Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Cijene cvijeća, kad ima koje cvijeće, dr. pitanja o cvijeću

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Cijene cvijeća, kad ima koje cvijeće, dr. pitanja o cvij

PostPostao/la bubamarac22 dana pon vel 11, 2013 6:56 pm

nelainoa je napisao/la:Drage cure, nova sam ovdje,pa imam jedno pitanjce.. da li ja,kao fizička osoba mogu doći na žitnjak i kupiti malo veću količinu cvijeća za svadbu, nemam nikakav obrt ni ništa.. da li se može tako kupiti? hvla unaprijed..

naravno! cijena je ista i za tebe i za cvjećare..samo računaj da moraš doći jako rano, čak možeš otići i dva tjedna prije pa naručiti cvijeće i onda ga pokupiti kad ti već treba
bubamarac22

Marketing:

PostPostao/la Laetitia101 dana uto vel 12, 2013 10:13 pm

Djevojke, mene zanima bi li se krajem 8.mjeseca moglo nabaviti jasmina ili cvijeta naranče? U nekim malim količinama, naravno. Cvijeće koje će mi prevladavati na svadbi bit će ruže, lizijantusi i orhideje, ali miris jasmina i svijeta naranče mi je čaroban... Voljela bih barem par cvjetića imati u buketu... :lovestruck:
Koje bi mi još cvijeće preporučile za taj dio godine?
I, što se tiče cijena: iris vs orhideja? Ili neka preporuka za cvijeće koje bi zamijenilo orhideje i bilo jeftinije, a izgledalo slično elegantno? Malo sam baksuz za cvijeće, svaka preporuka je dobro došla :buket:
slika
Laetitia101

PostPostao/la Mela1809 dana čet svi 15, 2014 4:03 pm

Pozdrav drage moje!! :loveflag:
Ako koja može reći kada je sezona hortenzija, (nemam određen datum vjenčanja jer nekako se želim ravnati po njihovoj sezoni) kako se kreću njihove cijene ..?? Iz Virovitce sam nemam na izbor baš cvjećarni ...
Odlučila sam se za rozo plavu kombinaciju, znam samo za hortenzije od plavoga cvijeća ... Ne bi željela niti jedno drugo cvijeće s tim u kombinaciji mada sam vidjela da bijele ruže idu lijepo uz to .. !! Ali ja bih samo njih ...
Mela1809

Prethodna

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.