortenzije i pet bijelih ruzica.... Realno, lijepi je, ali iskreno - puno premalo za 200 kn po stolu koliko mi je to htjela naplatiti. Dogovoaramo se da cemo dragi i ja doci skupa k njoj da vidimo sto cemo jer ovo jednostavno nije ono sto smo mi uopce htjeli - htjeli smo malo cvijeca i ok bi mi bilo da smo dogovorili po jednu ruzu na svakom stolu, al ovo je ispalo onako, "ni vrit ni mimo", bash jako jadno.
I sad dolazimo on i ja k njoj, i potpuno druga prica - ona ne zna kome bi ona uopce radila ovakav buket za 350 kn, da to kosta najmanje 600, da ovo cvijece u sali je nesto na cem ona uopce ne moze zaraditi jer eto, to radi jer sam joj ja draga - onu mrkvu koju je pred par puta proglasila korovom sad naplacuje 40 kn po buketu - skoro ko hortenziju, vaze su se snizile, sad kostaju 20 kn i vise nisu njezine nego se rentaju i dostava je pala na 300 kn... I tu je ona sve pozbrojila i pooduzimala - i zavrsila, kao i svaki puta do sada na 3500 kn. I tu, moj dragi kaze ok, nema problema, sve kako smo slozili, ali izbacujemo tu cvjecarsku mrkvu, jer smo se nas dvoje slozili ranije da to ne zelimo. Pogotovo kad kosta 40kn/buketu. A ona zapomaze "ne, samo nemojte n. (meni) uzeti mrkvu! ona je to toliko zeljela!" ... I tako smo se slozili oko 3180 kn, placanje kada dragi kupi buket.
I sad ono sto je ustvari problem - muz je pokupio buket kada je krenuo po mene, sto znaci da sam ga ja dobila 20 minuta kasnije, i bio je u izuzetno losem stanju. 10ak ruza je imalo ruzne smedje rubove i bilo je ocigledno da nisu svjeze. Ja nemam previse iskustva, ali vidjela sam koliko je ruzama iz sale, koje su bile svjeze, trebalo da postanu takve - 4 dana. Buket je trebao biti kopija onog od nase nessa-e :lovestruck: koji mi se jako svidio. Prvih 10 min je izgledao tako, poslje su se sve one travke koje su ga drzale izvukle jer nisu bile nikako fiksirane ni nista. I da, te travke mi je naplatila 30 kn.
Što se tice revera, u momentu kada su dosli do mene (kazem opet, 20 minuta) hortenzije su bile bezivotne i visile a ruze su djelovale dehidrirano i mlohavo - ženski je izdržao 1,5 h (raspao se prije crkve) a muški 2,5 h (raspali su se prije dolaska u salu).
Cvijece u sali je bilo ok.
Moram napomenuti da nije bilo prevruce.
Nakon svadbe, u nedjelju ujutro me zena zvala i slala mi poruke, i tako cijeli boziji dan - da cuje kako sam zadovoljna. jer je, tako ja necu primjetiti da mi je buket bio, jel, :izivciran: takav kakav je.
Eto, da radim svadbu ponovno, sama bih radila cvijece. :kava:

Isprike na dugom postu. :buket:
slika
InLove
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la wedding.dress dana sub lip 16, 2012 9:06 am

inlove, :grli1: iako sam upucena u dobar dio price, ipak sam jos jednom sokirana njezinim pristupom i tome kako joj je ta mrkva bila bitna :neznamkakoti: :neznamkakoti: :thumbsdown:
wedding.dress
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la didi@@ dana uto srp 17, 2012 4:44 pm

Svima koji su u potrazi za cvjećarkom- preporučam PAPYRUS u Podsusedu! Savršeno odrađen posao! :cheer:
didi@@

PostPostao/la marija2m dana sub kol 25, 2012 6:57 pm

Cvjeće mi je bilo prekrasno :D :loveflag:
marija2m

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.