Marketing:

Vjenčanja Hotel Phoenix

Napravite sami - upute za izradu dekoracija za vjenčanje

Buketi, reveri baloni, aranžmani, navlake, lightshow...
(Za dekoracije po bojama vjenčanja pogledajte podforum iznad)

Re: Napravite sami - upute za izradu dekoracija za vjenčanje

PostPostao/la maybelline dana sub kol 06, 2011 8:32 am

satea je napisao/la:ima netko neku :idea: kako iskoristiti čičak?! ja nisam našla ništa :o

mislis suhi ili zeleni cicak?
pa mozes ga kombinirati sa cvijecem,neznam kakve dekoracije mislis imati,ali u aranzmane ga mozes ubaciti :thumbsup:
ja znam da sam ja prije pravila bukete za u vazu sa poljskim cvijecem i cicak sam stavljala
isto tako sam znala nekad ga stavit i sa cvijecem iz vrta :thumbsup:
somewhere over the rainbow
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

Marketing:

PostPostao/la satea dana sub kol 06, 2011 12:04 pm

Hvala May :kiss: :kiss:
našla ja u polju zeleni pa ga budem probala osušiti možda posluži za neku dekoraciju doma :idea: ...
S tim da bi ga pofarbala s lakom za aute...(ali prvo se treba osušiti )
ali ako netko ima neku drugu ideju ili sličku bila bih vrlo zahvalna :bok:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la maybelline dana ned kol 07, 2011 7:25 pm

satea je napisao/la:Hvala May :kiss: :kiss:
našla ja u polju zeleni pa ga budem probala osušiti možda posluži za neku dekoraciju doma :idea: ...
S tim da bi ga pofarbala s lakom za aute...(ali prvo se treba osušiti )
ali ako netko ima neku drugu ideju ili sličku bila bih vrlo zahvalna :bok:

ali zasto bi ga sama susila,kad imas i ubrat suhog cicka
ja sad nemam pojma u koje doba godine je zelen,ako je sad,onda je sugurno u jesen suh :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la tina&dejan dana sri kol 10, 2011 8:38 pm

vrazichka je napisao/la:dakle ovo je album ali moze biti i guestbook. sama sam ga radila prema uputama tutorial angelus art
http://img827.imageshack.us/g/p1020381k.jpg/

dakle stavljam ga ovdje jos jednom.
vidjela sam kako se osma mucila sa tkaninom preko. pa da vam dadem neke male tajne malih majstora :o :o
ja sam radila sa spuzvom od 3mm, u 2 sloja, da je fino mekano. karton nije tesko napravit niti izrezat. najveci problem je tkanina i s cim je zaljepiti. naime obicno ljepilo ne drzi cijelu stvar fiksnom nego se od napetosti materijala odljepljuje. uzmite patex moment ili gel (ili uhu gel) i malo pritisnite i to je to. sto se tice same tkaninei rezanja iste. ovaj prozorčić ne treba rezati od ruba do ruba(dijagonalno), vec ostaviti koji milimetar cisto da se ne vidi karton sa spuzvom ispod jer kad se nategnu ti trokutici preko, sve se to vidi. slikovito nemam nista ali mislim da cete shvatit.
kod rubova albuma. odrezite rubove(kao na onoj slici) ali tako da dimenzija od kartona do kraja tkanine bude 3x3 cm (gore/dolje i sa strane) onda prvo zaljepite (opet sa pattexom) sam čošak tkanine preko kartona (ne previse natezati jer se karton savija i lomi. onda se visak tkanina sa strane zareze (ne do kraja, da se ne vidi karton) i preklopi. tako sva 4 čoška. onda se samo stranice zaljepe i nategnu prek kartona.
ja sam se mucila s tim rubovima ko budala onda mi je tata za ovo rekao. brzo, jednostavno i uredno :thumbsup:
ako netko treba pomoc tu sam
:bok: :bok:

wauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fantastično... :cagam:
možeš mi poslati link gdje je taj tutorijal??? jako me to zanima, i htjela bi si sama izraditi isto....hvela, i još jednom...stvarno je prekrasno :cerek:
tina&dejan

PostPostao/la vrazichka dana čet kol 11, 2011 10:00 am

slika slika slika
slika
vrazichka
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la dkukec dana ned stu 13, 2011 8:25 pm

Hvala na linku gdje kupiti fitilj.
dkukec

PostPostao/la marija2m dana uto pro 06, 2011 12:43 pm

Koje cvijeće u 8 mjesecu može dugo stajati? tj. neće uvenuti nakon 2 ili 3 dana..
Radim sama dekoracije za stol jer mi je sve pretjerano skupo uvezi cvijeca :thumbsdown: :thumbsdown:
marija2m

PostPostao/la lunna dana uto pro 06, 2011 12:46 pm

marija2m je napisao/la:Koje cvijeće u 8 mjesecu može dugo stajati? tj. neće uvenuti nakon 2 ili 3 dana..
Radim sama dekoracije za stol jer mi je sve pretjerano skupo uvezi cvijeca :thumbsdown: :thumbsdown:

margarite,neke vrste ruza...
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la svibanj dana pon vel 27, 2012 9:26 pm

Jel zna netko kako od pravokutne cvjećarske spužve napraviti oblik za kuglu od cvijeća? probala sam nešto ali bezuspješno...
svibanj

PostPostao/la lunna dana uto vel 28, 2012 10:46 am

svibanj je napisao/la:Jel zna netko kako od pravokutne cvjećarske spužve napraviti oblik za kuglu od cvijeća? probala sam nešto ali bezuspješno...

prerezes je na pola da imas oblik kocke,a onda rezes cvijece tako da kad ga stavljas u spozvu da ga mozes zabosti vise ili manje na odredenim mjestima kako bi dobila oblik kugle..mislim da ti je to puno jednostavnije nego rezati spuzvu u kuglu :mig:
slika
lunna
Udana forumašica
Udana forumašica

PostPostao/la niko.ja dana uto vel 28, 2012 2:47 pm

Ja sam htjela onako malo veću (polu)kuglu ajmo reć kakvih nema za kupit...spojila sam čak 4 spužve izolir trakom dobro u kocku - malo to posjekla di mi se činilo da imam viška i radila manje više ono što lunna kaže - pikala duže i kraće tako da dobijem željeni oblik. Onda to na namakanje preko noći u korito (tip: nikako ne gurat nasilu u vodu!). Izdržalo je :cerek:

Ovo je bio konačni rezultat:
http://imageshack.us/photo/my-images/71 ... 0493u.jpg/
udana gospođa od 07.05.2011. :D
Kako provodim svo slobodno vrijeme: Nina's creative crafts
niko.ja

PostPostao/la CandyBaby dana uto vel 28, 2012 3:03 pm

niko.ja - stvarno je profi ispalo, svaka čast :bravo:
8. 10. 2010. Feels like I'm on the way back where I belong...
slika
CandyBaby
Junior savjetnica
Junior savjetnica

PostPostao/la svibanj dana uto vel 28, 2012 10:31 pm

niko.ja ovo je presavršeno!!! Svaka čast, ja bi toooo :bravo:
svibanj

PostPostao/la svibanj dana uto vel 28, 2012 10:32 pm

niko.ja - imam pitanje- već sam sama sebi dosadna ali nemogu vjerovat kako imate super ideje i rješenja! Zanima me koji si sve cvijeće koristila? Koliko te je odprilike ispalo po kugli?
svibanj

PostPostao/la Lolly pop dana sub ožu 03, 2012 5:29 pm

svibanj je napisao/la:Jel zna netko kako od pravokutne cvjećarske spužve napraviti oblik za kuglu od cvijeća? probala sam nešto ali bezuspješno...

Hej! Evo našla sam jedan video koji bi ti mogao pomoći u izradi. http://www.youtube.com/watch?v=Seoo5tqB ... re=related
Love is like the wind. You cannot see it but you can always feel it.

slika

slika
Lolly pop

PostPostao/la maybelline dana sub ožu 03, 2012 7:49 pm

http://www.coolinarika.com/recept/mini- ... -5-koraka/
curke evo jedan mali tutorijal za masnice :thumbsup:
maybelline
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la satea dana sri ožu 14, 2012 7:22 pm

help :bok:
ima netko možda ideju na koji načni da prepolovim/ prerežem til za stolove? Dimenzija mu je 50cm x 10m u roli. :ne zna:
slika

slika

I am condemned to love you, and that is my salvation. I shall have to live for ever in the shadow of your eyes, accept the fact that everything your hand touches arouses the best in me. All that I know is your love, nothing else interests me.
satea
Forumašica u usponu
Forumašica u usponu

PostPostao/la dalmašica dana sri ožu 14, 2012 7:53 pm

Satea ja sam ga normalnim škarama rezala :ne zna:
slika

24.09.2011. ..ljudima priznajem, a pred Bogom pristajem, da zauvijek s tobom sretna ostanem...

Ona ne zna kada će njen problem biti riješen , ni da li će. Jednog dana , možda , uspjeti će. Možda prije , možda kasnije .Jedino što zna to je da mora da pokuša.To je jedino sto je održava .Ona ne zna zbog čega je baš ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora se boriti.
dalmašica
Super forumašica
Super forumašica

PostPostao/la niko.ja dana pet ožu 16, 2012 1:22 pm

svibanj je napisao/la:niko.ja - imam pitanje- već sam sama sebi dosadna ali nemogu vjerovat kako imate super ideje i rješenja! Zanima me koji si sve cvijeće koristila? Koliko te je odprilike ispalo po kugli?

Joj svibanj sorry ja ti ne dođem baš svaki dan na forum pa nisam vidjela tvoje pitanje. Najbolje ti je poslat mi pp za bilo što što te zanima to sigurno odgovaram :thumbsup:

A što se tiće cvijeća...hm...ja ti do zadnjeg dana nisam znala koje ću cvijeće stavit - sve mi je bilo lijepo. Nisam čak ni znala hoću li u jednoj ili više boja. Tako da sam otišla na zelenu i kupila od svega po malo što mi se god sviđalo - i mislim da je super ispalo tako spontano. Jedino sam hortenzije (roze i ljubičaste) naručila unaprijed kod jedne tete da mi sačuva za taj dan kad ću doć. Imala sam još i ruže bijele velike i roze manje. Ostalo su bile neke vrste ivančica koje su super zahvalne za pikat u spužvu i lako je radit s njima - to sam uzela mislim roze i 2 vrste bijelih (s tučkom i bez). Ostalao ti je sve sezonsko što su bakice imale po onim boksevima - bila je sezona žgančeka i sami kraj sezone jorgovana - žgančeki su meni preslatki ali je jako teško s njima radit jer su teške glavice, a savitljive peteljke tako da to ne bi baš preporučila - mora ih se svaku motat žicom, a to traaaaje. Jorgovani su prelijepi i divno mirišu pa im nisam mogla odoljet. Iz istog razloga sam uzela i buketić frezija jer je njihov miris jednostavno divan. Ja sam htjela da moji aranžmani lijepo mirišu :cerek:

Koštalo me cvijeće nekih 1700 kn sve ukupno s tim da sam imala 15 svijećnjaka s kuglom u sredini, 5 kugli na stolu mladenaca - jednu najveću na sredini, dvije srednje sa strane i još dvije manje između (ima puno slika na mojoj temi). Od tog cvijeća sam još napravila i vijenčić za vrata i srce za na auto i 4 male kuglice za na stolove kod mene doma di je bio catering. Sve u svemu puno cvijeće - ništa nisam bacila, nikakvo zelenilo ni bršljanove nisam koristila. Najveća stavka su mi bile hortenzije - ako se dobro sjećam ta tri buketa su me koštala tipa 600 kn (20 kn komad)! To je bilo 5.5.2011. Eto nadam se da sam pomogla :buket:
niko.ja

PostPostao/la niko.ja dana pet ožu 16, 2012 1:25 pm

E da cure, možda bi ovo nekom moglo bit zanimljivo - zanimljiva ideja za neobične kitice za žene -umjesto revera ili narukvica - prstenovi! :raspa:

http://www.marthastewart.com/295669/blo ... nCB8d92HC8
niko.ja

PostPostao/la Madjarica dana pet svi 25, 2012 12:49 pm

jeeeej, hvala za inspiraciju ja sam moje malene dekoracije pocela da pravim.
Interesije me vase misljenje?

slika

Dekoracije pravim od punovog perja i trudim se da ne pretjeram. Najveci problem su mi detalji na kutijama i reveri. Vec znam kako cu da iskombinijem cvjetne aranzmane sa perjem.
Madjarica

PostPostao/la blab dana sri lip 13, 2012 6:52 am

:10od10: :10od10:
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la packa dana pon sij 14, 2013 12:29 pm

Imam jedno pitanje :) Mislila sam napraviti nešto ovako sa teglicama i njih koristiti za dekoraciju, al me plaši hoće li staklo puknuti ako na njega stavim to "vruće ljepilo" :ne zna:
slika
slika
packa

PostPostao/la blab dana pon sij 14, 2013 4:12 pm

ako nije baš neko tanjušno staklo, a vjerujem da nije, neće :thumbsup: isprobaj na nekoj boci "van serije"
slika
blab
Moderatorica
Moderatorica

PostPostao/la bubamarac22 dana pet sij 18, 2013 10:46 pm

evo i mog vjenčanog buketića, doduše ovo je samo za kod matičara, "prava svadba" je u 6. mj....

buketić je poslije dobio satensku traku u bež boji s mašnom ispod cvijeća, moram naći di su mi slike di je gotov :ne zna:

http://i400.photobucket.com/albums/pp88/domagoj22/IMG_0867_zps62906eef.jpg

http://i400.photobucket.com/albums/pp88/domagoj22/IMG_0865_zpsa948c7e8.jpg
Zadnja izmjena: vrazichka; sub sij 19, 2013 12:45 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: prevelike slike prebačene u link!
bubamarac22

Marketing:

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cvijeće i dekoracije prostora

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.